Seksīga & Vesela

Tas liek justies satriecoši, vienā mirklī padara tevi laimīgu un vairo tuvību ar partneri. Tomēr cilvēki joprojām ļoti maz runā par sieviešu orgasmu. Pēdējais laiks to mainīt!

 

Daži no mums brīvajā laikā lasa grāmatas, citi gatavo ēst vai apciemo ģimeni, bet kāds savukārt guļ. Un ir tādi, kuri skrien – tie, kuri vislabprātāk uzvilks savus sporta apavus un dosies ārā. Skrējēju kļūst arvien vairāk – arī Latvijā, kur šopavasar darbību uzsākusi adidas Runners kustība.

 

Mūsdienās aizvien vairāk un vairāk cilvēku lieto kontaktlēcas un tās ir kļuvušas par gluži ikdienišķu, viegli pieejamu redzes korekcijas līdzekli, kuru ir iespējams pat iegādāties internetā. Un tomēr joprojām var sastapties arī ar neuzticības pilniem aizspriedumiem, kas vērsti pret kontaktlēcām.

 

Ir pienācis īstais laiks, lai interesētos par velosipēdiem, tā ekipējumu un velo maršrutiem! Izbraucieni ar velosipēdu ir lielisks veids, kā iepazīt apkārtējo dabu, apskatīt dažādus tūrisma objektus, pie reizes arī sniedz nepieciešamo fizisko aktivitāšu devu, uzlabojot veselību un fizisko formu. Latvijā riteņbraucēju skaits ...

 

Skriet, spēlēt teātri, dejot baletu, filmēties, gatavot ēst, doties uz CrossFit nodarbībām, satikt ģimeni un draugus, studēt – aktrisei Ievai Florencei savā ikdienā jāpaspēj iekļaut ļoti daudz aktivitāšu. Tomēr enerģijas viņai netrūkst – viņa zina, kas ir brīvdienas un atpūta. Tāpat viņa pamanās piekrist intervijai sestdienā p...

 

Skriešana un peldēšana, skriešana un joga, skriešana un spēka treniņi. Iespējams uzskaitīt daudz šādu kombināciju, un tām visām ir viens kopīgs ieguvums: iekļaujot skrējienu kā papildu aktivitāti savam pamata sporta veidam, mēs attīstām ķermeni daudz vispusīgāk, ļaujam tam atjaunoties un gūstam papildu enerģiju.

 

Skrējēju skaits pilsētas ielās un parkos katru pavasari aizvien palielinās. Tas ir ērts, demokrātisks un vienkāršs sporta veids, kas neprasa lielus laika un naudas ieguldījumus. Skriešana labvēlīgi ietekmē arī veselību un uzlabo emocionālo stāvokli – viens skriešanas treniņš spēj aizslaucīt visas dienas stresu u...

 

Gudrie Zen mūki neko daudz nezina par fitnesu, bet viņi noteikti zina kā nodzīvot ilgu, veselīgu un mierpilnu mūžu. Viens no viņu noslēpumiem: matcha tēja. Šī metabolismu veicinošā, kalorijas dedzinošā, stresu samazinošā, vēzi uzveicošā, lieliskā detoksificējošā tēja pārsteidzoši iedarbojas uz prā...

 

17.martā tiek atzīmēta Pasaules Miega diena, kuru organizē Pasaules Miega biedrība ar mērķi aktualizēt veselīga miega nozīmi cilvēka dzīvē, kā arī pievērst uzmanību miega traucējumiem un veidiem, kā iespējams tos risināt.

 

Supermodele Džidžija Hadida prezentē ekskluzīvu video, kurā tiek nostādīta vairāku dilemmu priekšā un atbild uz neskaitāmiem jautājumiem, daloties savā personīgajā viedoklī par fitnesu, stilu, modi un labsajūtu!

 
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (17)