Kā nokļūt vienā no visdārgākajiem kūrortiem pasaulē

19.04.2016

Šiks un eksotika – kurš gan teicis ka tie ir pieejami tikai slaveniem un bagātiem? Pasaulē ir daudz vietu, kur Jūs varētu sajust sevi kā Holivudas zvaigzne. Pat ja paparaci neizseko katru Jūsu kustību, arī Jums noteikti gribētos aizbēgt no visiem, kaut brīdi pavadīt laiku prom no pilsētas, nošķirtībā no ārpasaules. Viena no tām vietām ir Maldivu salas.

Šī populāra atpūtas vieta ir slavena ne tikai ar silto okeānu, maldīgo klimatu un sniegbaltiem pludmalēm, bet arī ar augstas kvalitātes servisu un apkalpošanas kultūru. Ja Jums nepietiek ar minētam priekšrocībām, tad izbaudīt šo vietu ir iespējams kā privāta sala īpašnieks.

bezprocentu kredīts

Kūrorts ar nosaukumu “The Rania Experience Luxury Private Island” ir izveidots desmit gadus atpakaļ, un no tā laikā sniegtais serviss un pakalpojumu klāsts ļauj to viennozīmīgi ierindot starp labākajiem. Atpūtas komplekss atrodas uz neliela Fāfuatolā Indijas okeānā, un piedāvā ekskluzīvas atpūtas un izklaides iespējas. Šeit Jūs saņemsiet ne tikai viesnīcas numuru privātā salā, bet arī personīgo jahtu ar luksus klasa guļamistabām un džakuzi. Īstiem makšķerniekiem – īpašie piederumi lai baudītu makšķerēšanu okeānā plašumos un arī profesionāli pasniegtās niršanās nodarbības.   

Jūs nemaz nenožēlosiet, ja vakarā izvēlēsieties pavadīt laiku iekšā, jo varēsiet ļauties visdažādākajām SPA procedūrām, kā arī baudīt privātā pavāra pagatavotās delikateses. Viesnīcā ir izveidota speciāla skaņas sistēma, kas ļauj klausīties iecienītāko mūziku jebkurā telpā, savukārt izklaides paviljonā ierīkota iespaidīga mājas kinozāle. Beidzot, viesiem tiek piedāvāts neierobežots pārtikas un dzērienu klāsts jebkurā diennakts laikā, dažādas SPA procedūras, sporta zāles neierobežota izmantošana, virssulaiņa pakalpojumi, un transfers no lidostas.

Šī eksotiskā atpūtas vieta nav priekš visiem, un tas ir divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, apmešanas izmaksas uz salas ir līdz 13,000 ASV dolāru pa nakti. Otrkārt, salas ir pieejamas tikai 12 viesiem. Kad viesnīca ir pilna, tad piekļūšana salai tiks slēgta. Visiem kas vēlas piekļūt šai paradīzei ir jāgaida rindā, un ticiet, tā ir milzīga.

Naudas aizdevums – ērts risinājums Jūsu sapņa īstenošanai

Ja uz Zemes ir paradīze – tad Maldivu salas ir vienā no tām vietām, kur sapni tiekas ar realitāti. Vai Jūs augsti vērtējat komfortu un individuālo pieeju? Vai varbūt Jūs plānojat nosvinēt tur savas kāzas? Ir grūti iedomāties vairāk romantisko vietu kāzām nekā smilšainus atolus un siltu okeānu.

Latvijas iedzīvotāja vidējā darba alga nevar īstenot šādu dārgu ceļojumu, un naudas krāšana šīm nolūkam ir ļoti ilgs pasākums. Palīgā nāk bankas kredīts vai naudas aizdevums tieši no tūrisma aģentūras. Parasti tūrisma aģentūras piedāvā segt kredītu pēc atgriešanas no ceļojuma, tomēr šajā gadījumā Jums būs nepieciešams iemaksāt līdz pat 30% no ceļojuma pilnas vērtības. Bet nav jābrīnās par šādiem nosacījumiem, jo ceļojuma galamērķis ir patiešām tā vērts.

Pirmo iemaksu Jums palīdzēs finansēt patēriņa kredīts. To ir vienkāršāk iegūt, jo to var noformēt ar Interneta palīdzību, noradot personīgo informāciju, kā arī vēlamo aizdevuma naudas summu. Ja Jūsu ienākumi ir regulārie un pieradāmie, tad Jūs varat aizņemties 5000 eiro un vairāk. Kredīta saņemšanai Jums jābūt virs 18 gadiem, kā arī Jums jābūt par Latvijas iedzīvotāju. Šāds ātrais aizdevums ar elastīgiem noteikumiem un draudzīgiem procentu likmēm tuvinās Jūs savai privātai eksotiskai salai. Tagad ir Jūsu laiks savākt savus darba augļus un doties atpūsties kādā no dārgākajiem vietām, lai palutinātu savu nogurušo miesu un dvēseli netraucētā paradīzē. 

Tiem, kam patīk pavadīt laiku ar šiku, greznību un komfortu, neuztraucoties par atpūtas cenu, lasiet vairāk šeit – kredits24h.lv.

 
Komentāri [0]
Nav pievienots neviens komentārs. Esi pirmais!

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!