Mode

Lindex 2017. gada pavasara/vasaras kolekcijā skandināvu romantiskais svaigums tiekas ar Āzijas un Āfrikas motīviem. Lindex ir izveidojis visu laiku iekārojamāko kolekciju, kuru raksturo spēcīgas krāsas — silti dzeltenā, tumši zilā, tumšbrūnā un oranžā.

 

Soma vienmēr ir bijis pamanāms un nozīmīgs stila aksesuārs. Taču milzīga nozīme ir tam, lai tā būtu ne vien ērta un moderna, bet arī kvalitatīva. Iepazīsties ar Ecco somām - izvēlies savu favorītu un sagaidi pavasari kopā ar to!

 

Romantiska un gaisīga vienotība. Viegla grafiskā precizitāte sastop moderno drēbniecību. Caurspīdīgums, ko papildina apjomīgi silueti. Izlasi vairāk par COS 2017. gada pavasara – vasaras kolekciju!

 

Tehnoloģiju piepildītās dzīves un kosmosa iedvesmots, sudrabs ir ieradies uz palikšanu! Ja nevēlies pilnībā uzposties sudraba tērpā, izmēģini šos spoži mirdzošos apavus no sudrabotas ādas un nelielās ādas somas. Valkā tos ar visu iespējamo – sākot no džinsiem līdz pat kleitām.

 

Vai sieviete, kas, atverot skapi, zin pavisam noteikti, ko ģērbs šodien mugurā, maz pastāv? Gan jau, ka pastāv, taču tādu nav daudz. Sekojot lieliskas gaumes sludinātajām dogmām par to, kam tad sievietes garderobē jābūt bez ierunām, ar savu esošo garderobi lielākoties esam šā vai tā neapmierinātas. Cits stāsts – it-gir...

 

Līdz ar ziemu, klāt arī viens no lielākajiem apavu ienaidniekiem – mitrums un sāls, kuru kopā ar smiltīm kaisa uz ietvēm. Ja neesam savlaicīgi un pienācīgi sagatavojuši savus ziemas apavus nēsāšanai uz ielām, ko sedz šāds mitruma, sāls un smilts maisījums, varam sagaidīt dažādu traipu, baltu svītru un plankumu parādī&s...

 

Kā jau ierasts, svētki pārsteiguši mūs agrāk kā domājām. Vai esi tiem gatava? Ko šajā svētku laikā dāvināt citiem un kā pucēties? Šādus jautājumus stiliste un make-up māksliniece Kristīne Čakare uzdeva veikalu tīkla COS radošajai direktorei Kairīnai Gustafsonei. Izlasi, atbildes ir tiešām noderīgas un interesan...

 

Lielisks ikdienas palīgs jaunajām un topošajām māmiņām apvienojumā ar mazuļa pirmā gada dienasgrāmatu! "Plāno" Tev palīdzēs atcerēties un piefiksēt visu nepieciešamo gan Tavā, gan mazuļa ikdienā.

 

Līdz Ziemassvētkiem palikušas vairs tikai dažas nedēļas - dāvanu meklēšanas, pirkšanas un gādāšanas laiks rit pilnā sparā! Arī katram no mums ir vismaz pāris tuvo un mīļo cilvēku, ko vēlamies apdāvināt un pārsteigt ar mīļām, pārdomātām, oriģinālām un skaistām dāvanām.

 

Baltais un sniegotais decembris ir kā radīts, lai rotātos ar jauno zīmola PANDORA kolekciju! Tuvojoties Ziemassvētkiem, arvien iederīgākas šķiet gan klasiskās sudraba rotas, gan arī elegantās minimālisma sērijas rokassprādzes. Ieskaties, kas no jaunās PANDORA kolekcijas ir kā radīts tieši tev un kas būtu izcila dāvana draudzenei va...

 
 
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai jau esi tikusi pie jauniem un foršiem ziemas apaviem?
vairāk

Lietotāji online (19)