Dzeršana

 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Kā jūs esat atradinājušas savus vīriešus , draugus, radiniekus, paziņas no dzeršanas???
Es atbalstu tikai tad, ja iedzer uz ballēšanos, kopā ar mīļoto, svētku reizēs...
08.06.2012 20:06 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Manējais iedzer tikai tad, kad mēs kopā esam kādā pirtī vai cita veida pasākumā. Tā mēs abi skaitamies nedzērāji, bet retu reizi jau iedzeram :)
18.03.2013 23:06 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Es atbalstu tikai tad, ja iedzer uz ballēšanos, kopā ar mīļoto, svētku reizēs...




Nu tas ir tas, ko TU atbalsti, bet ko domā tavs vīrietis? Nebā viņš tavs bērns, tev vajadzētu viņu pāraudzināt. :) Neatbalstu pieaugušu cilvēku regulēsanu, ietekmēšanu, audzināšanu. Ja radikāli nesakrīt uzskati, tad manuprat cilvēki viens otram neder.
18.03.2013 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Ja vakarā iedzer aliņu, tad es tam nesaskatu problēmu. Nu, ja ne vairāk par diviem.

Mans vīrs tā dara un nezāģēju viņu par to, tāpat kā viņš mani nezāģē par to ka pīpēju.

Ja viņš piedzertos utt, tad varbūt arī sāktu uztaukties, bet tādu problēmu nav.
18.03.2013 23:28 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Man bija ieradums katru piekdienas, sestdienas vakaru kaut ko iedzert, nedaudz bet regulāri. Nu un svētkos, ballēs, pasākumos protams. Tā kā es šķiroju atkritumus un tad redzēju cik tās pudeles savācās... Protams tas nav daudz, bet kopumā paliek kā ierasts bezjēdzīgs ieradums. Šobrīd alkaholu lietoju daudz mazāk. Gribēju pierādīt sev ka neesmu tāds, kurš kā robots regulāri pļumpē aliņus vai ko citu. Negribu nonākt līdz situācijai kad ārsts uzliks nepatīkamu verdiktu. Man ir paziņas kuri ir jaunāki par mani ar beigtām aknām. Un nav nekādi hroniķi, bet mērenie dzērāji. Ja pakalusās gastroentrologus tad nekāda dzeršana nav laba, arī 30 grami balzāma pie kafijas ikdienā ar laiku sabendē aknas.
Es regulāri ( katru gadu) taiusu bioķīmijas analīzes un neatsaku alkaholu jubilejās, pasākumos u.c. Domāju ka mājas ikdienas apstākļos to vairs nelietošu.
19.03.2013 10:02 |
 
Reitings 218
Reģ: 28.02.2013
Pēc šīs diskusijas ir sajūta, ka man ir jādodas ārstēties :D JO mēs ar draugu pārsvarā dodamies visur kopā izklaidēties un tā, kā ejam uz klubiem katru nedēļas nogali (gandrīz katru), tiek lietots arī alkohols un bieži sanāk būt labi iedzērušai un jāatzīmē, ka mums visa kompānija tāda. Tas ir alkoholisms? Ikdienā alkoholu nelietojam vispār, bet jā- nedēļā 1x ir šāda!
19.03.2013 10:09 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Piedod,bet nekas nemainīsies.
19.03.2013 10:21 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Alkoholisms ir slimība. No tās jāarstējas vai ar to jāsadzīvo. Ja cilvēks pats neko negrib mainīt, tad tu tur spēlē ļoti mazu lomu. pašam ir jāgrib kaut kas darīt lietas labad.
19.03.2013 10:30 |
 
Reitings 218
Reģ: 28.02.2013
Noslēpumainā, maybe puisim 20 gadi, blakus feina draudzene, bet mīnus tāds, ka viņa nesaprot, ka viņš vel jauns un grib arī izklaidēties :D Moz puisis , lai izvairītos no skandāliem, aiziet 1 nedēļā atpūšās, iedzer- vēl tak jauns ! :D kad tad, ja ne tagad? Moz viņam ir par maz- tajās svētku reizēs 4 x gadā iemalkot :D Nu un draudzene pataisa šamējo par pēdejo žūpu :p Un visu laiku jau neskries, paies pārs gadi, i ģimeni sagribēs, i sēdēt mājās un cepeti cept :) Mēs visu laiku vērtējam visu tikai no viena skatupunkta! :P
19.03.2013 10:30 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Adriana - tu laikam nekad neei saskaŗusies ar alkoholiķi. tagad jau ar šito slimo jaunieši. ātrākais veids,kā nodzerties - katru nedēļas nogali aiziet patusēt un "atlaist". Tas jau ir alkoholisms, ja citādāku atpūšanos nevar iedomāties,kā sēdēt un žūpot ar saviem pacaniem.
19.03.2013 10:32 |
 
Reitings 524
Reģ: 31.07.2012
pāris aliņi ar pacaniem ir alkoholisms, bet šampis ar draudzenēm- smalkais stils.
daži aliņi nedēļas nogalē man nešķiet nekas ārkārtējs. vairāk ar albatrosiem saistās ārkārtīgā vēlme saskatīt katrā glāzē indi un iemeslu moralizēt.
neesmu lv,aizejot uz veikalu itin bieži nākas redzēt pensionāru pārus, kas groziņā iekrauj 5-6 pudeles vīna, reizēm kasti. un neizskatās ne slimi, ne miruši (ja jau līdz saviem 60+ nodzivojuši, ne kā).

arī uzstādījums- dzert ar mani ok, ar pacaniem-ai,pļēguri, šķiet īpatnējs. pēdējā laikā diskusijās no meiteņu puses rodas iespaids, ka puiši ir viņu personīgais īpašums un vīriešiem privātais laiks neeksistē kā suga.
19.03.2013 10:37 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
100% piekrītu kallai!
19.03.2013 10:43 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Labi, 2x nedēļā piedzerties ir tā kā par daudz, bet nu pāris aliņi vakarā nu gan nav uzskatāmi par alkoholismu. Jūs pašas neejat jau sviestā ar savām slimajām domām? Neesiet pārlieku lielas egoistes? Mēs domājam arī par kaut ko citu izņemot jūs, un mums ir arī sava dzīve! Samierinieties ar to!
Beidziet zāģēt čaļiem par muļķībām, un es jums garantēju, ka alkohola patēriņš samazināsies!



Arī man bija tāds ballēšanās periods, kad katru nedēļas nogali vajadzēja pielikties, bet tas viss pāriet, kļūstot vecākam.
19.03.2013 11:08 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu sorry...katru vakaru pa aliņam man arī neliekas normāli. Jā, šad tad var, kāpēc ne? bet tas,ka jau aiziet regulāri (katru nedēļas nogali, katru dienu) ir pielīdzināms alkoholismam. gan sievietēm, gan vīriešiem) bet tagad jaunatne citādānk nevar.
kaut vai tas pats komentārs vienā no pirmajām lapām, kur čiksei dtaugs nedzērājs..un viņai ri jācenšas nenorauties,jo draugs palūdza piebremzēt ar alko...ja jau ir jācenšas nenorauties, tad tu jau sākas problēma.
19.03.2013 11:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tas esi biežāk mājās? cik saprotu, tad jūs dzīvojat kopā. tev darbs tāds, ka citrreiz diennakti neesi mājās? protams, tev nav tagad katru stundu jāsēž viņam blakus. bet nu interesanta situācija. cik tad bieži tad tas notiek, kad viņš tā piedzerās, kad tu neesi blakus līdz nākošajai dienai? varbūt, ja jūs būtu kōpā katru dienu, tā vispār nenotiktu? protams, ka viņš nav mazs bērns, kuram jāsēž blakus, bet šķiet dīvaini, ka jūs dzīvojat kopā, bet citrreiz tu diennaktīm neesi mājās..
19.03.2013 11:15 |
 
Reitings 218
Reģ: 28.02.2013
pāris aliņi ar pacaniem ir alkoholisms, bet šampis ar draudzenēm- smalkais stils.

vo, vo tik ņem un lasi 5dienu beztēmās, kā visas iedzer vinčukus, šampīšus utt., tikai kad čalis atļaujās, tad uzreiz dzērājs utt. :D smieklīgi!

Protams, ir stulbi, ja cilvēks savādāk nemāk izklaidēties un visu laiku prasās būt ballīšu virpulī, bet neredzu neko sliktu, ja jaunībā grib arī patrakot.
19.03.2013 11:21 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Adriana- tā bija manam puisim ar iepriekšējo draudzeni. tagad, kad viņš ir mainījis pilnībā savu dzīvesveidu, viņš ir kopā ar mani. un labi vien ir, ka nesatiku viņu agrāk, jo tad es to tusēšanu nedēļām nevarētu paciest. a bet tagad cilvēks saprot, cik daudz laika ir vnk nomests zemē dēļ tādas trulas dzeršanas un ka vairāk nav jāpaspēj uz katru ballīti kaut vai ir darbdiena. ir cilvēki, kurus stimulē nedzert labs darbs un labs atalgojums un tu redzi, ka pa to naudu vari daudz kvalitatīvāk pavadīt laiku.
es faktiski arī agrāk baigi ballējos. bija pat tāds nelās ieradums kādus pāris mēnešus paņemt gandrīz katru vakaru pa kokčikam kā to darīja mana draudzene, bet tad es kkā sapratu, ka tā nevar. riebās tā sajūta, kad reizē tu esi apreibis, bet neesi īsti skaidrā un arī tas, ka nauda baigi ātri tajos mēslos aiziet. vnk cilvēkam ir jāsajūt tā sajūta- kā ir nedzert.
19.03.2013 11:21 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Piedodiet, bet es vairs nespēju savaldīties!
Jūs stulbas esat vai kas ar Jums?? Ieteiktu meklēt ārsta palīdzību!
Vakarā viens aliņš pie vakariņām Jums ir alkoholisms? Labāk gan nesāciet par šito zāģēt savam vecim, citādi paliksiet pie sasistas siles ar 3 kaķiem. Alus šajā gadījumā ir kā piedeva ēdienam. Ēst steiku un piedzert labu sarkanvīnu arī ir alkoholisms? Dažām te tiešām nav kaut kas kārtībā ar galvu!
19.03.2013 11:23 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es tieši tagad, skatos,kā mana paziņa nodzeras. tā arī mēs atsvešinamies. viss sākās ar "atlaišanu" katru nedēļas nogali, turpinājās ar dzeršanu kopā ar draugu divatā (un nejau vinčiku vai ko, bet šņabi, vai boni) un beidzas ar to,ka dāvanā blašķīte viāni liek birdināt asaras no prieka...bildēs redzama mazliet nodzerta seja un tā...skumji..
19.03.2013 11:24 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
janitis - jā, jā...piedeva vakariņām..un drīz jau mājās ir tāds kašķis,ka redz, aliņš nav pie vakariņām :D nāk mājās ar vienu domu - aliņš pie vakariņām un tā katru dienu.
19.03.2013 11:26 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Pļēgurošana nav tas pats, kas viens aliņš pie vakariņām.

Ja katru vakaru aprijat 2 "gotiņas", tad tas nozīmē, ka pēc 5 gadiem būsiet dzīvsvarā, kas rakstāms ar 3 cipariem, un rīsiet pa kilogramam?
19.03.2013 11:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits