Mode

Pasaules slavenais spāņu zīmols Women’Secret piedāvā jaunu apakšveļas un mājas apģērbu kolekciju PAVASARIS-VASARA 2017. Par galveno akcentu kolekcijā tradicionāli ir kļuvusi sievišķība, kuru zīmola dizaineri apvieno ar aktuālākajām modes tendencēm.

 

Baltijas modes federācija ir paziņojusi, ka 2017. gada rudens-ziemas sezonas Rīgas modes nedēļas pasākumi notiks Rīgā no 28. marta līdz 1. aprīlim. Gaidāmajā modes sesijā savas pret-a-porter apģērbu kolekcijas, arī tērpus bērniem, rādīs labākie Latvijas un ārvalstu dizaineri.

 

Līdz 9. martam modes un izklaides centrā Rīga Plaza ir apskatāma izstāde Kāzu tendences. Šī gada kāzu aktualitāte Nr. 1 – oriģinalitāte un dabas motīvi. Izstādē ikviens var apskatīt masīvas un krāšņas galvas rotas, mežģīņu kleitas un neparastas kāzu dekorācijas.

 

Latvijas modes zīmols ZIB* sadarbībā ar veļas zīmolu Flash you and me atklāj savu pirmo apakšveļas kolekciju. Jaunā kolekcija solās iepriecinās ne tikai dāmas, bet arī viņu vīriešus.

 

Lindex laidis klajā labākās dizaina idejas godalgas ieguvējas Evelīnas Kēgo jauno kolekciju "Tomorrow". Tā ir izstrādāta sadarbībā ar Zviedrijas tekstildizaina skolām ar mērķi sniegt atbalstu jaunajiem dizaineriem."Sajūta, iegūstot Lindex godalgu par labāko dizaina ideju, ir fantastiska! Kolekcijas galvenais akcents ir mijiedarbība starp trikotā...

 

H&M Studio kolekcija modes faniem tiks prezentēta 1. martā Parīzes Modes Nedēļā zīmola pirmajā "See now, buy now" skatē un tā būs pircējiem uzreiz pēc tam pieejama hm.com un atsevišķos veikalos no 2.marta. Modes skatē būs iekļauta ne tikai sieviešu kolekcija, bet arī pirmo reizi vīriešu kolekcija. "Modes nogādāšan...

 

Saderināšanās gredzens ir skaists simbols pāra lēmumam savas dzīves turpmāk saistīt kopīgā ģimenē. Tas var būt smalks un klasiski atturīgs, bet var būt arī diezgan krāšņs un tieši šim laikam raksturīgs. Vīrieša izvēlētais saderināšanās gredzens parāda viņa gaumi, bet, galvenais, viņa rūpes un mīlestību p...

 

Lindex 2017. gada pavasara/vasaras kolekcijā skandināvu romantiskais svaigums tiekas ar Āzijas un Āfrikas motīviem. Lindex ir izveidojis visu laiku iekārojamāko kolekciju, kuru raksturo spēcīgas krāsas — silti dzeltenā, tumši zilā, tumšbrūnā un oranžā.

 

Soma vienmēr ir bijis pamanāms un nozīmīgs stila aksesuārs. Taču milzīga nozīme ir tam, lai tā būtu ne vien ērta un moderna, bet arī kvalitatīva. Iepazīsties ar Ecco somām - izvēlies savu favorītu un sagaidi pavasari kopā ar to!

 

Romantiska un gaisīga vienotība. Viegla grafiskā precizitāte sastop moderno drēbniecību. Caurspīdīgums, ko papildina apjomīgi silueti. Izlasi vairāk par COS 2017. gada pavasara – vasaras kolekciju!

 
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (17)