Mode

ANNA LED aicina draugus un klientus atrast labākās dāvanas saviem mīļajiem, tāpēc savā studijā rīko Ziemassvētku tirdziņu! No 1. līdz 20. decembrim studijā ANNA LED tiks piedāvāti aksesuāri, rotaslietas, rotaļlietas, somas un apģērbi no dažādiem Latvijas dizaineriem. Iegūtie līdzekļi tiks ziedoti uz Latvijas bērnu namu fondu.

 

Kamēr vēl tipogrāfijā žūst tinte no svaigi nodrukātajām lapām, kamēr vēl vāki nav apbružājušies veikalu plauktos, iepazīsties ar veikala Manilla pirmo plānotāju.

 

Lai izceltu sievišķīgu siluetu, jebkurā gadalaikā jāizvēlas efektīgi zīmuļsvārki. Tiem jābūt augumam pieguļošiem, taisna griezuma un garumā ap vai mazliet zem ceļgala. “Pēc kontrasta principa aktuāli to valkāt kopā ar brīvu džemperi un mazu elegantu somiņu. Turklāt šobrīd topā ir dažādu grafisku rakstu un faktūru salik...

 

Moderna vīrieša dzīvē vizuālais izskats spēlē aizvien lielāku lomu, jo tas ir veids, kā veidot savu imidžu un parādīt statusu kā darbā, tā arī sabiedrībā. Tamdēļ vairs nav pieņemami visu cauru gadu staigāt vienās džinsu biksēs un t-kreklā. Tā vietā kungiem regulāri jāsakārto sava garderobe, izņemot ārā novalkātās drēbes un papildinot to a...

 

Pašmāju modes un dizaina zīmols ZIB*, kas pazīstams ar košiem un dzīvespriecīgiem apģērbiem, šoziem ir sagatavojis pārsteigumu- spilgtu Plānotāju 2017 gadam! Aiz mirdzošā plānotāja vāka slēpjas dzīvespriecīgi ZIB* dizaineru zīmējumi un krāsaini gadalaiku atvērumi ar Lienes Pētersones fotogrāfijām. Plānotājam ir nedēļa...

 

Dāņu apavu zīmols ECCO šīs ziemas sezonā iedvesmo sievietes ļauties krāsām, piedāvājot apavus pamanāmos toņos, kas ir pielāgojami dažādām dzīves situācijām un noskaņām.

 

Aktīva un veselīga dzīvesveida kultam vēršoties plašumā, arvien vairāk vietas garderobē tiek atvēlēts sporta apģērbam. Kāpēc ir vērts sportiskumu padarīt par ikdienas stila elementu, stāsta sabiedrībā atpazīstama dāmas – Anna Rozīte, Lelde Lietaviete, Annija Keita Sabule un Justīne Apine.

 

Riga Fashion Week ietvaros savu jauno pavasara kolekciju demonstrējis zīmols DACE BAHMANN. Zīmola jaunā SS17 kolekcija izstaro īpaši romantisku un sportisku noskaņu.

 

Līdz piektdienai, 4.novembrim tirdzniecības centra Galleria Rīga 3. stāvā ir iespēja iegādāties iepatikušās preces no Latvijas dizaineru 2017. gada pavasara-vasaras kolekcijām, ko nupat prezentēja Rīgas modes nedēļā. Pārstāvēti tādi zīmoli kā DACE BAHMANN, ONE WOLF, DEEPLY PERSONAL, TALENTED un citi.

 

Riga Fashion Week ietvaros savu jauno pavasara kolekciju demonstrējis zīmols Talanted. Aplūko arī tu jauno kolekciju dizaineres Indras Miklāvas radītajam zīmolam I’m Your Shirt, kura nosaukums tagad ir Talanted!

 
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai jau esi tikusi pie jauniem un foršiem ziemas apaviem?
vairāk

Lietotāji online (2)