Tu, tu, tu

Tuvojoties jaunajam gadam, mēdz rasties sajūta, ka kaut kas ir jāmaina gan dzīvesveidā, gan apkārtējā vidē. Laikapstākļus ietekmēt nav iespējams, taču jūsu mājokļa sienas gan ir pašu rīcībā! Katrai sezonai iespējams pielāgot savu kolorītu, tāpēc uzziniet, par krāsu toņiem, kas radīs pacilātu sajūtu un būs aktuāli 2018.gadā, tai skaitā jau...

 

Vecmeitu ballīte ir jautrs veids, kā atzīmēt tuvojošās kāzas. Taču, lai ballīte izdotos patiešām neaizmirstama, nepieciešami rūpīgi sagatavošanās darbi. Jāizvēlas gan piemērotākais datums, gan tematika, gan aktivitātes, kurām nodoties svinību laikā. Par ko nevajadzētu aizmirst, plānojot vecmeitu ballīti?

 

13. - 15. oktobrī nāc uz modes un izklaides centru Rīga Plaza, meklē rozā busiņu, abonē Cosmopolitan- TIKAI 15 € un piedalies lielajā abonēšanas loterijā! Balvu fonds ir liels un kārdinošs - sākot no ekskluzīviem pulksteņiem un rotaslietām līdz jaunākajiem gadžetiem un SPA dāvanu kartēm.Cosmopolitan Shopping Nights - rudens ka...

 

Vai Tu zini, kas notiek, ja bārā ielaiž Cosmopolitan galvenās redaktores? - Mēs arī nezinām! Taču Cartel Bar Riga bija gatavi to noskaidrot. Ikdienā viņas raksta par seksu, bet 18.05. jauks kokteiļus. Aizej un pārbaudi, kas viņām sanāk labāk!

 

Visas drosmīgās, sievišķīgās, bezbailīgās un dzīvi mīlošās meitenes – jaunais Cosmo ir veltījums jums! Marta numurā iedvesmojies no pasaules un Latvijas šarmantākajām dumpiniecēm, atklāj labākos brīvdienu galamērķus un uzzini mazus trikus sevis palutināšanai. Jo tu esi to pelnījusi!

 

Mežģīņu apakšveļa, kaislīgi skūpsti, vīns un... tostermaizes?! Lasi februāra Cosmo, uzzini, kāda šim visam ir saistība un piedzīvo visu laiku jutekliskāko un spilgtāko februāri!

 

2017. būs tavs gads, ja sāksi to kopā ar žurnālu Cosmopolitan! Janvāra numurā atrodi lielo horoskopu un uzzini, ko mīlas, karjeras un seksa jomās tev sola zvaigznes, uzdrošinies ekstrēmām skaistuma pārvērtībām un gūsti iedvesmu interjera pilnveidošanai.

 

Decembra Cosmo – tavs trendīgākais, atklātākais un noderīgākais pirmssvētku iedvesmas avots! Ballītes, mode, laika atskaiti pārbaudījuši mīlestības stāsti un pārsteidzoši drosmīga stāšanās kameras priekšā... Tas viss un vēl vairāk – jaunajā numurā!

 

Lielisks ikdienas palīgs jaunajām un topošajām māmiņām apvienojumā ar mazuļa pirmā gada dienasgrāmatu! "Plāno" Tev palīdzēs atcerēties un piefiksēt visu nepieciešamo gan Tavā, gan mazuļa ikdienā.

 

Starptautiski atzītais latviešu skeitbordists Madars Apse uzsācis līdzekļu vākšanas kampaņu, lai veiktu Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) priekšlaukuma renovāciju. Šobrīd aktīvi tiek uzrunāti privātie uzņēmēji – sponsori –, ar kuru finansiālo atbalstu plānots nomainīt esošās, nu jau sadauzītās, ...

 
 
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (24)