Meklēju frizieri!

 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009

Sveikas, dāmas!

Esmu nonākusi nepatīkamā situācijā - jāmeklē jaunu frizieri, jo mana meistare, pie kuras eju jau gadiem, pameta Latviju. Esmu no tiem cilvēkiem, kam mati ir lolojami un čubināmi, tāpēc uz dullo negribu iet un eksperimentēt ar dažādiem meistariem. Vēlos, lai jūs man ieteiktu tiešām labu meistaru, kas labi griež, saudzīgi krāso un palīdz rūpēties par matiem. Jā, svarīgi ir arī tas, lai šis frizieris strādātu ar Loreal krāsām, un par dubulto krāsošanu+galu aplīdzināšanu neņemtu vairāk kā 35 ls. Der gan vīrietis, gan sieviete.

Esmu ceļā no tumši brūniem uz gaišiem matiem, tāpēc gribētos, lai frizieris ir prātīgs un palīdzētu man šo mērķi sasniegt un uzturēt, neatstājot mani plikpaurainu.

Paldies jau iepriekš :)

07.07.2011 14:58 |
 
Reitings 4
Reģ: 18.08.2010
Sveika!

Es tev ieteiktu patiesi foršu frizieri Ivetu Milleri. Strādā Vecrīgā (pie Līvu laukuma)ar dažādām krāsām. Var arī sarunāt visu kaut ko. Profesionāls frizieris ar ilgu gadu stāžu, personīga frizēta, patīkama atmosfēra...un galvenais ĻOTI PATĪKAMAS CENAS!!!!
Iveta 29679123

Veiksmi :)
30.07.2011 01:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits