Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājumi par sunīti :) Palīgā!

 
Reitings 160
Reģ: 24.09.2009
Ilgu laiku nopietni apsveru domu iegādāties mājas mīluli.
1. Dzīvoju dzīvoklī.

2. Chihuahua vai Krievu toiterjers?
Gribu maziņu miļuku.

3.Varbūt varat šo to pastāstīt par sadzīvi ar šo suni kā tādu,barošanu,veselību un citas lietas,kas jūsuprāt būtu jāzin pirms šī suņa iegādes.Jūsu pieredze.

4. Kā jāaudzina? Neizprotu, labi čurāšana vest arā maziņu cik vien bieži var (vai pampēru vajg no sākuma, ja vēlos lai pēc tam čurā pēc iespējas tikai ārā ne māja?) Vēl vai viņš nesaplēsīs, nesagrauzīs visas mēbeles? un ja viņš tā dara, kas man jādara? (dusmīgi jāpaskatās?) :D, viegli pa dupsi jāuzsit? Cik zinu šie suņuki apvainojās..


Gribu dzirdēt visu visu.. Esmu pārlieicnāta, ka ļoti vēlos šo sunīti itkā labāk chihuahua. Kādas potes ir svarīgas cik bieži? Kādas izmaksas? (par potēm domāju)
11.03.2012 20:59 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.04.2014
WiskAs par to jau iet tas stāsts. Kad uzzināju par Šeilas lauzto kāju, tāda sajūta ka man , pašas dzemdētam bērnam pēdējā stundiņa klāt. Nav jau joka lieta otrajā dienā jaunajās mājās sunenei un nepieraduša grīdas seguma lekt no tāda augstuma. Un pati ar neaizdomājos ! atpakaļ kaut kur rakstīju par to kā man pie vetārsta no parasta lūzuma uztaisīja ļoti smagu lūzumu....
30.05.2015 01:38 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Ir 17 gadu pieredze ar krievu toyterjeru. Trausli- bija salauzis kājiņu. Mans bija ļoti nejauka rakstura, atzina tikai vienu ģimenes locekli par saimnieku, kas nemaz nebija saimnieks, pārējiem nežēlīgi koda līdz ārprātam. Ēdienā bija ļoti izvēlīgs, nekādas suņu barības neēda. Ļoti slimīgs, visu gadu garumā bija problēmas ar vēderu, vēlāk ar zobiem, jo negrauza, tad ar sirdi un beigās vēl epilepsija. Ziemā problēmas izvest ārā, no sniega kājiņas rauj krampī, jānes atsildīt un tad atkal čurināt. Visu gadu garumā čurāja arī mājās. :) bet es tāpat viņu dikti mīlēju. :D
30.05.2015 01:30 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.04.2014
valts. paldies par informaatikas lekciju ;-)
30.05.2015 01:26 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Tu, protams, saiti iekopēji, bet ja tu pagaidītu līdz google ielādētu attēlu, tad saite būtu:

http://www.dinozoo.lv/uploads/breeds/52e665e32ec85.jpg

Nevis tas garais lentenis
30.05.2015 01:25 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Atvēru tavu linku tomēr (nākamreiz kopē kā ieteicu :))... Nu man, kā jau minēju, daudz pievilcīgāki šķiet pundurpinčeri. Tojterjeriem ne purns, ne augums nešķiet pievilcīgs, turklāt raksturs parasti ir riebīgs pret svešiem cilvēkiem.

http://zoolife.lv/image/data/reklama/objava/pundurpincers%202.jpg

(l)
30.05.2015 01:24 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.04.2014
Vispārībā saite ko iepriekšējā komentārā iekopēju ir vislabākā aprakstā par Tojiem. :):-)
30.05.2015 01:20 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
bilde nepareizi iekopēta, pagaidi līdz google ielādē bildi, tad kopē attēla URL.
30.05.2015 01:20 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.04.2014
valts atbilde : Tojs.
1) graciozāks (iespējams tikai pēc bildes)
2)izteiktākas aprises - nevis kā punduri. mazliet atgādina kādu toja, sēdinātā takša un vēl kkadu krustojumu.
un vispār bilde ļoti slikta ;)
https://www.google.lv/search?q=krievu+toiterjers&biw=1600&bih=763&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=beVoVaWMGsOxsAGV84GwBw&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgrc=HPHylMK7k9a-CM%253A%3BRNnUNT-q-cRXgM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.dinozoo.lv%252Fuploads%252Fbreeds%252F52e665e32ec85.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.dinozoo.lv%252Flv%252Fpets%252F1%252F3%252Fbreeds%252F134%3B900%3B598
lūk mana paskata krievu tojs. un salīdzinu lūdzu tu. (man pašai ir identisks ar tālāko sunīti, jeb brūno. );-)
30.05.2015 01:19 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
valts skaidrs. nu... skopais maksā un šeit pat var teikt arī cieš divreiz. man patīk krievu toji, un tavs viedoklis :

Tu runā tā itkā dzīvnieks būtu kaut kāda tehnika. Te nevar teikt - skopais maksā divreiz, iespējams tādi gadījumi ir, bet tie ir pilnīgi dumji vai bezatbildīgi cilvēki, kuriem dzīvnieks ir vienaldzīgs. Visskumjāk ja dzīvnieku, kuru esi iemīlējis, nākas apglabāt cilvēkiem, kuri par šādām veselības problēmām nezina.

Atklāti sakot, man vienalga ko citi izvēlas... Vienkārši pašam ir šīs sugas suņuks un cik nācies saskarties ar citiem (tojterjeriem utt.), tad viņš ir vizuāli daudz pievilcīgāks, staltāks, spēcīgāks, kā arī raksturs ir daudz sakarīgāks nekā citiem suņiem. Protams, mans viedoklis ir subjektīvs, jo pats esmu iemīlējis tieši šīs sugas suņuku. Katram pirms dzīvnieka paņemšanas ir iespēja aplūkot tos un izvēlēties kurš labāk ( vismaz vizuāli) iet pie sirds.
Piemēram...

http://thumbs.dreamstime.com/z/russian-toy-terrier-puppy-light-brown-background-young-31016088.jpg

pret

http://lat.sobaka.lv/img/K1001/Small/210-0323-3203-K-Pinc.jpg


Jūs vērtējat
30.05.2015 01:13 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.04.2014
NordicBelle nebiju dzirdējusi par apdrošināšanu dzīvniekam... :-O šajā gadījumā tas būtu lielas liels atvieglojums ! Liels paldies ka ieminējies (l)
30.05.2015 01:00 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.04.2014
valts skaidrs. nu... skopais maksā un šeit pat var teikt arī cieš divreiz. man patīk krievu toji, un tavs viedoklis :
No mazajiem suņiem pavisam noteiktie jāizvēlas pundurpinčers - ar spēcīgu, atlētisku augumu apveltīts suņuks, skaļu balsi un cik nācies saskarties, patīkamu raksturu. Arī vizuāli šī suga ir ļoti simpātiska (arī kopjama), ne tikai dēļ sava atlētiskā auguma, bet arī skaistā purniņa un kažociņa

piedod atvaino, atkal sadusmojos, ir pilniiiiiiigi lieks. Tev nav tiesību noteikt kas cilvēkam ir jāizvēlas ! vienam patīk toji otram čihi bet citam buldogs. ceru kad saprati par ko es te sacepos...... :-/
30.05.2015 00:59 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ja Latvijā tas ir iespējams, tad silti iesaku savam sunītim sagādāt veslības apdrošināšanu. Vadoties pēc vīra vecāku bēdīgās pieredzes, kuri par sava suņuka ārstēšanu samaksāja prāvu summu, esam apdrošinājuši arī sava bezšķirnes kaķa veslību. Jo, piemēram, diabēta zāles utt var būt dārgs pasākums
30.05.2015 00:56 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
valts sune ir no labiem ciltsrakstiem. Paliels augstums apmēram 60 -100 cm , spēcīgs atspēriens un slidena grīda. kas tur var labs sanākt ?????

Es nerunāju konkrēti par tevi, bet vispārīgi, jo ir ļoti sāpīgi iemīlēt suņuku un dēļ pēkšņām veselības problēmām pazaudēt to.
30.05.2015 00:51 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
P.S. No mazajiem suņiem pavisam noteiktie jāizvēlas pundurpinčers - ar spēcīgu, atlētisku augumu apveltīts suņuks, skaļu balsi un cik nācies saskarties, patīkamu raksturu. Arī vizuāli šī suga ir ļoti simpātiska (arī kopjama), ne tikai dēļ sava atlētiskā auguma, bet arī skaistā purniņa un kažociņa (es izvēlos brūno).
Šie suņuki gan nav tie, kurus varēs visu laiku pa rokām mīcīt, bet ne visiem cilvēkiem patīk, ka nepārtraukti kā apsēdies, klēpī ir suņuks.
Ja nevēlaties galertu, kurš visu laiku kvekšķēs, tad lieliskākā izvēle ir tieši šī suga.
30.05.2015 00:49 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.04.2014
krista21 kā jau minēju Šeilai vakar bija smaga operācija. šodien ir pie mammas, kur mājā ir plus mīnus 10 cilvēki (nejautājiet kāpēc:D tas ir tikai pagaidām :D ) katrs viņu mīļo un ir arī mazs puika,. cita suņa vietā, narkoze iet ārā, svešas mājas, sveši cilvēki, saimnieces nav, ir tikai mīļā sedziņa, ēdiens nav īstais, kāja sāp, potē visādas potes un baro visādas tabletes. Viņa ? iet un smaida, tiesagan mammas koridora paklājs kalpo par toleti, jo ir izmēros vienāds ar viņas paladziņu, kas ir istabā, jo laukā viņu kategoriski aizliegts vest, vismaz kamēr nav aprāvusies brūce,.Šeila ir pats mīļuma iemiesojums. Staigā, smaida, mīļojās ar visiem. arī daļa no rakstura var iedzimt no vecākiem. vismaz es to kaut kur lasīju. ja vecāki būs audzināti, kā daudzi te aprakstītie, ko jūs brīnaties par suni ar tādu raksturu ? nepar velti mēs, vecāku bērni esam ar līdzīgām iezīmēm ? es droši to varu teikt par sevi un savu mammu.
30.05.2015 00:48 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.04.2014
valts sune ir no labiem ciltsrakstiem. Paliels augstums apmēram 60 -100 cm , spēcīgs atspēriens un slidena grīda. kas tur var labs sanākt ????? :-(
30.05.2015 00:42 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nez, cik bijusi saskare, krievu toiterjeri ir bijushi saatana iemiesojumi. Riebiigi, ljauni, agresiivi un it iipashi beernus nemiiloshi. Jau agraak te staastiiju par savas otraas omes toiterjeru, kursh otram sunim churaaja uz galvas kad vien bija iespeeja un koda visiem iikskjos, kaa arii par kaiminju riebekliiti, kursh arii bija iecieniijis iemesties garaam ejoshiem cilveekiem kaajaas, par muuzjiigo ljauno ruukshanu nerunaajot.
30.05.2015 00:39 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Iegādājoties draugu ļoti iesaku izpētīt suņa ciltsrakstus un papīrus, jo dažkārt dēļ bezatbildīgiem suņu pavairotājiem rodas sunīši kuriem ir veselības problēmas un kad par tām uzzināt ir jau par vēlu, jo sunīti esat iemīlējis un dažkārt veselības problēmas ir tik smagas, ka nepieciešama eitanāzija.

Domāju šis ir pats galvenais, nevajag taupīt naudu, jo pats briesmīgākais ir pazaudēt draugu, kuru patiešām iemīlat.
30.05.2015 00:36 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.04.2014
Viss ir atkarīgs no suņa rakstura ! Arī šeit slavētu suni paņemot vari pamatīgi "ieberzties" raksturā, ka ne kripata neatbildīs šeit lasītajam raksturojumam. Manai krievu toja meitenei - ideāls raksturs, saprātīga, sabiedriska, nav nekāda Napoleona sindroma u.c. kaites.;-) Izmaksas ? Kā jau visiem suņiem, tik es varu teikt vienīgo, TIEŠĀM vienīgo mīnusu - pārāk vāji kauli un to struktūra. Mana meitene salauza kāju, leca un nolecot paslīdēja kāja. Labi, ka iepriekšējā vakarā nagus apgriezu, savādāk traumai klāt būtu pāris nagu lūzumi. Pati mazliet ziepes savārīju, aizvedu pie neīstā vetiņa, kura sunenei salauza un sastaipīja kāju tik traki, ( Vetārsta pieredze mērāma desmitos gadu ) ka nācās vest turpat 200 km uz rīgu pie Beinarta, kam savukārt nācās likt stieņus... :'-(. Operācijas kopējās izmaksas būs mērojamas tuvu 500 euro. :-/
BET ja būsiet mazliet piesardzīgāki, nekā es, jūsu tojs būs īsts kompanjons jums :) (l)
29.05.2015 18:27 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ja man tagad būtu iespēja, es noteikti ņemtu bīglu, visjaukākie suņi pasaulē (protams, aiz manas mīļās princeses mājās)
29.05.2015 12:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits