MŪSDIENU LATVIETIS

 
Reitings 170
Reģ: 04.08.2011

Kāds ,jūsuprāt, ir mūsdienu latvietis iekšēji ?

23.01.2012 22:32 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
godīgi sakot jau esmu pārsmējusies kā mans komentārs ir izķīdāts ... standarta sieviešu loģika, Vīrs saka sievai: Tu šodien lieliski izskaties. Sieva uzreiz pretīm: Ak tad citas dienas es slikti izskatos???
Tieši tāpat ir ar manu komentāru, jums pastāv tikai divas krāsas vai nu balts, vai nu melns, bet derētu ieskatīties un apdomāt, kad krāsu palete ir plaša. Un, ja ir pateikts nav skaistas, tad tas nebūt nenozīmē , ka ir neglītas, vienkārši ir vienkāršas, pelēkas.

Vispār forši, jūs tik tā turpinat, es te paskatīšos no malas kādus brīnumus vēl jūs uzrakstīsiet :)
20.09.2012 15:24 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
DIO - es jau esmu pieradusi, ka lielākā daļa cosmo meiteņu domā kategorijā melns vai balts, citi, plašāki varianti nepastāv, tāpēc nav jēgas iesaistīties. Cerams, ka reālajā dzīvē meitenes spēj domāt arī plašāk!
20.09.2012 15:26 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Ehh... šausmīgie, skaudīgie un riebīgi latvieši. Labi, ka te neviena nav latviete :) Tāpēc var droši mētāties ar dubļiem.
20.09.2012 15:28 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Ehh, Libra, jāpiekrīt tev - tāds viens liels, nedraudzīgs, internacionāls portāls:D
20.09.2012 15:30 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Zane, es domāju, ka tas balts/melns uzrodas, tajās jūtīgajās dienās, kad mājās , kas greizi nogājis, kad priekšnieks sabāris, jo būtībā jau meitenes šeit ir draudzīgas, paskat, kā ieliek problēmu, tā visas grib palīdzēt, reizēm mums tās mēnesfāzes nesaskan, ko lai tur dara, mēs taču esam sievietes :)
20.09.2012 15:34 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.01.2009
Vispār diezgan smieklīgi izskatās, ka par latviešu sievietēm piemītošo pelēcību raksta sieviete, kura pati sev profilā liek melnbaltas (pelēcīgas) bildes.
20.09.2012 15:43 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
man tāda daba nav.
tāda ir lielai daļai iedzīvotāju,kas cer uz nez kādu brīnumu un nevēlās paši censties kaut ko sasniegt.jo tā taču ir vieglāk.
20.09.2012 15:45 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja velies zinat kads ir ists latvietis, tad noskaties kadu video vai izlasi rakstu, uzspied komentarus, un redzesi kada tauta seit dzivo!90% noliek savejos, parejie 10% ir radi,un draugi,kas labi izsakas vai vienkarsi kads optimistisks cilvecins!
20.09.2012 15:57 |
 
Reitings 68
Reģ: 19.06.2011
Mjā, šajā diskusijā vien var uzskaitīt jau 10mitiem negatīvu LATVIEŠU īpašības, un man no sirds ir kauns viņu vietā - nenovīdīgas, augstprātīgas, lielīgas utt., ar tām laikam arī uz Latviju atbraukušie draugi bija tikušies un sabojājuši savu priekšstatu par Latviešiem.

Manuprāt, vidējais latvietis ir ļoti jauks, mīļš, izglītots un dzīvesgudrs cilvēks. Viss, protams, ir atkarīgs no cilvēka, taču Latvietis ir cīnītājs, viņs ir darba darītājs, nevis vieglas naudas tīkotājs (kā jau vienmēr, ar dažiem izņēmumiem).

Par sieviešu skaistumu teikšu tā - skaistums ir ļoti individuāla lieta, jo vienam patīk māte, otram meita, trešam kleita, kā saka, bet ja ņemam ne pēc skaistuma, tad Latvijā dzīvo viskoptākās, vislabāk un arī gaumīgāk, krāšņāk ģērbtās sievietes, viņas katru dienu izejot no mājas piedomās kā viņas izskatās, un to, ka šī sieviete izskatās perfekti papildus tam, ka viņa no rīta ir pagatavojusi brokastis savai ģimenei, paspējusi aizvest bērnu uz dārziņu, pabijusi darbā kā minimums 8 stundas, vakarā smaidīga sagaidījusi mājāsģimeni - par to vien viņai pieminekli vajadzētu uzcelt!

Latvietis ir drosmīgs, jo nepadevās ne lielzemju ietekmēm senos laikos, nedz arī tagad - latvietis ir Lepns, viņš nelūgs citu palīdzību, bet cīnīsies pats!

Izskaudiet sevī nenovīdību, naidu, vairāk smaidiet - un redzēsiet ielās daudz vairāk smaidīgu, laimīgu un lepnu latviešu!
20.09.2012 15:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Esmu ieveerojusi,ka sievietes nemaak uznemt komplimentus!Tikko kaut ko labu pateicu peedeejaa braucienaa kaadai,taa uzreiz -vai tad tiesaam labi izskatos uttEs nerunaaju par glaimosanu nevietaa!Es runaaju par pelniitu komplimentu!
Mana mazaa amerikaaniete gan uzreiz saka paldies,veel piemetina,ka tiesaam ir lepna ar saviem skaistajiem ,rudajiem matiem Hawaii(tur tas ir retums-meiteniite ar sarkaniem matiem)!
Es gribeeju ar to pateikt- Latvijaa dziivojosaam sievieteem ir gruutiibas ar pozitiivu uztveri vispaar!Loti biezi dzirdeeju -es noteikti to darbu nedabuusu,nekad nespeesu nodziit svaru,vins jau mani nemiil-noteikti ir kaut kur cita....tas bija loti raksturiigi!
20.09.2012 17:44 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Emmanuelle - patiešām nevaru nepiekrist - bieži vien uz komplimentiem tiek atbildēts ar "ai, nu šis jau vecs"u.tml.
Bet par to, ka latvietes pucējas pat ejot uz veikalu, tas nu gan ir tiesa! Es gan to nedomāju negatīvā ziņā. Kad tikko pārvācos prom no LV, biju šokā aizejot uz veikalu - cilvēki mājas biksēs, džemperos, pirmos apavus, kas pagadījušies "pa ceļam" uzvilkuši! Ar laiku gan pieradu un pati arī tā mēdzu aizskriet uz veikalu jau :D Bet tagad, atbraucot uz Latviju, jau atkal 10 reizes pārģērbjos, līdz izvēlos ko tad uz to veikalu vilkt :D
20.09.2012 17:49 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Klaviatura-to kaa komplimentu visiem staastu par Latvijas sievieteem!Arii taapat par matu griezumu!Mums te pilniigi ir tas skats-kaa no "dobes araa", taa prom iepirkties!Atceros ,ka es Latvijaa pat uz tuvaako veikalu laukos negaaju taa,ka "no dobes araa"!
Latvietes var loti daudz paraadiit to pozitiivo,tikai jaamaak to iznest!
Mazs piemeers atkal no pedeejaa brauciena!Varbuut atkaartosos ,bet daudzas varbuut nav lasiijusas!Es biju uzvilkusi savus jaunos ,"netradicionaalos" svaarkus un saneemu komplimentus un arii dzirdeeju -nepatiik,taadus gan es nekad nevilktu uttEs pieneemu gan vienu,gan otru nostaaju,jo nevar visiem cilveekiem patikt viens un tas pats!Taapat par manu gleznu-neviens nepirks par taadu naudu...jo nav VAARDA...!Man tas VAARDS ir kaut kaa jaaieguust!Ja neko nepiedaavaasu,necentiisos virziities uz prieksu sajaa jomaa,tad tacu es nekad neizrausiisos aaraa!Liekas,juutama taada nedrosiiba visaa,jo bailes ,ka to uznems kaa lieliisanos,no kaa visi loti baidaas atkal-ko padomaas!!
Es nebaidos...nepatiks vai patiks-esmu tomeer meeginaajusi kaut ko dariit,lai virziitos uz augsu!
20.09.2012 18:11 |
 
Reitings 32
Reģ: 04.12.2010
Par to smaidīšanu gribēju piebilst... jā, latvietis svešam pretīnācējam uz ielas visticamāk nesmaidīs un vispār ar smaidiem nebārstās.
Un tomēr, man gadījās kādu laiku padzīvot ASV un tā viņu trakā smaidīšana man personīgi tik jauka nemaz neliekas. Tieši tā iemesla dēļ, ka tas ir tik ārkārtīgi uzspēlēti! Darbā priekšnieks iet garām, pasveicina un vienmēr pa seju plats smaids, bet nav vēl paspējis galvu prom aizgriest, ka smaids no sejas ir kā ar roku noņemts! Tie dežūrsmaidi viņiem pa labi un kreisi tiek bārstīti! Šādi smaidi pieklājības dēļ man tomēr sirdi nesilda.
Turpretī latvietis tāpat vien nesmaidīs, bet ja smaida, tad no sirds!

Vispār mēs, latvieši, neliekuļojam, tāpat arī otram dvēselē nelienam un ar savu palīdzību neuzbāžamies, tomēr, ja kāds palīdzību lūgs, tad visticamāk to arī saņems!
Es tomēr vairāk labā saredzu latviešos, nekā sliktā. Sīksta tauta esam!
20.09.2012 18:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Estere-tas mani loti kaitinaaja saakumaa!Tagad jau taa pierasts,ka gruuti pierast pie taam loti nopietnajaam sejaam citur!Kalifornijaa iipasi smaidiigi cilveeki!:)
20.09.2012 18:39 |
 
Reitings 45
Reģ: 29.01.2009
Pēc šeit lasītā var spriest, ka latviešu galvenā ipašība ir mazohisms. Žēl, ka tik daudz negatīvu domu par savu tautu. Ok, varbūt ir sliktas īpašības, kā piemēram, grūtsirdība (vēsturiski esam nepārtraukti cīnījušies par savu eksistenci). Bet vairāk vai mazāk visas latviešiem piedēvētās sliktās īpašības ir sastopamas visās tautās, bet tik lielu tendenci uz pārlieku lielu paškritiku, kas robežojas ar naidu, pret savu tautu laikam spēj paust tikai latvieši. :D Tā kā ir nācies padzīvot ārzemēs, tad varu teikt, ka ārzemnieku laipnība un smaids, nereti ir tikai maska un aizmuguras "sprāgst" ārā milzīga skaudība un nenovīdība, ka dažs labs latvietis tā priekšā nobālētu. :D
Mans viedoklis ir, ka esam specīga un forša tauta, protams, katram savi plusi un arī mīnusi. :)
20.09.2012 20:11 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Manuprat, musdienu latvietis ir ar loti zemu pasapzinu, bet pamazam ta sak atkal atgriezties vajadzigaja limeni. Kapec mums, latviesiem, ir tada tieksme nolikt pasiem sevi un savu zemi? Mums piemit tik daudz pozitiva, tiesi par to ari butu jaruna vairak! Apbrinojami, ka tik daudzas seit tik negativi raksturo savu tautu! Piekritu tai meitenei, kas seit piemineja mazohismu. Es nesaprotu, kur jus raujat to, ka latviesi esot skaudigi, jo man apkart ir laipni, draudzigi, mili, stradigi, izpalidzigi, viesmiligi un sirsnigi cilveki!
20.09.2012 20:30 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Nesaprotu , kā var tā nolikt latviešus, ja pats esi latvieis? Tātad pats esi gan skaudīgs, gam slinks, gam ar dzīvi neapmierināts. Katrā mīt sava skaudība, vienalga - latvietis, krievs, čigāns.
20.09.2012 20:36 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Parasktos zem katra esteres vārda. Man patīk, ka latvieši ar samākslotu smaidu nestaigā apkārt pa ielu, mēs tomēr esam dabiski, ne uzspīlēti kā, piemēram, amerikāni ar savu briesmīgo laipnību, kas aprobežojas ar aiz muguras aprunāšanu, skaudību un samākslotību.
20.09.2012 20:41 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Piekritu Esterei. It ipasi par pedejo rindkopu!
Es ari neesmu realaja dzive saskarusies ar to izslaveto skaudibu.
Varbut kadam kaut kas ari ir, bet es gluzi vienkersi to nemaz neieveroju, jo pazinu/ pusdraugu viedokli man it vienaldzigi. Tuvako radu un draugu vidu vienmer visi ar prieku apspriez citu panakumus vai veiksmi.
Tad jau visvairak skaudigus tekstus var lasit interneta, kaut taja pasa Cosmo.
20.09.2012 20:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cataleya-tas gan!To tu loti pareizi pateici!:)
20.09.2012 20:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits