Jautājumi par sunīti :) Palīgā!

 
Reitings 160
Reģ: 24.09.2009
Ilgu laiku nopietni apsveru domu iegādāties mājas mīluli.
1. Dzīvoju dzīvoklī.

2. Chihuahua vai Krievu toiterjers?
Gribu maziņu miļuku.

3.Varbūt varat šo to pastāstīt par sadzīvi ar šo suni kā tādu,barošanu,veselību un citas lietas,kas jūsuprāt būtu jāzin pirms šī suņa iegādes.Jūsu pieredze.

4. Kā jāaudzina? Neizprotu, labi čurāšana vest arā maziņu cik vien bieži var (vai pampēru vajg no sākuma, ja vēlos lai pēc tam čurā pēc iespējas tikai ārā ne māja?) Vēl vai viņš nesaplēsīs, nesagrauzīs visas mēbeles? un ja viņš tā dara, kas man jādara? (dusmīgi jāpaskatās?) :D, viegli pa dupsi jāuzsit? Cik zinu šie suņuki apvainojās..


Gribu dzirdēt visu visu.. Esmu pārlieicnāta, ka ļoti vēlos šo sunīti itkā labāk chihuahua. Kādas potes ir svarīgas cik bieži? Kādas izmaksas? (par potēm domāju)
11.03.2012 20:59 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.04.2014
WiskAs par to jau iet tas stāsts. Kad uzzināju par Šeilas lauzto kāju, tāda sajūta ka man , pašas dzemdētam bērnam pēdējā stundiņa klāt. Nav jau joka lieta otrajā dienā jaunajās mājās sunenei un nepieraduša grīdas seguma lekt no tāda augstuma. Un pati ar neaizdomājos ! atpakaļ kaut kur rakstīju par to kā man pie vetārsta no parasta lūzuma uztaisīja ļoti smagu lūzumu....
30.05.2015 01:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits