Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

MŪSDIENU LATVIETIS

 
Reitings 170
Reģ: 04.08.2011

Kāds ,jūsuprāt, ir mūsdienu latvietis iekšēji ?

23.01.2012 22:32 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.09.2012
...lunim, kuram nezin kas galvā, vai arī kurš nevar nosaukt iemeslu kāpēc viņs smaida.
29.09.2012 18:24 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.09.2012
Kāpēc man pāri spēkiem jāsmaida nepiemērotā brīdī kaut kādam lunim?
29.09.2012 18:19 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.09.2012
"Par to smaidīšanu gribēju piebilst... jā, latvietis svešam pretīnācējam uz ielas visticamāk nesmaidīs un vispār ar smaidiem nebārstās."

Nu pilnigi nepamatota smaidīšana ir idiotisma pazīme. Dzīve nav pozitīva, ka to gribetos vienai daļai, uz katra stūra visatļautība un beztiesiskums. Mazāk pēc filmām vajag dzīvot...
29.09.2012 18:13 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.09.2012
Vārds latvietis ir viriešu dzimtē. Es esmu vīrietis, bet skaudibu kā tādu neesmu nekad izjutis, neko tādu neesmu manijis arī starp maniem kolēģiem. A vot sievietem pa pilno. Turklāt sievietēm piemīt tāda īpašība nodēvēt par skaudību to kam ar to nav nekāda sakara.
Otrkart apzīmējumā latvietis nav nekas etnisks. Latvietis pēc definīcijas nozīme valsts piederibu. Kas attiecās uz delfināriju(komentarus portālā Delfi), tad tā ir marģīnālā sabiedrības daļa un es apšaubu ka tai piemīt vesela un etniska apziņa, u.t.t. Un nevajag visus latviski uzrakstītos komentārus Delfi vai TVnet uzdot par latviešiem. Par latviešiem vairak var spriest pēc portāla Diena, kā arī atsevišķiem forumiem.

Nocitēšu no kāda raksta - taisiet secinajumus

Ikvienam komentētājam gan derētu atcerēties, ka anonimitāte internetā ir tikai šķietama, jo principā ar attiecīgu policijas vai tiesas lēmumu var tikt atklāta ikviena šāda anonīmā komentētāja IP adrese un arīdzan personība. Protams, tas notiks tikai izmeklēšanas vai tiesas vajadzībām un vienīgi gadījumā, jā kāda no tiesībsargājošajām iestādēm saskatīs likumpārkāpumu komentētāja darbībās, bet teorētiski tas ir iespējams (un gan jau, ka praktiski arī).

Man personīgi ir zināmi divi šādi gadījumi. Vienā gadījumā jau labu laiku atpakaļ tika ierosināts kriminālprocess pret kādu „Latvenergo” darbinieci, kura savā darba laikā, darba vietā un no darba vietai piederoša datora, būdama krieviete pēc tautības, bija rakstījusi naidu kurinošus komentārus pret latviešiem. Šķiet, ka šo pārkāpumu atklāja Drošības policija. Nepateikšu tagad precīzāk, ar ko tas viss beidzās, bet skandāls medijos bija liels un sašutums sabiedrībā arīdzan.

Otrs gadījums bija salīdzinoši nesen, kad par tikko mirušā mūziķa Mārtiņa Freimaņa pusmāsu un pamāti internetā parādījās ķengas un visādi šausmu stāsti, ka bez maz vai viņas abas savu radinieku pašas arī ir novedušas līdz nāves gultai. Bijuši pat draudi ar „linča tiesu”. Kad izmisusī pamāte darīja plašākai sabiedrībai zināmu, ka ir vērsusies policijā ar iesniegumu pret melīgo baumu izplatītājiem, pāri darītājas (kas man par lielu brīnumu izrādījās tieši sievietes) sāka bombardēt viņas un meitas „draugiem.lv” profilus ar atvainošanās vēstulēm un skaidrojumiem, kādēļ tā nesmuki darījušās.
29.09.2012 17:56 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
bet vispar man ir prieks,ka Latvija nav daudz citu valstu parstavji,jo,piemeram,UK manas acis ir pazaudejusi savu angliskumu ta teikt. Bet pasi jau vainigi,dod visiem vizas un vel nez ko,tagad laikam kaut ko censas labot,bet nez kas tur sanaks.
21.09.2012 01:30 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Nazic, jā, es tev pilnībā piekrītu. Un, protams, raksturs vai vēl kādas nepatīkamas iezīmes var būt jebkādam cilvēkam, sapratu jau to, ka nebiji vērsusies pret visu tautu. ;)
21.09.2012 01:21 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Hell, gan Tu, gan es - mes neesam karstas ?! :D
21.09.2012 01:14 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Latviesi ir auksti
21.09.2012 01:10 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Pievakare es domaju,ka nepatika pret citam adas krasam latvija ir tiesi tapec,ka mums nav ikdieniskja saskare ar citiem,tik cik turisiti un tapat vinji parsvara riga. Ari es sava zinja izradu nepatiku pret cilvekiem,bet,ka jau mes abas(man skjiet)viena diskusija runajam,tas ir bijis cilveka rakstura delj nevis adas krasas :)
21.09.2012 01:07 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Svarigi gan apzinat, vai runa par jauniesiem vai veco paaudzi. Vecaja paaudze tiesam vairak manamas sadas iezimes, tomer jauniesos, manuprat, ir daudz pavisam citu.
Es apkart redzu pavisam citus cilvekus, bet taisniba jau vien ir, kads cilveks pats ir, tadi ari vina draugi/tuvakie pazinas...
Un runajot par tautibas tiribu, musdienu jauniesi nav nekadi 'tirie' latviesi. Vairumam rit ari krievu asinis. :)
21.09.2012 00:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
KAĶIS - jaa, esmu atskiriiga un latvijaa nekad neesmu jutusies kaa maajaas, kaa arii aizbraucu prom no lv nevis pelnjaa, bet taapeec, ka citur man labaak patiik. piebildiishu, ka neesmu peec tautiibas latviete un latvieshos saskatu arii daudzas pozitiivas iipashiibas.
tiesa gan, aprunaashanas, citu cilveeku kritizeeshanas tai vietaa ,lai par vinjiem priecaatos, citu cilveeku izveeles nolikshana, muuziigie komentaari par nelaimee nonaakushajiem cilveekiem"nu taa jau vinjai arii vajag!" ,"beidzot dabuuja pa nopelniem!" man vienmeer ir likushies nepatiikami un daudzreiz cilveeki ir apvainojushies uz maniim, jo taados gadiijumos vienmeer aizraadu un paluudzu manaa klaatbuutnee taadas lietas neapspriest.
21.09.2012 00:04 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Respektivi, domas par to, kads ir musdienu latvietis ir krasi atskirigas tam domam, ko pasi latviesi doma par sevi.
20.09.2012 23:44 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Lasu tagag visus komentarus, tik interesanti! Aizvien zel,ka sava diplomdarba neveicu petijumu par so temu! Tik interesanti varetu but rezultati... Tipiskais latvietis ir pilnigi pretejs respondentu atbildem.... Imaginarais tels! :)
20.09.2012 23:43 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
man patīk tas, ka latviešu vidū pēdējā laikā redzus daudzus cilvēkus, kas ir radoši un spēj radīt dažādus projektus (šo vairāk domāju par dizainu un modi), kas tiešām varētu konkurēt pasaules līmenī, ja būtu attiecīgs mārketings! manuprāt, cilvēki kļūst atvērtāki un radošāki, mazāk uztraucas par to, ko kāds cits padomās -- tas tāds mantojums no padomju laikiem. varbūt vienkārši interesējos par šādām tēmām vairāk nekā agrāk :)
es no savas tautības nekaunos un neko pārāk sliktu nevaru pateikt par latviešiem kopumā. arī es pati sev saredzu plašākas iespējas nekā pirms, teiksim, pieciem vai septiņiem gadiem
20.09.2012 22:10 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Loti, loti skumji un aridzan ironiski..... cik daudz meitenu latviesus deve tik sliktos vardos, jo tacu pasas tas latvietes vien ir. Vai ari te darbojas kaut kads - visi citi, tikai ne es? Un katra ta doma,ja? :)
20.09.2012 21:53 |
 
Reitings 100
Reģ: 29.01.2009
Starp citu, runājot par tiem Tvnet komentāriem, kurus rakstot tikai bezzobaini urlas.
Taču jau cik reižu ir izložņāts, ka to riebeklību rakstītājas ir parastas biroja dāmītes, pēc kuru izskata nepateiksi, ka tādus vārdus lieto :) Bijuši taču arī diezgan 'skaļi' gadījumi!
20.09.2012 21:42 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Runājot par komplimentiem, man ļoti patika, kā man pamācīja kāds gudrs cilvēks - kompliments ir dāvana, par to vienmēr jāpasaka laipnu un patiesu "paldies". Patiesībā, komplimentus pieņemt ir jāmāk.
20.09.2012 21:15 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
emmanuelle-bet pareizi ir,nav ko telot negliteni,ja tada neesi :) ja es zinu,ka izskatos labi,tas nozime,ka citi to pamana un sanjemsu komplimentus,kapec gan slept to.
20.09.2012 21:09 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Emmanuelle, paldies :)

Un par to sieviešu neglītumu (visu diskusiju nelasīju, bet pārskrēju ātri pēdējām lapaspusēm un pamanīju šo tēmu) - manuprāt, jābūt trakam, lai domātu, ka latvietes ir pelēkas. Reāli es Anglijā skaistas meitenes esmu redzējusi.. nu tik maz, nenormāli maz. Visas bildes, ko uzņēma man tuvs cilvēks (latviete), ar visādiem darba pasākumiem utt. - jāsaka, ka tas man tuvais cilvēks patiešām pozitīvi izceļas citu vidū. Šovasar biju Grieķijā un tur vispār sievietes neredzēju. :D Tikai viena, kas strādāja viesnīcā, izskatījās labi, citas patiešām nevarēja pat saskatīt. Vīrieši gan leca acīs un šķita, ka viņi domā par savu izskatu daudz vairāk nekā grieķu meitenes. Man patīk daudzas krievu un ukraiņu meitenes, bet tās ir diezgan tuvas mūsu izskatam un stilam (un nevajag iedomāties kaut kādu krievu vaļīga paskata meiteni ar viltotām brendu drēbēm..).
20.09.2012 21:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nazic-tiesi taa atbildeja mana sarkanmatainaa meiteniite,kurai jau tagad 10...vina juutas tik liela jau!Vienmer ,kad saku -tu tik smuka esi palikusi,vina atbild-paldies ,es zinu...!:)
Man atminaa ,ka manas mammas maasa peedejaa brauciena laikaa man teica,ka esmu nezeeliigi novecojusi:DPeedeejo reizi vina mani redzeeja vairaak kaa 10gadus atpakal!Galvenais sieviete gandriiz akla!!!Tik labi redz tomeer...!:D
20.09.2012 21:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits