Mode

Zīmola DACE BAHMANN jaunā SS17 kolekcija radīta īpaši romantiskā un sportiskā noskaņā. Zīmola dizainere Dace Krieviņa–Bahmane ir iedvesmojusies no daudzpusīgās ūdens pasaules, aizgūdama zaigojošās faktūras un viļņveidīgos elementus.

 

Pamazām arvien vairāk pietuvojamies dienai, kad tiks atklāta Rīgas modes nedēļas pavasara sesija – ievērojamākais starptautiskais notikums galvaspilsētas modes pasaulē. Šajā sezonā Rīgas modes nedēļa norisināsies no 28. marta līdz 1. aprīlim. Pavasaris ir laiks, kad viss mostas un īpaši pastiprinās tiekšanās pēc visa s...

 

Jaunais ECCO COOL 2.0 apavu modelis šajā pavasarī un vasarā pavisam noteikti pierādīs, ka sportiskā stila apavi ir piemēroti dažādiem stiliem - valkāšanai kopā ar treniņtērpu, uzvalku vai pat ekskluzīvu dizainera radītu kostīmu.

 

Aizraujošu notikumu, pārsteidzošu atklājumu un negaidītu izaicinājumu virpulī ir būtiski atrast maģiskos apavus, kas nepievils ne pārskrējienā cauri visai pilsētai, ne svētdienas rīta pastaigā, ne ierastajā krosiņā pēc garas darba dienas. Jaunie adidas UltraBOOST X apavi piemērojas katras sievietes unikālajai pēdas formai, aicinot ...

 

Pasaules slavenais spāņu zīmols Women’Secret piedāvā jaunu apakšveļas un mājas apģērbu kolekciju PAVASARIS-VASARA 2017. Par galveno akcentu kolekcijā tradicionāli ir kļuvusi sievišķība, kuru zīmola dizaineri apvieno ar aktuālākajām modes tendencēm.

 

Baltijas modes federācija ir paziņojusi, ka 2017. gada rudens-ziemas sezonas Rīgas modes nedēļas pasākumi notiks Rīgā no 28. marta līdz 1. aprīlim. Gaidāmajā modes sesijā savas pret-a-porter apģērbu kolekcijas, arī tērpus bērniem, rādīs labākie Latvijas un ārvalstu dizaineri.

 

Līdz 9. martam modes un izklaides centrā Rīga Plaza ir apskatāma izstāde Kāzu tendences. Šī gada kāzu aktualitāte Nr. 1 – oriģinalitāte un dabas motīvi. Izstādē ikviens var apskatīt masīvas un krāšņas galvas rotas, mežģīņu kleitas un neparastas kāzu dekorācijas.

 

Latvijas modes zīmols ZIB* sadarbībā ar veļas zīmolu Flash you and me atklāj savu pirmo apakšveļas kolekciju. Jaunā kolekcija solās iepriecinās ne tikai dāmas, bet arī viņu vīriešus.

 

Lindex laidis klajā labākās dizaina idejas godalgas ieguvējas Evelīnas Kēgo jauno kolekciju "Tomorrow". Tā ir izstrādāta sadarbībā ar Zviedrijas tekstildizaina skolām ar mērķi sniegt atbalstu jaunajiem dizaineriem."Sajūta, iegūstot Lindex godalgu par labāko dizaina ideju, ir fantastiska! Kolekcijas galvenais akcents ir mijiedarbība starp trikotā...

 

H&M Studio kolekcija modes faniem tiks prezentēta 1. martā Parīzes Modes Nedēļā zīmola pirmajā "See now, buy now" skatē un tā būs pircējiem uzreiz pēc tam pieejama hm.com un atsevišķos veikalos no 2.marta. Modes skatē būs iekļauta ne tikai sieviešu kolekcija, bet arī pirmo reizi vīriešu kolekcija. "Modes nogādāšan...

 
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (21)