Karjera

Apsveicam - tu esi ieguvusi kāroto vakanci! Ir skaidrs, ka jau pirmajā dienā tu vēlies atstāt iespaidu uz vadību un kolēģiem, kā arī pierādīt sevi no vislabākās puses. Lai nekļūdītos tik svarīgā pirmā iespaida radīšanā, izlasi Cosmo padomus!

 

#TeIrDarbs! Žurnāls Cosmopolitan aicina darbā mākslinieku-maketētāju. Ja tu vēlies veidot pasaules populārāko sieviešu žurnālu vai zini kādu, kuram tas būtu pa spēkam, raksti mums un piesakies!

 

Tu gūsti panākumus, pateicoties savām spējām, mērķtiecībai un profesionalitātei. Strādājot kolektīvā svarīgi uzturēt labas attiecības ar cilvēkiem, kuri var tev palīdzēt sasniegt vairāk. Nekad nevar zināt, kurš no kolēģiem sniegs atbalstu un kurš var arī iegāzt. Tev jābūt tālredzīgai, taktiskai un arī uzmanīgai. Izlasi Cosmo ieteik...

 

Ikreiz, kad tiek sagaidīts Jaunais gads, mēs sev apsolāmies izmainīt savu dzīvi uz labu, vai arī vienkārši, kaut mazliet ievest tajā pozitīvas pārmaiņas, lai mēs pašas būtu laimīgas. Apkārt visām draudzenēm ir daudz un dažādas "apņemšanās", bet es šo gadu gribu padarīt īpašu, tāpēc iekāpšu studentes kurpēs!

 

Kā zināms, pasaulē laimīgākie cilvēki ir tie, kuri ar savu hobiju pelna naudu. Neatkarīgi no tā, kāds ir tavs vaļasprieks, tas var tev noderēt, kāpjot pa karjeras kāpnēm. Vai esi iedomājusies, ka talants fotografēšanā vai, piemēram, zīmēšanā var palīdzēt tev iegūt labāku amatu? Laiks apsvērt visas iespējas! Izlasi mūsu ieteikumus, ...

 

Ja katru pirmdienu tavs garastāvoklis sabojājas vien no tā, ka jādodas uz darbu, tu lasi īsto rakstu. Situācijās, kad pirmdienu rītus ienīsti tik stipri, ka nelīdz pat liela krūze baltas kafijas, iespējams, tev noderēs kāds no mūsu ieteikumiem. Izlasi mūsu priekšlikumus, kā sakārtot savu dzīvi birojā tā, lai darba diena tev sagādātu priek...

 

Vai kādreiz esi sevi pieķērusi klīstot apkārt pa istabu un patiesībā nedarot neko? Tad tiec vaļā no nepatīkamās vainas sajūtas un sāc rīkoties! Ja tev ir sajūta, ka pienācis īstais brīdis izmantot savu laiku lietderīgāk, izlasi mūsu padomus, kā to izdarīt.

 

Mēs zinām – tu vari visu! Izveidot lieliskas attiecības ar mīļoto vīrieti un uzturēt kaisli gultā tev noteikti nesagādā nekādas grūtības. Tomēr, arī karjera tavā dzīvē ieņem svarīgu lomu, vai ne? Izlasi desmit soļus, kas tev palīdzēs tikt pie sava sapņu darba! Meklē slēptās vakances!

 

Neatkarīgi no tā, vai darbu uzņēmumā esi sākusi tikko vai arī strādā tur jau sen, vienmēr apdomā, ko saki priekšniekam. Cosmo piedāvā špikeri situācijām, kādas gadās ikvienā darbavietā.

 

Neliela draudzeņu konkurence ir normāla parādība. Draudzenes panākumi var kalpot kā stimuls, bet neveiksmes – mudināt just līdzi un atbalstīt. Tomēr nereti gadās, ka dažādi dzīves apstākļi nevis tuvina, bet tieši pretēji – attālina. Cosmo uzklausīja trīs dažādas pieredzes – kā karjera vai tās trūkums ietekmējis draudzību.

 
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (24)