Mode

Gaisā virmo jau pirmās pavasara vēsmas un līdz ar pārmaiņām dabā, rodas vēlēšanās to ienest arī savā garderobē. Ja vēlies savlaicīgi sagatavoties jaunajai pavasara – vasaras sezonai, atceries, ka arī šogad atslēgas vārds ir komforts. Stiliste un modes dizainere Dace Bahmane sniedz vērtīgus padomus un iedrošina kombinēt...

 

Pavasaris/Vasara 2017 kolekcijā zīmols Italia Independent iepazīstina ar akmens efektu uz samta brillēm, kurš ir panākts ar augstas izšķirtspējas druku uz samta virsmas.

 

Nesen tirdzniecības parka ALFA tika atklāts salons bugatti shoes. Zīmols bugatti ir piederīgs Eiropai. Eiropas spēks slēpjas tās dažādo kultūru atšķirīgumā, kas ir aizrautības un jaunu, progresīvu ideju avots, no kura bugatti pastāvīgi iedvesmojas.

 

Zīmola DACE BAHMANN jaunā SS17 kolekcija radīta īpaši romantiskā un sportiskā noskaņā. Zīmola dizainere Dace Krieviņa–Bahmane ir iedvesmojusies no daudzpusīgās ūdens pasaules, aizgūdama zaigojošās faktūras un viļņveidīgos elementus.

 

Pamazām arvien vairāk pietuvojamies dienai, kad tiks atklāta Rīgas modes nedēļas pavasara sesija – ievērojamākais starptautiskais notikums galvaspilsētas modes pasaulē. Šajā sezonā Rīgas modes nedēļa norisināsies no 28. marta līdz 1. aprīlim. Pavasaris ir laiks, kad viss mostas un īpaši pastiprinās tiekšanās pēc visa s...

 

Jaunais ECCO COOL 2.0 apavu modelis šajā pavasarī un vasarā pavisam noteikti pierādīs, ka sportiskā stila apavi ir piemēroti dažādiem stiliem - valkāšanai kopā ar treniņtērpu, uzvalku vai pat ekskluzīvu dizainera radītu kostīmu.

 

Aizraujošu notikumu, pārsteidzošu atklājumu un negaidītu izaicinājumu virpulī ir būtiski atrast maģiskos apavus, kas nepievils ne pārskrējienā cauri visai pilsētai, ne svētdienas rīta pastaigā, ne ierastajā krosiņā pēc garas darba dienas. Jaunie adidas UltraBOOST X apavi piemērojas katras sievietes unikālajai pēdas formai, aicinot ...

 

Pasaules slavenais spāņu zīmols Women’Secret piedāvā jaunu apakšveļas un mājas apģērbu kolekciju PAVASARIS-VASARA 2017. Par galveno akcentu kolekcijā tradicionāli ir kļuvusi sievišķība, kuru zīmola dizaineri apvieno ar aktuālākajām modes tendencēm.

 

Baltijas modes federācija ir paziņojusi, ka 2017. gada rudens-ziemas sezonas Rīgas modes nedēļas pasākumi notiks Rīgā no 28. marta līdz 1. aprīlim. Gaidāmajā modes sesijā savas pret-a-porter apģērbu kolekcijas, arī tērpus bērniem, rādīs labākie Latvijas un ārvalstu dizaineri.

 

Līdz 9. martam modes un izklaides centrā Rīga Plaza ir apskatāma izstāde Kāzu tendences. Šī gada kāzu aktualitāte Nr. 1 – oriģinalitāte un dabas motīvi. Izstādē ikviens var apskatīt masīvas un krāšņas galvas rotas, mežģīņu kleitas un neparastas kāzu dekorācijas.

 
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (17)