Dzeršana

 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Kā jūs esat atradinājušas savus vīriešus , draugus, radiniekus, paziņas no dzeršanas???
Es atbalstu tikai tad, ja iedzer uz ballēšanos, kopā ar mīļoto, svētku reizēs...
08.06.2012 20:06 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nevis alkahols, bet attieksme pret to , tās ir divas atšķirīgas lietas :)
19.03.2013 13:45 |
 
Reitings 218
Reģ: 28.02.2013
Saujā Krītiņš, tas tieshaam ir ljoti labs ieteikums :)
bet noteikti der arī ne visiem..

es reiz arī uzņēmu telefonā video, kurā drauga draugs dara visādas stulbības dzeršanas laikā, domāju, ka nu šis sarks un kaunēsies, bet nē- šis vēl ielika savus varoņdarbus draugiem. lv publiskai apskatei :D
19.03.2013 13:47 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Adriana - nu, ok. Tur vnk cilvēks laikam nelabojami debīls. Manā gadījumā cilvēks bija pieaudzis un no dabas saprātīgs, labestīgs, vienkārši laikam kaut kādas problēmas dziļi sevī turēja, kuras ar alkoholu ik pa laikam varējā aizskalot prom. Tiešām laikam jāskatās kāds ir konkrētais cilvēks un kas viņam varētu palīdzēt.
Varbūt, ja būtu pat šos video savādāk pasniegusi, tas nebūtu iedarbojies. Es vienkārsi piegāju kļat un teicu : ''Lūdzu, noskaties šos video. Es ceru, ka aizdomāsies.'' Un aizgāju prom. Iespējams, ja būtu teikusi - paskaties kā tu sevi un mūs apkauno. Cik pretīgi tu uzvedies. Tas ir jābeidz. Un vēl palikusi skatīties ar viņu kopā.... hmm.
19.03.2013 13:54 |
 
Reitings 118
Reģ: 22.11.2012
Nelasot visus komentārus , piedod, ja arī atkārtošos ar kādu ...

Tu uzjautā savam draugam, iespējams viņam ir depresija .. jo manai draudzenei arī ir tā,ja draugs ir kopā ar viņu , viņš nedzer.. bet kā viņi ir atsevišķi tā viņš iedzer / piedzerās utt...
Un tieši viņam ir tā problēma,ka viņam ir depresija, bezdarbs ( darbu vnk nevar dabūt ..) , kautkādi parādi nenokārtoti , neapmierināts ar dzīvi utt..
ja viņam ir šāda problēma, tad to var risināt..
..bet ja problēma ir nenokā, tad patiešām, nav vienkārši vērts runāt, jo viņš nelabosies !!! RETI KURŠ CILVĒKS SPĒJ MAINĪTIES !!! ja viņam patīk iedzert viņš to un darīs , neskatoties ko Tu viņam teiksi !!! viņam nebūs tā gribasspēka dēļ Tevis laboties.. teikšu tā, ja viņam TU nozīmētu TIK ĻOTI DAUDZ, viņš nepieļautu tādas situācijas, kuras Tevi sāpina..
..tā kā ir vērts apdomāties, vai patiešām vēlies pavadīt turpmāko dzīvi ar iedzērāju..

jā, Tu viņu mīli, bet vai patiešām Tu gribi visu dzīvi paciest viņa iedzeršanu ??????
Jo tālāk tas viss ies jo lielāka cietēja BŪSI TU PATI !!!
Sāksies strīdi, roku pacelšanas ..rupji vārdi no viņa puses..

Ja man tagad būtu jāpaņem mantas un jāiet, man nemaz nebūtu kur iet.....


Redzi pati .... tu nespēj no viņa aiziet, tikai tāpēc ,ka nebūs kur iet??? vecāki, brālēni,māsas/brāļi jebkas ? draudzenes? vai tad uz mēnesi nevari iekārtoties pie kkā ?
Tu sačakarēsi vien savus nervus un dzīvi .. meklē iespējas pie kā dzīvot.. kaut lētā viesnīcas numurā...
19.03.2013 15:04 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nirvāna- salīdzinot sierus, gaļas un visus burgerus, arī pārmērīga rīšana bieži vien noved pie šķiršanās. tāpat kā sievietei nepatīk ikdienā skatīties uz piedzērušu vīrieti, tāpat arī vīrietim (parasti) nepatīk skatīties uz resnu sievieti sev blakus. protams, ir tādi, kas tādas apzināti izvēlas, bet tas jau ir cits stāsts.
19.03.2013 15:09 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
nirvāna- salīdzinot sierus, gaļas un visus burgerus, arī pārmērīga rīšana bieži vien noved pie šķiršanās. tāpat kā sievietei nepatīk ikdienā skatīties uz piedzērušu vīrieti, tāpat arī vīrietim (parasti) nepatīk skatīties uz resnu sievieti sev blakus.


+ miljons
19.03.2013 15:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits