Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzeršana

 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Kā jūs esat atradinājušas savus vīriešus , draugus, radiniekus, paziņas no dzeršanas???
Es atbalstu tikai tad, ja iedzer uz ballēšanos, kopā ar mīļoto, svētku reizēs...
08.06.2012 20:06 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
nirvāna- salīdzinot sierus, gaļas un visus burgerus, arī pārmērīga rīšana bieži vien noved pie šķiršanās. tāpat kā sievietei nepatīk ikdienā skatīties uz piedzērušu vīrieti, tāpat arī vīrietim (parasti) nepatīk skatīties uz resnu sievieti sev blakus.


+ miljons
19.03.2013 15:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nirvāna- salīdzinot sierus, gaļas un visus burgerus, arī pārmērīga rīšana bieži vien noved pie šķiršanās. tāpat kā sievietei nepatīk ikdienā skatīties uz piedzērušu vīrieti, tāpat arī vīrietim (parasti) nepatīk skatīties uz resnu sievieti sev blakus. protams, ir tādi, kas tādas apzināti izvēlas, bet tas jau ir cits stāsts.
19.03.2013 15:09 |
 
Reitings 118
Reģ: 22.11.2012
Nelasot visus komentārus , piedod, ja arī atkārtošos ar kādu ...

Tu uzjautā savam draugam, iespējams viņam ir depresija .. jo manai draudzenei arī ir tā,ja draugs ir kopā ar viņu , viņš nedzer.. bet kā viņi ir atsevišķi tā viņš iedzer / piedzerās utt...
Un tieši viņam ir tā problēma,ka viņam ir depresija, bezdarbs ( darbu vnk nevar dabūt ..) , kautkādi parādi nenokārtoti , neapmierināts ar dzīvi utt..
ja viņam ir šāda problēma, tad to var risināt..
..bet ja problēma ir nenokā, tad patiešām, nav vienkārši vērts runāt, jo viņš nelabosies !!! RETI KURŠ CILVĒKS SPĒJ MAINĪTIES !!! ja viņam patīk iedzert viņš to un darīs , neskatoties ko Tu viņam teiksi !!! viņam nebūs tā gribasspēka dēļ Tevis laboties.. teikšu tā, ja viņam TU nozīmētu TIK ĻOTI DAUDZ, viņš nepieļautu tādas situācijas, kuras Tevi sāpina..
..tā kā ir vērts apdomāties, vai patiešām vēlies pavadīt turpmāko dzīvi ar iedzērāju..

jā, Tu viņu mīli, bet vai patiešām Tu gribi visu dzīvi paciest viņa iedzeršanu ??????
Jo tālāk tas viss ies jo lielāka cietēja BŪSI TU PATI !!!
Sāksies strīdi, roku pacelšanas ..rupji vārdi no viņa puses..

Ja man tagad būtu jāpaņem mantas un jāiet, man nemaz nebūtu kur iet.....


Redzi pati .... tu nespēj no viņa aiziet, tikai tāpēc ,ka nebūs kur iet??? vecāki, brālēni,māsas/brāļi jebkas ? draudzenes? vai tad uz mēnesi nevari iekārtoties pie kkā ?
Tu sačakarēsi vien savus nervus un dzīvi .. meklē iespējas pie kā dzīvot.. kaut lētā viesnīcas numurā...
19.03.2013 15:04 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Adriana - nu, ok. Tur vnk cilvēks laikam nelabojami debīls. Manā gadījumā cilvēks bija pieaudzis un no dabas saprātīgs, labestīgs, vienkārši laikam kaut kādas problēmas dziļi sevī turēja, kuras ar alkoholu ik pa laikam varējā aizskalot prom. Tiešām laikam jāskatās kāds ir konkrētais cilvēks un kas viņam varētu palīdzēt.
Varbūt, ja būtu pat šos video savādāk pasniegusi, tas nebūtu iedarbojies. Es vienkārsi piegāju kļat un teicu : ''Lūdzu, noskaties šos video. Es ceru, ka aizdomāsies.'' Un aizgāju prom. Iespējams, ja būtu teikusi - paskaties kā tu sevi un mūs apkauno. Cik pretīgi tu uzvedies. Tas ir jābeidz. Un vēl palikusi skatīties ar viņu kopā.... hmm.
19.03.2013 13:54 |
 
Reitings 218
Reģ: 28.02.2013
Saujā Krītiņš, tas tieshaam ir ljoti labs ieteikums :)
bet noteikti der arī ne visiem..

es reiz arī uzņēmu telefonā video, kurā drauga draugs dara visādas stulbības dzeršanas laikā, domāju, ka nu šis sarks un kaunēsies, bet nē- šis vēl ielika savus varoņdarbus draugiem. lv publiskai apskatei :D
19.03.2013 13:47 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nevis alkahols, bet attieksme pret to , tās ir divas atšķirīgas lietas :)
19.03.2013 13:45 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Man ļoti tuvam ģimenes cilvēkam bija problēmas ar dzeršanu. Nedzēra katru nedēļu, bet, piem., uz svētkiem kā sāka dzert, tā divas nedēļas nebija skaidrā, un tas radīja milzīgas problēmas. Noriskēju un vienu dienu nofilmēju to, kā viņš uzvedas reibumā, patrāpījās vēl kadrs, kā noveļas pa trepēm. Un, kad nu beidzot bija skaidrā, parādīju viņam. Diezgan riskanti, jo reakcija var būt atšķirīga - cilvēks var kļūt nikns, agresīvs aiz dusmām un aizskartā goda, bet var arī būt veiksmīgi un aizdomāties. Šoreiz, par laimi, bija otrais variants, un pēc tam pāris gadus vispār nedzēra. Tagad gan svētkos ik pa reizei iedzer, bet galīgi ne tik traki, kā agrāk.

Domāju, ka šeit uzvarēja nevis tas, ka viņas borēju galvā, ka tā nevajag darīt, centos mainīt, bet vienkārši atvēru acis un ļāvu pašam saprast un izdarīt izvēli.
19.03.2013 13:44 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
siers, nav izjaucis ģimenes dzīvi, alkohols ir ļoti daudzas...skumji :(
19.03.2013 13:43 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu bet tik pat labi mēs varam teikt , ka mūs "velkt" pie gaļas, limonādes, siera, šokolādes, končām u.t.t
19.03.2013 13:41 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Alkohola lietošna ir cilvēka izvēle. Tomēr ikdienas lietotājiem tā ir kā vajadzība kuru attaisno ar: tikai pie ēdienreizēm, slāpju noņemšana, garšo, var atslābināties u.t.t. Taču atteikties no šā ieraduma nav tik viegli. Daudzi apgalvo ka tā ir nieka lieta - ieradums no kura var atteikties. Ja šis ieradums jau ir vairākus gadus, tad lai attiektos vajag labu apņemšanos. Var pamēģināt - tie kuri ikdienā vai pārdienā iedzer - nedarīt to 2-3 nedeļas. Redzēs kā velk veikalā pie alko plaukta, mājās pie ledusskapja vai ēstuvē pasūtīt. Tas nav tikai ieradums - tā jau ir organisma prasība.
Pats esmu to jutis. Bija agrāk - 2-4 reizes nedēļā regulāri (kāds aliņš vai kas cits)
Lai gan esmu nesmēķētājs, bet domāju ka tas ir tāpat kā smēķēšana.
19.03.2013 13:37 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es tiešām nedomaju, ka aliņš, vinčiks, šampis pie vakariņām vai pēc tam ir traģiski. Mēs ar draugu mēdzam pie vakariņam visai biedži iedzert vīnu vai aliņu un abi uzskatam, ka tas ir normāli :) . Neesam jau kaut kādi nepilngadīgie :D :D :D
Cits , iespējams, nedzer vispār, bet reizi 2 nedēļās iegriežas Hesītī vai Maķītī , so ?

Kas par daudz tas par skādi, attiecībā uz jebkurām lietām ! :)
19.03.2013 13:24 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Laikam šodien arī pie pusdienām izmetīšu vienu aliņu, sakārdinājāt!
19.03.2013 13:02 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Kalla, jā. ES tā uzskatu. Jums nav jāpiekrīt, varat palikt pie sava. Bet arī man pašai bijis posms, kad 1 aliņš katru vakaru šķita - nu kas tad tur? Es jau neesmu pālī. Bet, ja sāc sevī meklēt, priekš kam tev tas? Un tādas loģiskas atbildes īsti nav?... es tajā saskatu problēmas.
Ok, Sany, ja aliņš vasarā katru dienu veldzē slāpes.. nu nezinu, patiesībā, jebkurš skābāks dzēriens to paveic tikpat labi. Bet... arī paši ar agrāko puisi (kam nedaudz "aizgāju" līdzi ar tiem aliņiem) tā agrāk apgalvojām. Un alternatīvu alum šādā gadījumā jau neviens nemeklē... ;)

Pirms tālākiem uzbraucieniem varu pateikt, ka neesmu pilnībā pret alkoholu, noteikti nē, bet neuzskatu, ka tas arī būtu jāpasniedz kā norma, kad tas patiesībā daudziem var izraisīt nopietnas problēmas. Prieks par tiem dienvidniekiem, kam tā vīna glāze ir tiešām kvalitatīva un patiešām - tikai kā deserts, bet, būsim reāli, Lv tā nav (izņemot jānīti, kas dzer piebaldzēnu :D ). Un vairumam cilvju alko ir nevis kvalitātes baudīšanai, bet gan kkādu emociju slāpēšanai..
19.03.2013 12:41 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Drīzāk jūsu teksti ir sasaitāmi ar psiholoģiskām problēmām!
Viens aliņš normālam vīrietim nekādu štīmīti nedod. Pie maniem 93 kg man no viena piebaldzēna pilnīgi nekāda efekta.
Protams, skalu vāvere ar drēbju pakaramā miesas būvi noteikti jau būtu autā.
19.03.2013 12:11 |
 
Reitings 218
Reģ: 28.02.2013
kam nav pieņemams vsp alkohols. tam nav. un ja satiekas šādi pretējo interešu cienītāji, nu nekas labs nesanāks. atturībniekam ir jādzīvo kopā ar atturībnieku, ja vien kāds no viņiem nevēlas piekāpties.

+++
19.03.2013 12:11 |
 
Reitings 524
Reģ: 31.07.2012
Wendii- un ko Tu saki par dienvidu valstīm, kur vīna glāze vakariņās ir norma? alkoholiķu nācijas?
19.03.2013 12:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
wendii -par sevi personīgi varu pateikt, ka karstā laikā no sulas un ūdens es veldzēties nevaru. un ja pēc stundas laikā izdzerta alus ir štīmis, tad nu es nezinu. ar mani nav tik traki :D tad jau sanāk, ka vasarā esmu alkoholiķe bet ziemā atturībniece? :D
19.03.2013 12:07 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu arī es neuzskata vienu (VIENU) aliņu pie vakariņām par slimību. un ne visiem tas pāriet nenormālā ieradumā. karstā vasarā mēs ar draugu katrs dienā vismaz vienu aliņu izdzeram. un kas par to? mēs neesam piedzērušies. šajā ziemas laikā mēs vispār varam mēnesi vai divus ne pilītes nedzert. bet te jau neiet runa par vienu aliņu vakarā. daudzas sievietes un arī vīrieši neatšķir, kas ir viens aliņš vakarā un kas ir kaste alus katru otro vakaru.
kam nav pieņemams vsp alkohols. tam nav. un ja satiekas šādi pretējo interešu cienītāji, nu nekas labs nesanāks. atturībniekam ir jādzīvo kopā ar atturībnieku, ja vien kāds no viņiem nevēlas piekāpties. tāpat arī sievietei nav jādzīvo kopā ar vīrieti, kas divreiz nedēļā piedzeras līdz grīdai.
19.03.2013 12:05 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Jānīt, var just,ka aliņu tēma pie vakariņām, tev ir īpaši sāpīga
manis pēc dzer kaut vai 0.7 pie katras ēdienreizes. manās attiecībās alkohols diendienā nav pieņemams, ne no manas puses, ne no drauga. alkohols ir un paliek alkohols. arī alus ir alkohols. un viss,kas notiek katru dienu - ātri vien kļūst par ieradumu. un tādu ieradumu negribētu redzēt savā ģimenē.

Pilnīgi piekrītu!

Un ko gribu piebilst - pa vienam alam vakaros vai pietempšanās līdz kliņķim reizi nedēļā, vai dzeršana reti, bet tad toties aiziešana uz plostu uz 2 nedēļām.... nekas no tā nav normāli - un, palasiet narkologu teikto!!! - skaitās kā atkarība - no alkohola, tātad alkoholisms!
Vakariņas, ēdiens, pat saldumi (mērenās devās) ir nepieciešami izdzīvošanai. Ja notiek novirzes no tā (pārlieku maza vai pārmērīga ēšana), arī tas saistāms ar psiholoģiskām problēmām!

Kāpēc tad ir atkarība no alkohola? Apskatīsim kaut vai to variantu, ka pa vienam aliņam vakarā. Tas dod pavisam vieglu štīmīti, nenoliedziet, ja teiksiet, ka tikai slāpes veldzē, tad dzeriet sulu vai ūdeni! Savukārt, ja reiz katru vakaru vai ik pārdienas cilvēkam prasās štīmīti, viņam dzīvē kaut kas ir ne tā. Kaut ko viņš nemāk risināt pareizajiem līdzekļiem (piemēram, stresu darbā - kaut vai izlādējoties sporta zālē), bet gan meklē vieglāko ceļu - čut čut alko.
Nemāni sevi, Tavs puisis ir ceļā vai jau tur ir - uz alkoholismu. Un tā ir slimība, kas jāārstē speciālistiem, nevis ar 100x izteiktiem ultimātiem vai raudāšanām... diemžēl :|
19.03.2013 12:03 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Tas viss ir sātana pirksts!
19.03.2013 11:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!