MŪSDIENU LATVIETIS

 
Reitings 170
Reģ: 04.08.2011

Kāds ,jūsuprāt, ir mūsdienu latvietis iekšēji ?

23.01.2012 22:32 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Es arī nesaprotu- kur jūs esat izrakušas to skaudīgo latvieti? Vai arī spriežat pēc sevis?! :-P
Katrā ziņā ne sevi, ne arī sev apkārt esošos latviešus par skauģiem nevarētu nosaukt!
Mans novērojums ir, ka latvieši ir strādīgi, bet bailīgi, vēsi, kautrīgi- par maz uzdrīkstas, domā "aj, nu ko es tur iešu?!ko es darīšu"; bet nu nav brīnums..tomēr mūsu tauta ir daudz cietusi..tā kā
24.01.2012 01:06 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Par visiem noteikti nevar spriest vienādi. Un par to skaudību vispār ļoti nodrāzts stereotips. Es galīgi neesmu skaudīga, priecājos, ka maniem draugiem iet labi, neskaužu arī, kad citiem lielāka alga vai labāks darbs.
Iekšēji latvietis varbūt ir tāds neuzņēmīgāks un kautrīgāks kā citu tautību cilvēki, it kā var daudz ko izdarīt, bet slēpjas savā čaulā. Nesaku par visiem, protams :D
24.01.2012 01:09 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
latviesi vsp ir loti skaudigi. to var redzet ari komentaros, ka visi visus noliek.
24.01.2012 01:16 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Par skaudību daļēji varu piekrist.Tomēr man pirmā lieta,kas nāk prātā ir tas,ka latvieši ir varen čakli uz runāšanu,bet kad jāsāk darīt,tad nekā.Katrs sēž savā stūrī un viss.Tas labi parādās kaut vai vēlēšanās: pirms tam visi ar putām uz lūpām brēc,kāda tā partija slikta un šī partija slikta un to vajag atlaist,un šito vajag atlaist,bet kad pašiem jādara kaut kas(šajā gadījumā jāiet un tad jāiebalso tā pareizā partija vai pašam jākandidē,jo visu tik labi zin),tad nekā.Tad sēž un pīkst,ka uz vēlēšanām neies,jo tāpat nav jēgas.Kā teikt-uz gudru diršanu rindā vienmēr pirmie,bet kad jādara,tad nē...Dažreiz palasot komentārus vai dzirdot kādus viedokļus,liekas,ka mums visi pensonāri varētu būt valdībā vai par prezidentiem,jo visu par visiem zin labāk visās jomās.
24.01.2012 01:20 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Naivs, tendēts uz pašapliecināšanos, materiālists, diezgan noslēgts un vairāk emocijas apspiež, ne izrāda, kā arī tajā pašā laikā sirsnīgs, līdzjūtīgs, centīgs un viena no tām pelēm, kas krējumā nevis noslīks, bet gan sakuls to sviestā un galu galā izķepurosies ārā.
Vispār mūsdienu latvieti ļoti iespaidojis padomju režīms. Interesanti, kā būs, kad pašlaik dzimstošie bērni sasniegs kādu 20 gadu vecumu. Domāju, ka tad varētu būt vērojamas diezgan nopietnas izmaiņas. Jo mūsu vecāki ir viena no pēdējām paaudzēm, kuru domāšana, izpaušanās un līdz ar to prāta brīvība ir bijusi ļoti apspiesta. Tagadējie bērni jau aug ar brīvu, tīru skatu uz dzīvi. :)
24.01.2012 01:28 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Es teiktu, ka te liela loma ir visam šim murgam, kas tagad Latvijā notiek. Vispirms krīze un tad debīlā valdība, kas likvidē ražotnes, palielina nodokļus un visu laiku ievieš pilnīgi nevajadzīgus noteikumus. Latvietis var galvu nepaceļot rukāt 2 darbos, bet saņemt tikai tik, lai pietiktu nomaksāt komunālos un nopirkt roltonus. Tad jau tikai loģiski, ka skaudīs par to, ja citam veicas. Vienkārši gribas nolaist rokas un padoties, bet nevar..tad nu sakrājas visas negācijas un tiek izliktas uz otru.
Es teiktu, ka vairāk latvietim raksturīgs ir biklums, ne skaudība. Mēs baidāmies pretoties un pastāvēt pār savu viedokli, tāpēc arī visi nekautrējas mums kāpt uz galvas. Saņemties vajag. Neesam jau nemaz tik slikta tauta, kā daudzi kladzina.
24.01.2012 01:31 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Manas domas - latvieši ir labsirdīgāki kā ārzemnieki, protams, ka ir izņēmumi.
24.01.2012 01:53 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
es arī kaut kā neesmu to skaudību pamanījusi. drīzāk gan daudziem raksturīga tāda reakcija -- tikko kāds pakritizē (vienalga, vietā vai nevietā), tā uzreiz: "TEV SKAUŽ???" man tas vienmēr licies dīvaini -- tikko kā kādam kāda lieta vai rīcība neiet pie sirds, tā uzreiz skauž :D
24.01.2012 01:57 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Mūsdienu latvietis ir slinks kā zābaks! Un sūdzās visu laiku, ka dzīve negodīga, ka valsts viņam nepalīdz, bet pats neko nedara.

Un pēc interneta komentāriem (ne šeit, bet, piemēram, tvnet, apollo), gribas teikt, ka skaudīgs arī bez gala! Dzīvē tā kā ar īstu skaudību nācies saskarties tikai 1x (pie tam no it kā labākās draudzenes puses), bet internets vienkārši pilns ar tādiem neveiksminiekiem, kuri visu, rupji sakot, nodirš.
Tāds vienkāršakais piemērs - pie jebkuras skaistas modeles galerijas, 90% komentāru ir, ka sieviete izskatās galīgi garām, pilniga neglītene. Protams, gaumes atšķiras, bet neviena neglīta meitene nav bijusi.
24.01.2012 11:07 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
"visi latvieshi ir vienkaarshi debiili idioti"!Vienkārši fantastisks komentārs!Varbūt padomā ar galvu,kad nākamreiz kaut ko tādu raksti! (e)
Un piekritīšu Mendai 100%!tas, ka es pasaku, ka man nepatīk Liene Candy vai Lauris Reiniks, tas nenozīmē, ka man skauž!Ja es pasaku, ka man nepatīk kādas meitenes mati, bikses, kurpes vai neliekas cilvēks simpātisks, tas nenozīmē, ka skauž!Neviens nav tik balts un pūkains, kam patīk pilnīgi viss, tādēļ sanāk, ka skaudīgi ir visi zemeslodes iedzīvotāji!
Dažus komentārus tiešam pretīgi lasīt, jo neuzsktu, ka latvieši ir tie sliktākie cilvēki, vienkārši dažām te ir pagalam aprobežota domāšana, kas aprobežojas ar interneta komentāriem!
24.01.2012 11:32 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Jessica, galīgi nepiekrītu Tev par to slinkumu. Vismaz manā paziņu un apkārtējo lokā nav tādu baigo piemēru, kā Tu teici- kas neko nedara un tikai bļauj. Mans iespaids ir tāds, ka mēs kūņājamies un cīnamies lai vai kas. Bet, atklāti sakot, es pati jūtu, kā esmu mainījusies līdz ar visu šito murgu, kas notiek. Vairāk dusmas un negatīvais sitas laukā. Un nav tā, ka no mušas uzpūšu ziloni.
Varbūt tie, kuriem vienmēr ir bijusi pilna kabata naudas, var tā teikt, ka tikai lieki cepjamies par visu notiekošo (t)
24.01.2012 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Ir daļa tādu, kuri ir ļoti slinki, nolaidušies, dzīvo, piemēram, laukos, bet pat kartupeli sev nevar izaudzēt, dzeršanai gan naudas pietiek un spēka pietiek arī pabļaustīties, cik viss slikti un pabalsti mazi; bet daļa latviešu šajos krīzes gados ir pierādījuši, ka ir ļoti sīksti raujoties pa vairākiem darbiem un domājos, kā izkruķīties.
24.01.2012 13:27 |
 
Reitings 372
Reģ: 29.01.2009
skaudīgs un lecīgs
24.01.2012 15:49 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es teiktu, ka aprobežoti, jo lielākā daļa tikai bļauj par visu, ka nav darbs, nav tas un šitas, taču nav tikai balts un melns - ir jāizvērtē lietas no visām pusēm, un reizēm ir jāatzīst, ka paši vien esam vainīgi un, ka varbūt tomēr otrai pusei ir taisnība, lai arī tas būtu mums nepatīkama vai nevēlama persona.
Piemēram, par tiem pašiem politiķiem vai "slavenībām" runājot, dažreiz pietiek tikai kāda vārda pieminēšanu, kad jau visi nomelno un aprunā, bet vispirms jāpadomā vai tiešām šis cilvēks tomēr šajā gadījumā nav izdarījis ko tiešām vērtīgu vai labu.
Nespējam nevienu novērtēt, sevi vismazāk.
24.01.2012 15:54 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
katte, tu laikam par mani. varbuut izlasi visu komentaaru pirms rauj no konteksta aaraa? :D
Es rakstiiju: "tvnet komentaarus palasot liekas, ka visi latvieshi ir vienkaarshi debiili idioti", nevis tieshaam muus visus nosaucu par idiotiem ;). Un izlasi liidz galam manu komentaaru, es izsakos saliidzinoshi pozitiivi :D
24.01.2012 18:32 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Manuprāt, vairums latviešu ir pazuadējušies, gan identitātes ziņā, gan personīgajā dzīvē. Aiz visiem bezdarbiem, krīzēm, trūkumciešanas, paliek labās īpašības.
Un noguruši, no nezināmās rītdienas, kura vairumam ir atkarīga no citiem-gan finansiāli, gan emocionāli.
24.01.2012 18:39 |
 
10 gadi
Reitings 3180
Reģ: 29.01.2009
Atturīgs.
Savā ziņā noslēgts.
Meklē vairāk iemeslus nevis iespējas.
24.01.2012 18:47 |
 
Reitings 1
Reģ: 20.09.2012
Konnca«Skaudīgs, nenovīdīgs un egoists. Lielākā daļa latviešu noliek krievus, tomēr krievi savā ziņā ir saliedēti, veido vienu veselu tautu, taču latvietis ir pats par sevi.»

Tas ir tikai mānīgs viedoklis. Sadzīviski latvieši nav tie lielākie skauģas. Jā, krievi ir saliedētāki, kolektvizetaki, bet tikai pret ienaidnieku. Savukart naids pret ienaidnieku krieviem ir nekas cits ka skaudiba. Tā skaudība izpaužās apmēram tā. Ja krievs neatrod piemīztu kāpņu telpu, viņs ies piemizis pats un tad bauros pa visu pasauli. Līdzīgi kā to izdarija ebreju kapos.
20.09.2012 03:07 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
uzreiz prātā nāk teiciens: "saudzējiet Latvijas dabu, brauciet uz ārzemēm" :D
20.09.2012 03:42 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
latvietim ljoti patiik iebaazt degunu citu cilveeku dariishanaas, kritizeet un ljauni priecaaties par citu neveiksmeem - tas no negatiivaa. (piemeeram - komentaari par skrastinja atraitni. citur neesmu dzirdeejusi taadu zaakaashanos par seerojoshu cilveeku)
no pozitiivaa - vienmeer seko liidzi, lai gariigaa izaugsme neapstaatos, ar zobiem un nagiem ciinaas par savu nacionaalo identitaati un pat straadaas verga darbu nevis seedees uz pabalstiem lepnuma deelj.
20.09.2012 04:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits