ATRADUMS vīra mantās!!!

 
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009

Sveikas meitenes!

Vienvārdsakot situācija sekojoša- šorīt rakājoties vīra mantās atradu skaistus (rozā ar melnu) sieviešu stringus iepakojumā. Lieki teikt, ka vīrs man apakšveļu nekad nav dāvinājis un nedomāju, ka šoreiz būtu kāds izņēmums. Esam kopā 5 gadus. Pēdējā laikā ir radušās aizdomas, ka viņam ir uzradusies kāda beibe- februārī pieķēru šo čatojam caur Skype ar kādu dāmu, tad vēl citi nenakšņošanas mājās gadījumi...

Esmu jau tā kā samierinājusies, ka mūsu laulība izjuks un īstenībā pēc visiem pāridarījumiem vairs neko nevēlos pati. Gribu vien skaisti izspēlēt kādu triku ar šīm biksītēm. Nevaru īsti izdomāt kā lai iemet acīs šim info par atklājumu, kā rīkoties? Principā atbilde būs zināma, ka tās jau bija domātas man. Bet es gribu skaisti un trāpīgi- vai nu patēlot muļķi pati, tās uzvelkot un tizlā priekā viņam apkārt lēkājot pateikties par dāvinājumu, vai arī kaut kā savādāk to visu pasniegt. Ko Jūs ieteiktu?

23.04.2011 14:25 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
:-O Mja...Es laikam so palaidu garam.
Nu tapat viss sliktais nak atpakal, iespejams, ka tad vina to tiesam ir pelnijusi, iespejams, ka ko tadu dara sliktu jau ne pirmo reizi citam cilvekam...
23.04.2011 19:02 |
 
Reitings 128
Reģ: 29.01.2009
Ja meitene uz ko tādu spējīga, tad vien ir pelnījusi sev vīru, kas krāpj un dara citas lietas.
23.04.2011 19:04 |
 
Reitings 215
Reģ: 19.01.2011
Zemenicc
beidz moralizēt, nevar visas sēdēt un būt labiņas.
Pareizi Erin darīja, tik vecim arī vajadzēja to vati apenēs ieberzēt, lai zinātu kā krāpt.
Un nevajag arī mīļāko aizstāvēt, neviens tāpat nezin vai viņa zin par sievas eksistenci vai nē, visdrīzāk ka zin un ir vienalga par sievu.
23.04.2011 19:04 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
kamieliitis
UN JA NEZIN? Esi par to domajusi,ka Tu justos, - satiecies ar virieti, doma,ka esi vinam vieniga, viss labi, un peksni - problemas pa sieviesu liniju ilgam laikam!
Tacu vajag domat ar smadzenem, protams, ja tadas ir!
23.04.2011 19:07 |
 
Reitings 215
Reģ: 19.01.2011
Esmu satikusies ar puisi kurš melojis man ka šķīries,vēlāk to uzzināju. Tagad vnk ir mācība vispirms kārtīgi pārliecināties vai tiešām ir brīvs un tad kautko bīdīt tālāk. Varbūt meitenei tā neatriebtos, bet nu ja uzzinātu ka mans vīrs mani krāpj, ieriebtu viņam pēc pilnas programmas, netēlotu labiņo, apbižoto aitiņu. Un īstenībā arī atrastu kas pieskatīs bērnus, šķirtos un miers, galu galā arī tēva pienākumos ir skatīties bērnus.
23.04.2011 19:15 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
Un ja arī sievas esamība viņai ir zināma? Tas attaisno šādu rīcību? Kas tas par bērnudārzu apdraudēt cita veselību? Ok, izlamājies, izrunājies, nogāz ar dubļiem (pārnestā nozīmē), pārmet vai pasaki visu, ko tu domā (no temperamenta atkarīgs) tai sievietei. Bet šis tiešām nopietni apdraud veselību. Tas nav sejā ieliets kokteilis vai, nezinu, nolamāšana. Tas tomēr ir pārāk nopietni un saprātīgas sievietes var izdomāt citu, daudz asprātīgāku veidu, kā atdarīt, ja to tik ļoti gribas.
23.04.2011 19:16 |
 
Reitings 128
Reģ: 29.01.2009
Ir robeža, ko var darīt un ko nevar. Nav jābūt labiņai, ir citi veidi, kā izteikt vīram savas domas- izbļaujies, izmet viņa mantas, mīļāko džemperi, piezvani mīļākajai, atstāj zīmīti- bet ne jau kaitēt veselībai/dzīvībai! Jums pašām laikam patiktu uzvilkt stiklotas biksītes jaa??

Ja krāpj, ne jau pats vīrs vienīgais vainīgs. Nav dūmu bez uguns, pati sieva nav bez vainas, būtu viss ok ģimenē, laulībā, attiecībās, vīrs nemestos apkārt meklēt mīļākās. Pati sieva deva iemeslu.
23.04.2011 19:16 |
 
Reitings 128
Reģ: 29.01.2009
Pāldies dievam tomēr ir cilvēki, kas man piekrīt... 8-)
23.04.2011 19:18 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
kamieliiti
Tu vispar atskir atriebibu savam vecim, kas Tevi krapj un svesai sievietei????
Mes runajam par neatriebsanos sievietei, vecim lai riebj, cik vien uziet, vins ir visvainigakais saja situacija.
Un tiesi ta - veselibu nevajag apdraudet, pareizi raksta -tas nav kokteilis ieliets sejaa!

Godavards, stulbas vecenes uz pasaules! Atvainojos par vardiem, sen nebiju ko tadu rakstijusi! (e)
23.04.2011 19:19 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nu viņa taču rakstija,ka ieberzēja,bet tak netiks tās biksītes līdz tai mīļākajai .

Un Zemenīte tā sašūmējās,itkā pati būtu mīļākā.

Viss taču tika rakstīts ar smiekliem un jokiem,nevajag tik ļoti ņemt pie sirds.

Un ja tā padomā,ko katra no mums darītu tādā situācijā,kad ieraugi svešas biksītes vīra mantās? Kā te rādās,tad visas kā viena būtu tik gudras un inteliģenti prātīgas. Diemžēl,ne vienmēr viss dzīvē sanāk tā,kā prāts ir izdomājis. Un emocijas ņem virsroku.

Man tā nav gadijies un nerunāju no pieredzes,bet es pat līdz šim brīdim,domājot,nevarēju izdomāt savu rīcību tādā situācijā. (t)
23.04.2011 19:25 |
 
Reitings 215
Reģ: 19.01.2011
Jā ir tā ka abi parasti vainīgi, bet man riņķī ir tik daudz pazīstamo puišu kas krāpj savas draudzenes un tās pat nenojauš neko. Es uzskatu ka ne vienmēr ir vainīgi abi, redz vecis tik papriecāties grib ar citu. Kādu laiku atpakaļ dzivoju ar draudzeni un viņas draugu, šis viņu piekrāpa un draudzenes vaina tur toč nebija, viņa labi pret viņu izturējās, skandālus netaisīja, taisīja šim ēst, kārtoja māju, šis aizgāja atrada vēl mīļāko -ar vienu acīmredzot nepietiek. Kur tad taisnība.
Un ja pieņemsim meitene zin par sievas esamību, tad pati vainīga, vajag iepriekš jau par sekām domāt, varbūt būs mācība turpmākai dzīvei lai netiekās ar precētiem.
23.04.2011 19:25 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Carmela
Es tiesam ta nedaritu, varetu nolamat, iesist plauku varbut, ja satiktu so sievieti (laigan loti saubos, ka ari to daritu), bet nevis kaitet cita veselibai. Jo iedomajies, ja ta butu Tava draudzene, vai Tu vinai noveletu, lai ko tadu izdara svesa , tiesam saja bridi jalieto vards - "kuce" ?!

Pretigi lasit tiesam.
23.04.2011 19:27 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
Es zinu, ka esmu pārlieku emocionāla un nespētu noturēties ar tādu pašcieņu, kā gribētos, droši vien nolamātu vīrieti(diemžēl manā dzīvē ir bijusi līdzīga situācija), ja tā sieviete gadītos pa ķērienam, iespējams, arī viņai kaut ko pateiktu (kas arī jau ir bijis), bet es neļautu nevienai tīksmināties par savām ciešanām, darot stulbības un tā parādot, cik izmisusi es esmu.
23.04.2011 19:32 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Es esmu šokēta, ka ir tādas sievietes. :-O Kaut man nepagadītos ceļā tādas kā tu.
23.04.2011 19:34 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Kaķi,bet es jau nesaku,ka es tā darītu :D

Es rakstiju,ka es nezinu ko es darītu.Tiešām nezinu,es pat negribu iztēloties to situāciju un sajūtas.

Bet mani pārsteidz,ka meitenes šeit(un gandrīz katrā diskusijā) ir tik gudras,ideālas un inteliģentas un vienmēr visu izdara tik ētiski pareizi,ka sašķebina.
Un pie katras iespējas cenšas ieķerties otrai matos.

Es arī saprotu,ka šeit ir diezgan daudz meitenes,kuras pinas ar aizņemtiem vīriešiem,un tās reaģē visasāk,jo iedomājas,ka viņām tā izdara.

Bet nu nestresojiet,tas taču bija joks :D
23.04.2011 19:37 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es iedomājos, par vienu cosmo meiteni kura rakstījusi, ka viņas mīļākajam pavisam mazs bērniņš, varbūt tā ir tā, kas salaiž ar tavu vīriņu, un tavs plančiks neizdosies :-O (t)
23.04.2011 19:40 |
 
Reitings 128
Reģ: 29.01.2009
Es tiešām tā nedarītu, atriebtos citādāk, ja vispār atriebtos!!!
Es nesaku, ka man ar vīru nekad nebūs mīļāko- protams būs, kā jau gandrīz visiem, bet tiksim tam arī kā pieaugušiem cilvēkiem pieklātos!
23.04.2011 19:41 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Carmela
Es te blakus tema jau rakstiju, ka nekad neesmu krapusi un neesmu krapta, tadel pilnigi ne pa temu Tavs komentars. Jo es to saki cilveciga faktora del, nevis aizstavot milako.
Nejuti atskribu starp atriebibu normala veida (piemeram pieliekot zimiti utml.) vai ari sabojajot veselibu citam cilvekam??? Tiesam apbrinojami, kur tadas rodas. (t)
23.04.2011 19:42 |
 
Reitings 661
Reģ: 29.01.2009
Par to akmens vati,gan ir traki (t) bet kādu zīmīti gan vari atstāt, varbūt mīļākā vismaz tad uzzinās, ka viņš ir precēts
23.04.2011 19:46 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
R
Stikla vati. ;) Un vina jau ieriveja ar to, nevis atstaja zimiti.
23.04.2011 19:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits