Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Meklēju frizieri!

Sveikas, dāmas!

Esmu nonākusi nepatīkamā situācijā - jāmeklē jaunu frizieri, jo mana meistare, pie kuras eju jau gadiem, pameta Latviju. Esmu no tiem cilvēkiem, kam mati ir lolojami un čubināmi, tāpēc uz dullo negribu iet un eksperimentēt ar dažādiem meistariem. Vēlos, lai jūs man ieteiktu tiešām labu meistaru, kas labi griež, saudzīgi krāso un palīdz rūpēties par matiem. Jā, svarīgi ir arī tas, lai šis frizieris strādātu ar Loreal krāsām, un par dubulto krāsošanu+galu aplīdzināšanu neņemtu vairāk kā 35 ls. Der gan vīrietis, gan sieviete.

Esmu ceļā no tumši brūniem uz gaišiem matiem, tāpēc gribētos, lai frizieris ir prātīgs un palīdzētu man šo mērķi sasniegt un uzturēt, neatstājot mani plikpaurainu.

Paldies jau iepriekš :)

07.07.2011 14:58 | saite

Es iesaku Lauru Akmentiņu, bet viņa, manuprāt, strādā ar Keune krāsām, cenas ļoti pieņemamas un strādā mājās.
07.07.2011 15:01 | saite

Magdalēn, Tevi tiešām apmierina Loreal krāsas? Varu ieteikt frizieri Daugavpilī, neskatoties uz to, ka viņa strādā ārzemēs, reizem ir LV sastopama. 10Ls samaksāsi par ceļu, par 25 viņa ar Loreal Tevi nokrāsos+galus aplīdzinās...lai gan es neticu, ka viņa Loreal krāsas izmanto, bet var sarunāt
07.07.2011 15:02 | saite

Ui, ja man būtu laiks, labprāt pie labas frizieres aizbrauktu kaut uz Daugavpili, bet man tā laika nav :-/ Gribētos jau tomēr Rīgā.
Jā, man ļoti patīk Loreal. Jau 6 gadus man ar to krāso matus.
07.07.2011 15:12 | saite

Reklāma

Magdalēna, Rīgā frizieri neesmu atradusi, ir pāris draudzenes, kas uz Kolonnu iet tikai tāpēc, ka nosaukums labs un tēju piedāvā, bet par viņu matu krāsojumu neviens īpašā sajūsmā nav, noteikti neiesaku "Karē" frizieres Stabu ielā! Zini, kad biju pie J.V. uz make-up, tur strādāja viena friziere (šķipsnās krāsotiem+īsiem) matiem, man patika tas, kā viņa strādāja+krāsoja, varbūt painteresējies.
07.07.2011 15:18 | saite

Ui, Kolonnai es ar līkumu. Tur jau mani vienreiz uztaisīja par salmu gubu. Vairs nekad. Par Kolonnas meistariem es vispār esmu dzirdējusi tikai sliktas atsauksmes.
Paldies, painteresēšos :)
07.07.2011 15:21 | saite

Meitenes, nu aizejiet uz Riga Top Hair - samaksāsiet padaudz, bet iegūsiet labāko frizieri pasaulē. Tiešām jebkuru no tur strādājošajiem. Visi frizieri ( lielākā daļa gan vīrieši) bijušie 'Dzintreks' darbinieki, godalgu ieguvēji, izcili meistari.
07.07.2011 15:22 | saite

Reformatore, cik tur maksā matu griešana?
07.07.2011 15:24 | saite

Es jau 2 gadus gāju pie baigās top frizieres un top salonu, kur no manis ņēma 60 ls. Kopš atklāju, ka to pašu apkalpošanu un rezultātu varu dabūt par lētāku cenu, vairs nevēlos frizierim atdot tādu naudu.
07.07.2011 15:25 | saite

Piezvani, pajautā. Tas atkarīgs no matu garuma, utt. Es savu karē griezumu griežu+ krāsoju+tonēju+ieveioju par apm.35-40 lvl
07.07.2011 15:26 | saite

Piezvani, pajautā. Tas atkarīgs no matu garuma, utt. Es savu karē griezumu griežu+ krāsoju+tonēju+ieveioju par apm.35-40 lvl
07.07.2011 15:26 | saite

Varbūt vēl kāda var ieteikt frizētavu matu apgriešanai (pakāpenisko griezumu)? Centrā vai Pārdaugavā...
07.07.2011 15:29 | saite

Riga Top Hair gan neiesaku, man tur godalgotie frizieri par feinu samaksu bonusā matiem arī pieri un vaigus nokrāsoja :-D
07.07.2011 15:44 | saite

Varu ieteikt lielisku frizieri, kas brauc uz mājām pie klienta, krāso ļoti saudzīgi - pāris gadu laika esmu atguvusi savus garos blondos matus, kas visi bija aplūzuši no nemakulīgas balināšanas un pannošanas. Cena - Ls 30 par griešanu+krāsošanu.

Raksti uz e-pastu kendija24@inbox.lv, nosūtīšu koordinātes.
07.07.2011 16:41 | saite

Piebilde: balina viņa ar Keune krāsām, ja cena par augstu, var sarunāt lētākas krāsas.
07.07.2011 16:42 | saite

Joprojām meklēju.
18.07.2011 19:56 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai tu baidies uzstāties auditorijas priekšā?
  • Nē!
vairāk

Lietotāji online (2)

DELFI