Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Auto braukšanas instruktors! :)

 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Sveikas! :)

Lieta tāda, ka meklēju sev labu auto braukšanas instruktoru.
Tādu, kas varētu iemācīt normāli braukt, un pastāstīt visu, kas jāzin.

Savu iepriekšējo instruktoru nevēlos, man nepatika, ka bļauj un visu laiku runā pa telefonu :D nu labi, runāšana pa telefonu nav nekas traks.

Lasīju diskusijas, ir ieteikts Dainis Ellers, bet, viņam pieraksts uz jūnija beigām, tas ir par vēlu priekš manis.

Varbūt kāda zin kādu labu, tiešām labu instruktoru? un tādu, kuram pieraksts ir ātrāk, nekā uz jūnija beigām?
Un, ja iesakāt, tad pierakstiet lūdzu klāt cenu,un kontaktus, vai arī iedodiet linku, kur var atrast attiecīgo instruktoru. :)

Būšu ļoti pateicīga :)

P.S. es zinu, ka ir daudz šādu diskusiju. :)
09.05.2012 20:16 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.11.2017
Ir bijusi saskarsme ar diviem auto instruktoriem:
Madis Štāls,nu ļoti interesants tipiņš, kopumā mierīgs tomēr nav diez cik iecietīgs. Daudz runā ne pa tēmu un ļoti daudz filozofē galīgas muļķības. Nepatika.
Normunds Vilūns, šo instruktoru nekad neaizmirsīšu. Mēs pat netikām līdz braukšanai pirmajā tikšanās reizē, jo instruktors Normunds uzvedās tā itkā viņu neregulētu nekādas likuma vai ētikas normas:
"Nu meitenīt, pabraukāsim" 10cm attālumā no sejas, neķītri slidināja savas acis pāri visam augumam. Uz aizrādījumu par personiskās telpas neievērošanu viņš smīkņāja ka mašīnā jau tā pat būsim tuvu... Šāda attieksme man nav pieņemama. Un jaunākām meitenē tā pat varētu būt bīstama. Uzmanīgi!
16.11.2017 19:31 |
 
Reitings 1
Reģ: 18.11.2015
Droši, ka aizvien vai atkal kāds meklē sev labu/ labāko instruktoru. Tāds ir Elmārs Lazdiņš tel. 29484080 1,5h=20Eiro. Mašīna Peugeot, bet tas galīgi nav svarīgi. Dzirnavu ielā 149a http://www.gross.lv/lv/name/data/elid/505
Atceros, cik man grūti bija izvēlēties pareizo instruktoru. Baidījos, ja nebūs īstais cilvēks - es varu pamest visu šo padarīšanu. Jaunajiem kursantiem varu atvieglot izvēli: Paldies Elēnai, ka iedeva man "īpašo", jo tieši viņai jautāju "īpašu" instruktoru, kas ar mani noņemsies, bet būs mierīgs un iecietīgs.
Es šad tad domāju - kā viņš to visu uz ceļa var paciest? Atbilde ir gaužām vienkārša: Viņš mīl savu darbu, viņš dara to ar patiku; tāpēc man bija ĻOTI patīkami mācīties pie Elmāra. Nevienu reizi viņš nekļuva nepatīkams (arī tad, kad mašīnu salauzu). Bet pats galvenais - noliku eksāmenu ar 1. reizi. Viņš mani stūma agrāk uz eksi, bet man bija svarīgi pašai sajusties gatavai, tāpēc bišku ilgāk pabraukāju.
Elmārs 8-) ir ļoti labs instruktors (vērtējot manas iemaņas pašā iesākumā, kāda sieviete instruktore sacīja: tehniski tas vīrietis (viņi nebija pazīstami) Tevi ir negaidīti labi sagatavojis, jo no večiem nākušie kursanti parasti esot īsts bardaks). Pieredze, šķiet ap 12 gadiem. Domāju, ka viņš arī kā cilvēks ārpus auto ir fantastisks cilvēks. Viņa pērles - mierīgs, asprātīgs, gudrs (dziļas un vispusīgas zināšanas, sakārtotas un pēctecīgas mācības), pieklājīgs, patīkams, elastīgs.
Novērtējiet mācību laiku ar Elmāru!!! Apsveicu, ja esi jau izvēlējies savu īsto "īpašo"! Paldies Jums, Elmār! Ja vajadzētu - es tagad varētu ar plakātu stāvēt un reklamēt :-D Lai veicas jaunajiem šoferīšiem! ;-)
18.11.2015 12:36 |
 
Reitings 1
Reģ: 19.08.2014
To: Diāna

Nu nez, lasot komentāru, rodas iespaids, ka mesi melīga, vai arī aizvainota ka nedabūji no viņa parakstu uz CSDD eksāmenu, jo cik pati esmu braukusi un arī manas paziņas braukuši ar Helmutu Zasu, neko tamlīdzīgu neviens nav minējis. Vairums draugu un paziņas izvēlējušies mācīties tieši pie viņa, jo par to liecina ne tikai viņa statistika CSDD mājas lapā, bet arī Mustangs autoskolā: http://www.mustangs.lv/lv/?x=NS5DKVxYQSs6RClSQE03N1MwSEBEV0g/KFIoSV4=
Man arī viņš ir atcēlis dažas obligātās nodarbības pēdējā brīdī, bet vienmēr paskaidrojis atcelšanas iemeslu, kas noticis ar auto un tuvākajā laikā ļāva izvēleties dienu un laiku.

Agrāk arī mācījos citā autoskolā, bet tad pametu un vēlāk iestājos Mustangā, un mācījos tieši pie instruktora Helmuta. Varu teikt tik to, ka droši vien, ja esi mainījusi instruktoru pēc 20 braukšanām tad pašai nav veicies kā cerēts un meklēji laimi citur, bet izrādās tā nav laimes spēle jo labs instruktors palaidīs uz eksāmenu tad kad būsi gatava nevis kāsīs naudu kā citi to raksta.
Man ar nokāsa 34 braukšanas nodarbības, bet tagad jau gadu pie stūres braucu droši un pārliecinoši, jo to man Helmuts iemācīja par ko esmu ļoti pateicīga viņam.
Eksāmenu CSDD noliku ar pirmo reizi, kaut arī bija satraukums, bet tik vēlāk sapratu, visu protu, jo instruktors tak visu iemācījis :)

Beigu beigās, neiesaku ticēt Diānas komentāram, jo man šis instruktors šķiet lielisks un iesaku viņu arī citiem, kas grib iemācīties droši un labi braukt.
19.08.2014 23:00 |
 
Reitings 1
Reģ: 10.03.2014
Nekad nevienam neieteiktu mācīties pie instruktora Helmuta Zasa (Mustang autoskola, auto numurs FU-8440)! Vienaldzīgāku un nekrietnāku cilvēku droši vien, ka atrast būtu grūti. Mācoties pie viņa braukt, rēķinieties, ka viņš jums neparakstīs grāmatiņu, kamēr nebūs no Jums izspiedis visu naudu un kamēr Jums nebūs radusies vēlme pamest tiesību likšanu un 40 akadēmiskās stundas viņa izpratnē ir tikai sākums labai peļņai. Atnācu pie viņa ar jau nobrauktām 20 1,5h braukšanām un regulāri braukāju privāti, bet viņš vienmēr uzsvēra, ka svarīgs ir tikai viņa subjektīvais viedoklis un nekādi citi apstākļi neietekmēs viņa paraksta došanu. Komunikācija ar viņu vienmēr bija ļoti nepatīkama – uz sveicienu atbild nelabprāt, sēž treniņbiksēs vienaldzīgs blakus, neko ne stāsta, ne rāda eksāmenam nepieciešamās vienkārši, pārsvarā viņa pakalpojumos ietilpst vienaldzība, nespēja paskaidrot, kas tieši vēl ir tas pie kā jāpiestrādā un līdz pat tādam absurdam, kā jaunu noteikumu izdomāšana, lai pierādītu, ka eksāmenu nolikt Tu noteikti nevarēsi. Pilnīgi regulāri nodarbības tika atceltas, 3 reizes pat iepriekš nebrīdinot – aizbrauc uz Pārdaugavu, zvani viņam un viņa atbilde „Šodien nodarbība nebūs, es tak sūtīju sms”, dīvaini, ka viņš ir vienīgais, no kā sms mistēriski nevarēju saņemt. Arī sarunāt ar viņu nav iespējams neko, piemēram, tagad saraujam un nedēļu no vietas braucam un beigās eju uz eksāmenu – no 4 nodarbībām atcēla 2 un vienu nokavēja 45 minūtes (cik veiksmīgi, ka tieši par šo nodarbību es biju jau samaksājusi iepriekšējā dienā, jo viņam nebija ko izdot). Jauki arī, ka pēc šīs nedēļas atkal nebija iespējams parakstīts grāmatiņu „jo neesam sen braukuši”. Helmuts Zass arī katras nodarbības sākumu 15 minūtes kā minimums stāv ar saviem instruktoru draugaļām netālu no mašīnas, pļāpā un tad kāpj mašīnā ar tekstu – „Nu brauca!!” it kā es šo procesu kaut kā būtu aizkavējusi. Divas reizes viņš ņēma manu grāmatiņu, lai parakstītu un beigās pārdomāja, testa eksāmens, ko liku tikai tāpēc, lai pierādītu, ka eksāmenu varu nolikt, pēc viņa vārdiem neko nenozīmē un svarīgs ir TIKAI viņa subjektīvais viedoklis. Aiztaupiet sev vilšanos un nenormālus naudas izdevumus un nebrauciet pie Helmuta Zasa! Aizgāju prom no Mustanga pie citas autoskolas un cita instruktora un parakstu saņēmu jau pēc trešās braukšanas un ar pirmo reizi noliku tiesības!
10.03.2014 15:59 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Paldies! Vasarā jau tiku pie vadītāja apliecības :D

Vienīgais ko varu teikt, Normunds Šķirus tiešām ir superīgs instruktors :)
Viņu var atrast arī dr.lv :)
11.04.2013 20:47 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Ui, nemaz nepamanīju datumu :) nebūtu sūtījusi :)
11.04.2013 15:21 |
 
10 gadi
Reitings 6207
Reģ: 01.04.2009
Man šķiet, ka Lavīze kaut kad minēja, ka ir jau nolikusi :)
11.04.2013 15:21 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Te kādai maksā par vecu tēmu celšanu augšā? Gan jau meitenes sen tās tiesības nolikusi, ja ne - tad beigu fāzē gan.
11.04.2013 15:20 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Laviize nosūtīju Tev vēstuli - ļoti mierīgs, precīzs, pacietīgs, un rūpējas par to lai Tu arī kaut ko iemācītos :)
11.04.2013 15:17 |
 
Reitings 31
Reģ: 20.03.2013
Ņem jebkuru nie šiem instruktoriem, visi labi. Cik dzirdēju neviens nebija neko sliktu teicis par viņiem. Mani arī mācija Aivars Skrastiņs, ļoti labs pasniedzejs.
11.04.2013 15:11 |
 
Reitings 1
Reģ: 05.06.2012
Sveicināti!

Vai kādds var iedot Armanda Šķirus kontaktus? Esmu dzirdējusi lieliskas atsauksmes par viņu.

Paldies jau iepriekš! :)
09.08.2012 09:00 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
roche - paldies, izskatās diezgan labs instruktors :)
Tev vēstulīte! :)
10.05.2012 19:06 |
 
10 gadi
Reitings 374
Reģ: 29.01.2009
man labi iemācīja braukt instruktors Armands Šķirus. bez jebkādas bļaušanas un stresošanas. viskaut ko var sarunāt un vēl pasmieties braukšanās. maksāju 10ls par braukšanu. noliku ar pirmo reizi.
un vēl foršs pluss bija tas, ka varēju sarunāt vietu, kur sākt braukšanu un vienmēr arī varēja sarunāt, lai pēc tam nogādā tur, kur vajag (nākamais, kas mācās braukt aizved) :)
10.05.2012 16:55 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Laikam jau visi ir labi instruktori, tik tad būs jāskatās pēc vietas, kur atrodas :)

Vēl kādai kādi ieteikumi? :)
10.05.2012 16:32 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
labākā kāda bijusi
http://www.autoskolaglorija.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=41%3Aanitra-smidrovska&catid=3%3Ainstruktores&Itemid=11&lang=lv

varu iedot numuru,jo autoskolu glorija kā tādu gan neiesaku :(

bet viņa bija ļoti mierīga,nekad nerunā pa telefonu, nedusmojas,ja es sataisu sūdus :D
pasaka,ka dusmoties nav jēgas un nākamreiz tā nebūs :)
pat neko neteica,ka es es aizmirsu un neaizgāju uz nodarbību,jo aizmirsu,bet manis dēļ bija 7os ieradusies un cēlusies ap 5iem :D
10.05.2012 10:17 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Tiesības kārtoju pirms kādiem 5 gadiem un tad cenas nebija no zemākajām, bet tagad noteikti ir lētāk. Bet instruktors ļoti labs.
http://www.gross.lv/lv/driving.html?teacher=91
10.05.2012 10:00 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Gribēju ieteikt instruktoru, pie kura mācījos pirms gadiem četriem... iegūglēju vispirms un atradu tik daudz negatīvas informācijas, ka nolēmu labāk neieteikt... dīvaini, man gan viņš likās ļoti ok, bet citi raksta, ka baigais naudas kāsējs utt. Jā, es diezgan ilgi mācījos braukt (bet arī sāku no nulles), bet nevienā brīdī to neuztvēru kā naudas kāšanu. Tagad tā skumji palika, kad iedomājos, ka varbūt ejot pie cita instruktora būtu ietaupījusi gan laiku, gan naudu.

Atvainojos par novirzīšanos no tēmas. :)
Lai veicas atrast labu instruktoru! :)
10.05.2012 09:54 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Laviize - pa cenām tev ir pie viņa paša jāinteresējas. (varu iedot #)
Kas attiecas uz izstāstīšanu - viņš tiešām labi visu skaidro un tieši īpašu uzmanību pievērš āķīgajām vietām.
10.05.2012 09:52 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Vēl kādi ieteikumi? :)
10.05.2012 09:27 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Skaidrs, priori! Paldies! :)
09.05.2012 22:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits