Skaistumkopšana

M·A·C COSMETICS sirds un dvēsele atdzīvojas modes nedēļu aizkulisēs visā pasaulē. Kompānija veido krāsainas dekoratīvās kosmētikas kolekcijas ar unikālu parakstu un rada jaunas make-up tendences. Ieskaties un uzzini par dažām no tām! REAL Skaistums, kas neprasa filtrus. Atpazīstama tīra un delikāta sievišķība.

 

Pavasara/vasaras sezona kļuvusi vēl pievilcīgāka ar must-have produktiem, kas pievienojas essence klāstam. Iepazīsti trīs skropstu tušas no essence un stilīga āriene ar wow efektu ir garantēta!

 

Purederm Botanical ChoiceTM Shiny & Hydrating “JOJOBA OIL” ir bagātīgs krēmveida matu kopšanas līdzeklis, kas izstrādāts, lai mitrinātu un atjaunotu sausus matus. Hohobas eļļa, piparmētra, olīveļļa un citas augu sastāvdaļas tika izvēlētas to maiguma un izcilās saderības ar matu dabīgajām īpašībām dēļ. Pazīstama ar s...

 

Pavasari sagaidi ar izteiksmīgu acu skatienu! The Body Shop piedāvā jaunās Down to Earth acu ēnas, kuras var kombinēt dažāda izmēra paletēs.

 

Jebkurā gadalaikā ir svarīgi atcerēties par pareizu ķermeņa ādas, it īpaši par padušu zonas kopšanu. Paduses ir viena no jutīgākajām ķermeņa daļām, kurai mēs ikdienā nereti nepievēršam pietiekami daudz uzmanības. Vai zināji, ka skujot paduses 33% no tā, kas tiek noskūts, ir āda, un tieši ādas virskārtai ir tā, ...

 

Inovatīva kosmētika un jaunākās tendences tieši no modes skates mēles - CATRICE zina, kā atspoguļot starptautisko sezonas modi unikālos, augstākās kvalitātes skaistuma produktos. Iedvesmota no Pavasara/Vasaras kolekcijām, CATRICE virzās uz priekšu, 2017.gada pirmajā pusē, ar jaunajiem must-haves. Izcel acis un lūpas ar CATRICE!

 

Jaunā, īpaši lolojošā ķermeņa kopšanas sērija no The Body Shop ar mandeļu pienu un medu, ir ar mīlestību izveidota jutīgai un sausai ādai. Tādēļ, ka jutība ir kas tāds, ar ko ir vērts lepoties!

 

Jutīga āda bieži nespēj noturēt mitrumu ādas slāņos, tai ir nepieciešams vairāk nekā vienkārša mitrināšana. Mixa piedāvā 24h mitrinošos krēmus, kas sniedz papildus atvieglojumu katram ādas tipam.

 

Koši un ekscentriski vai sapņaini un dūmakaini - šajā sezonā nevarēsim izvairīties no zilās krāsas - maigi debess zilās acu ēnās vai pasteļzilā acu zīmulī. Bez zilās krāsas krāsu paletē ir komplimentārās neitrālās smilšu, netīri baltā, pelēkā un melnā - ideāli aizraujošam acu meikapa stilam, kas spēlējas ar gaismas un...

 

Tuvojoties gada nogalei, tu noteikti esi pelnījusi sevi palutināt vairāk. Tieši tāpēc tev iesakām izmēģināt Latvijā ražotu kafijas skrubi SKRUB, kas efektīvi attīra un izlīdzina ādu, kā arī mazina strijas un celulītu.

 
 
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (33)