Skaistumkopšana

Visā pasaulē sievietes lieto kopjošos līdzekļus ar dabiskām sastāvdaļām, lai pabarotu savu ādu un rūpētos par matiem. Tie ir sen pielietoti skaistumkopšanas rituāli un paņēmieni, ko sievietes izmanto vēl mūsdienās. Dove zīmola vadītāja Kertu-Kai Põldvere iepazīstina ar piecām sastāvdaļām, kuras vērts atcerēties, lai iegūtu m...

 

Jaunā Essence rudens / ziemas kolekcija atspoguļo ļoti aktuālu tendenci - "metāls". Mūsdienīgi kosmētikas produkti ar must-have raksturu dodas aizraujošās sezonas virzienā ar jaunākajiem skaistuma produktiem.

 

Līdz ar vasaras noslēgumu, diemžēl parādās arī pēc-vasaras matu bojājumi. Pēc uzturēšanās vējā, saulē, ūdenī, kas satur hloru, sālsūdenī un telpās, kur ir gaisa kondicionieris, mati var kļūt sausi, nepaklausīgi, var rasties problēmas tos ieveidot un noturēt tajos lokas, kā arī var paiet ilgāks laiks tos žāvējot. Ieteikumus, kā atdzīvināt ...

 

Starptautisku modes šovu rudens / ziemas kolekcijas kalpo kā CATRICE iedvesmas avots jaunajiem must-have produktiem 2017. gada otrajā pusē.

 

MAC ir no jauna izgudrojis riteni ar Rollerwheel acu laineri. Revolucionārs, ap savu asi rotējošs, diska aplikators uzsūc perfekto daudzumu produkta, lai novilktu nepārtrauktu, gludu, vienmērīgu krāsas līniju pār plakstiņu, tikai ar vienu vilcienu.

 

The Body Shop ir izstrādājis matu kopšanas produktus, kas radīti bez cietsirdības pret dzīvniekiem. To sastāvā ir izmantotas izcilākās sastāvdaļas, tekstūrās iestrādātas dabīgas eļļas, sviesti un augļu biezeņi. Produktu formulas ir 100% draudzīgas veģetāriešiem, un daži produkti ir pat 100% vegāniski.

 

Skaista un veselīga āda ir jebkuras sievietes sapnis. Lai tādu iegūtu, jāizvēlas atbilstoši sejas kopšanas produkti un jāseko līdzi pareizai ādas kopšanai. Vairākām Cosmo.lv apmeklētājām devām iespēju testēt Sebamed Clear Face produktus - izlasi pirmās atsauksmes par tiem!

 

Ja Tev patīk oriģinālais aromāts, tad White Musk® L’Eau noteikti kļūs par Tavu jauno atkarību. The Body Shop neatkārtojamā muskusa juteklisko maigumu ieskauj neparasti spirdzinošā pavasara svaigums. White Musk® L’Eau aromātu saldāku padara bumbiera gardās notis, kas labi saskan ar jau ikonisko ziedu buķeti – maij...

 

"The Body Shop kaislīgi tic, ka neviens dzīvnieks nedrīkstētu ciest skaistumkopšanas dēļ un ka izmēģinājumi uz dzīvniekiem ir nežēlīgi un pilnībā lieki. Tādēļ mēs esam apvienojuši spēkus ar Cruelty Free International, lai īstenotu lielāko un ambiciozāko kampaņu un panāktu starptautisku aizliegumu kosmētikas produktu un sastāvdaļu i...

 

Līdz 23.maijam ienāc Cosmopolitan Facebook profilā un piesakies testēt Sebamed Clear Face produktus! Skaista un veselīga āda ir jebkuras sievietes sapnis. Lai tādu iegūtu, jāizvēlas atbilstoši sejas kopšanas produkti un jāseko līdzi pareizai ādas kopšanai. Te tev lieliski noderēs Sebamed Clear Face produkti!

 
 
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (25)