Laimē produktus skaistam smaidam!

Mēs esam pilnībā pārliecinātas, ka skaists smaids padara cilvēku pievilcīgāku! Tieši smaids atver durvis jaunām draudzībām un dzīvē vairo labestību un prieku. Piedalies konkursā un laimē Rapid White produktus, kas tavu smaidu padarīs skaistāku! Līdz 30.maijam iesūti savu stāstu - dalies pieredzē par dienu, kad tieši smaids tev palīdzējis iegūt ko jaunu. Pastāsti mums- vai tā bijusi jauna draudzība, varbūt smaids tev palīdzējis darba intervijā? Iespējams, tieši tu laimēsi Rapid White produktu komplektu. Uzvarētāju izlozēsim no visu iesūtīto stāstu autoriem.

Klikšķini uz saites cosmo.lv/rapidwhite/ un uzzini, kā tikt pie skaista smaida!

Piedalīties

 

Meiteņu stāsti

Andra, 20.05.2017 04:16
Smaids ir tieši tas, kas piesaista cilvēkus, ikdienā strādājot ar cilvēkiem bieži esmu pamanījusi, ka tieši uzsmaidīšana un pozitīva domāšana rada apkārtējiem uzticību. Neskaitāmi cilvēki pamana katru mazi reizi kad esmu apbēdināta vai satraukta, jo smaids no sejas ir pazudis. Tapēc katru jauno klientu sagaidu ar smaidu sejā lai rastu uzticību un viņi justu patīkamu attieksmi. Smaidi vienkārši uzlabo cilvēkam dienu. Uzsmaidi svešiniekam un tas kaut nedaudz pacels viņa noskaņojumu.
 
Līva, 19.05.2017 15:40
Darba darīšanās nācās doties uz valsts iestādi un nodot sūtījumu svarīgam cilvēkam, cilvēks nebija sasniedzams, līdz ar to bija jāizdomā variants, kā nodot sūtījumu, piegāju smaidīga pie apsardzes darbiniekiem un palūdzu vai to nevar nodot, jo cilvēks nav sazvanāms. Negribīgi un aizdomīgi sūtījumu paņēma, bet vēlāk sāka jokot, par to ko esmu atnesusi un vai nav kaut kas draudīgs! Parasti jau nevēlas apsardze ņemt kaut kādas paciņas, vienmēr meklē attaisnojumus, lai neņemtu. Laikam neapzināti, bet nostrādāja naivais "es nezinu, ko darīt" smaidiņš, lai gan ikdienā esmu no tiem, kas smaida par maz un vienmēr seja ir nopietna!
 
Kristīne, 16.05.2017 10:52
Kopš sevi atceros es smaidu ļoti bieži, jo smaids rada smaidu!! :)))

Kādā jaukā vasaras dienā pirms 4 gadiem manu smaidu ievēroja izskatīgs puisis. Kā pats tagad saka, ka nespēja atraut skatienu no tik žilbinoši skaista smaida. Un tā es šovasar ar smaidu došos pie šī izskatīgā puiša, kurš mani gaidīs pie altāra. Būšu viņa smaidīgā sieva! :)
 
Santa, 15.05.2017 09:41
Sāksim ar to,ka es esmu cilvēks "īgņa",vienmēr sabiedrībā eju cietu seju,liekas smaidīt man ir tabu. Patīk lasīt grāmatas un ļoti bieži ir teikts,ka smaids dara brīnumus-jaunas iepazīšanās,vienkārši pašsajūta uzlabojas, apkārtējo smaidi pretīm nākot un attieksme no apkārtējiem mainās,ja redz pretīm nākam smaidošu cilvēku. Tad nu es izlasot par smaidu šos apgalvojumus veicu eksperimentu,eju pa parku smaidīdama, laimīga un tik tiešām visi,itsevišķi vīrieši atradīs pateikt kādu vārdu,piezīmi,komplimentu.. Nu nevar taču būt sakritība,ka tājā dienā kad smaidu 3 cilvēki man kaut ko pasaka,pilnīgi sveši garāmgājēji!? Bet secināju,ka ir arī ēnas puse smaidam,daudzi it īpaši iereibuši vīrieši,vai bezpajumtnieki tavu smaidu uzskata,kā kaut kādu atvērtību un zaļo gaismu flirtēšanai... Kapēc tā saku!? Jo kad satiekamies ar sen neredzētām draudzenēm,loģiski smejamies,viena otru "velkam uz zoba" un ejam pa ielu smejoties savā kompānijā,un piesienas ļoti daudz vīriešu,burtiski uzbāzīgi. Liekas vai tiešām tavs pozitīvais noskaņojums liecina pat kaut kādu vieglpratību,vieglu pieejamību!? Bet nu tas nieks,tagad saprotu,ka jāsmaida vairāk un sabiedrībai labāk patīk smaidīgi, pozitīvi cilvēki. :) P.S. Ja vinnētu balvu smaidītu vairāk. :)
 
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (27)