Seksīga & Vesela

Lai sevi motivētu un uzlabotu rezultātu, nav labāka drauga par sporta viedpulksteni. Ja esi ieplānojis iegādāties sporta viedpulksteni, bet nevēlies apjukt plašajā piedāvājumu klāstā, vērts ieklausīties riteņbraucēja Toma Alsberga padomos.

 

Miltu ēdieni ir neveselīgi, nav nekā sliktāka par treknu ēdienu un, ja vēlies saglabāt slaidu augumu, pēc pulksten 18.00 kategoriski nedrīkst ēst – reti kurš nav dzirdējis šīs frāzes, bet tikai retais zina, cik patiesas tās ir. Par veselīgu uzturu pastāv ne mazums mīti, daži no tiem ir tuvu, bet daži pavisam tālu no patiesība...

 

Aptieku tīkls Apotheka nesen piedzīvojis svarīgu notikumu – otrās jaunā koncepta aptiekas atklāšanu ārpus Rīgas. Šoreiz pie aptiekas ar moderna interjera plašākām telpām tika Siguldas iedzīvotāji. Tagad Latvijas iedzīvotājiem dažādās vietās pieejamas jau kopumā vienpadsmit jaunā koncepta aptiekas.

 

Došanās pie zobārsta nav gluži pašā augšējā darāmo lietu sarakstā – vai vismaz darāmo, patīkamo lietu sarakstā. Ja zobs sācis sāpēt, kļuvis jūtīgs vai nepieciešama kāda cita stomatoloģiska palīdzība, protams, dodamies pie zobārsta.

 

Officeday sadarbībā ar Sportland aicina uzņēmumus atsākt aktīvo sporta sezonu birojā, kopā ar saviem kolēģiem! Reģistrējies kampaņai "ESI VESELS, ESI AKTĪVS" un tieši Tavā birojā noorganizēsim bezmaksas vingrošanas pauzi kopā ar profesionālo fitnesa treneri. Aktīvākie uzņēmumi saņems sportiskas dāvanas no Officeday un Sportland.

 

Aktīvam dzīvesveidam un sportošanai motivācija vairs nav jāmeklē līdz ar brīdi, kad bez sporta nevari iedomāties savu dzīvi – par to ir pārliecinājusies Zanda Zariņa Rešetina. Maratonu skrējēja un funkcionālo treniņu trenere atzīst, ka sports ir viņas pozitīvā atkarība, savukārt, skriešana – īpaša meditāci...

 

Brokastis ir dienas svarīgākā ēdienreize un tai jābūt tik bagātinošai, lai pietiktu spēks visai dienai. Lai būtu drošs, ka brokastojot tiek uzņemtas visas nepieciešamās vielas, veselīgi iesākt dienu ar putras ēšanu. Tā kā biezputru izvēle ir ļoti plaša gan to garšas, gan pagatavošanas ziņā, katram...

 

Ziema ir gluži vai sazvērestība– tā apdraud tavu skaisto augumu. Varbūt katru dienu kāpt uz svariem? Ieklausies divu ekspertu teiktajā.

 

Lai padarītu bērniņa ienākšanu ģimenē vēl īpašāku, aptieku tīkls Apotheka jaunajām ģimenēm dāvina bezmaksas starta komplektu mazulim ar dažādām noderīgām lietām māmiņai un zīdainim. Apotheka Starta komplektam mazulim var pieteikties elektroniski, savukārt izņemt to var jebkurā Apotheka aptiekā visā Latvijas teritorijā.

 

Skaistas krūtis ir katras sievietes vēlmju sarakstā. Tieši tāpēc ir ļoti nozīmīgi apzināt iemeslus, kas var sabojāt seksīgo iespaidu. Apkopojām trīs tipiskākās problēmas - izlasi par tām!

 
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai jau esi tikusi pie jauniem un foršiem ziemas apaviem?
vairāk

Lietotāji online (5)