ATRADUMS vīra mantās!!!

 
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009

Sveikas meitenes!

Vienvārdsakot situācija sekojoša- šorīt rakājoties vīra mantās atradu skaistus (rozā ar melnu) sieviešu stringus iepakojumā. Lieki teikt, ka vīrs man apakšveļu nekad nav dāvinājis un nedomāju, ka šoreiz būtu kāds izņēmums. Esam kopā 5 gadus. Pēdējā laikā ir radušās aizdomas, ka viņam ir uzradusies kāda beibe- februārī pieķēru šo čatojam caur Skype ar kādu dāmu, tad vēl citi nenakšņošanas mājās gadījumi...

Esmu jau tā kā samierinājusies, ka mūsu laulība izjuks un īstenībā pēc visiem pāridarījumiem vairs neko nevēlos pati. Gribu vien skaisti izspēlēt kādu triku ar šīm biksītēm. Nevaru īsti izdomāt kā lai iemet acīs šim info par atklājumu, kā rīkoties? Principā atbilde būs zināma, ka tās jau bija domātas man. Bet es gribu skaisti un trāpīgi- vai nu patēlot muļķi pati, tās uzvelkot un tizlā priekā viņam apkārt lēkājot pateikties par dāvinājumu, vai arī kaut kā savādāk to visu pasniegt. Ko Jūs ieteiktu?

23.04.2011 14:25 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
BOSS, man gan tomēr šķiet, ka bieži vien ir tā, ka sievas izliekas neko nesaprotam. Bieži vien viņām tas pašām ir izdevīgi. Arī šajā gadījumā taču tā ir - kā lasām, sievai sen nav ilūziju par vīra uzticību ;-) Bet, protams, mēdz būt arī naivums un neticība līdz mirklim, kad kāds ar pirkstu skaidri neparāda - redz, tavs vīrs jau sen meņģējas ar kaimiņu Ilzi :-D
25.04.2011 02:23 |
 
Reitings 350
Reģ: 19.11.2009
luīzeluīze , nu bet, ja attiecības ģimenē ir tādas, kā apraksta autore, tad var būt, ka vīrs viņu vienkārši provocē, un īstenībā reākcija arī ir, vienīgais tā varbūt nav tāda, kādu to iedomājas vīrs. Var būt viņš domāja, ka autore ir lepna un uzzinot, ka viņai krāpj nolems šķirties (droši vien, ka vairums sevi cienošu un lepnu sieviešu tā arī darītu).
25.04.2011 02:32 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, manas atbalstiitaajas un neatbalstiitaajas!
Nekas veel nav beidzies, bet par apenju atklaashanu shameejais jau ir informeets. Kaa jau prognozeeju- aizbildinaajaas, ka gatavojis man taas daavinaat, bet taa kaa es esot slikti uzvedusies, tad nav daavinaajis! :-D :-D :-D Nee, nu tiklab vinjsh to saai vecmaaminjai vareeja kaa vakara pasacinju pastaastiit! Bet tas veel nav viss...Apenes joprojaam ir vinja somaa, kur taas iemetu aiz dusmaam, sakot, lai vaacas prom no maajas ar visaam "pljuuteneem".... Turpinaajums sekos... :-D
25.04.2011 02:44 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
nav precīzi par tēmu, bet es laikam nosistu vīrieti, kas man uzdāvinātu plikus (tb vienīgi) stringus. ja vien tie nebūtu no dimantiem :D
25.04.2011 02:47 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009
Shitie ir veel ekskluziivaaki-ar stikla vati! :-D :-D :-D
25.04.2011 02:51 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Vērtējot šo situāciju kopumā, vīrs vienkārši klaji neciena sievu kā cilvēku. Visādi dzīvē gadās. Mīlestība nāk un aiziet. Bet uzskatu, ka normāli var izrunāt un paskaidrot, ka ir radušās jūtas pret citu cilvēku un katram jāiet savu ceļu. Es šajā ziņā esmu riebīga un, ja kāds man apzināti izdara pāri, es agri vai vēlu "atdodu parādu". Un jā, jūtos labāk. Es to stikla vati gan nekur nesmērētu, bet pirms darba savu vīriņu palutinātu ar garšīgām brokastīm+ krietnu devu caurejas zālēm. Tā lai bikses pilnas. Un tad kad tiešajā nozīmē "sūdīgā" diena būtu galā, sakrvātu viņa mantiņas un noliktu pie durvīm.
25.04.2011 02:52 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009
Caurejas zaalju nebuus, bet paareejais ir procesaa! ;-)
25.04.2011 02:54 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009
Jaa, un biksiites shajaa visaa epopejaa ir tikai "jauks pielikums" (kaa izraadaas!). Bet par visu siikaak pastaastiishu citudien, jo "vanckars" tepat vien drebeleejas...
25.04.2011 02:55 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Erin, veiksmes. :D
25.04.2011 02:56 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009
Svētā- paldies! Tā man tiešām noderēs! :-)
25.04.2011 03:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Erin-man loti patik tava humora izjuta-tie vardi "plutenes" un "vanckars" man loti patika! (l)
Tas nozime,ka neesi no zaudetajam!!!Turies! :-P
25.04.2011 03:09 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
es arī PAR Erin! Patīk tas humors un pozitīvā domāšana! ;)
25.04.2011 05:47 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tik paredzama situacija no erin boifrenda puses.
25.04.2011 14:54 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Neizlasīju visu diskusiju, bet principā pirms atriebības, vajag novērtēt situāciju. Tas, ko es zinu ir- sievai vīru vajag, lai pieskata bērnus, mīļākajai vajag vīru, lai būtu vecis pie sāniem, bet paliek atklāts jautājums, ko vēlas vecis. Arī viņa rīcībai- ceļošanai pa divām gultām- ir kāds loģisks skaidrojums. Ir kāds iemesls, kāpēc viņš negrib ar to mīļāko būt pavisam kopā, jo ir acīmredzami, ka sieva kaut kādā ziņā viņam ir nepieciešama (morāle, laulību solījums- vīriešiem tas nav arguments :D ).
Tālākā rīcība ir atkarīga no tā, ko tu vēlies- sariebt vecim vai mīļākajai. Ja mīļākajai, tad pret veci jāizturas tik sirsnīgi un jauki, cik vari, jo tas Tev nodrošinās to, ka Tu viņam būsi tā labā, bet mīļākā ar visādiem mājieniem par šķiršanos- sliktā. Galu galā- cik ilgi mīļākā gribēs būt trešā liekā? Manā skatījumā šis ir vislabākais variants, jo tas ir ceļš, kā saglābt laulību. Analizēt sevi un domāt, kas gan ir tas, kas viņam tevī pietrūkst. Bieži vien mātes ar tik maziem bērniem ir tik rūpju nomāktas, ka vīram nevelta pietiekami daudz uzmanības. Tas, protams, nenozīmē, ka tu esi vainīga, ka tevi krāpj, vienkārši tas ir ceļš uz salabšanu. Līdzīgi kā strīdā atzīstot, ka otram ir daļēja taisnība. Tā rīkojas gudras sievietes, ja vecis ir tā vērts.
Otrs ceļš- ir mēģināt ieriebt vecim. Labākais, kā ieriebt, ir sabojāt viņa attiecības ar mīļāko un pašai pamest- lai paliek viens. Man izskatās, ka esi uzsākusi šo ceļu, bet diemžēl šāds plāns ir tuvredzīgs un savā ziņā bezjēdzīgs, jo visvairāk ieriebsi pati sev. Kāpēc? Tāpēc, ka paliksi bez vīra, pretī iegūstot, ka vīrietis atradīs sev jaunu mīļāko. Piedevām vēl būsi naidā ar diviem cilvēkiem- mīļāko un vīru.
Kā rīkoties tagad? Sataisi romantisku vakaru un saki- ok, kas bijis, bijis, lai paliek pagātnē- sāksim visu no sākuma. Un tavu sirdi sildīs doma, ka mīļākā varēs ilgi cepties par to, ka kā neizdodas tā neizdodas viņu tev nocelt. Esi gudra! :)
25.04.2011 16:32 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Lollipop, nu bet kāda velna pēc kaut ko darīt mīļākajai par spīti?? Ja kaut ko darīt, tad darīt tikai sevis dēļ, nevis kādam par spīti :-P
25.04.2011 16:40 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Es nesaprotu kādēļ jāglābj laulība un jācenšas līst no ādas ārā,lai noturētu veci? Tas kurš ir gājējs,ies arī pēc tam.
Kādēļ sievietei jāupurē sava dzīve visu laiku mēģinot pievērt acis uz vīra mīļākajām un cenšanos saglābt to,kas reti,kad ir glābjams?
Mūsdienās sieviets vairs nav tikai "piedeva" vīram,sievietes pašas ir personības ar tiesībām uz laimīgu dzīvi.
Un pilnvērtīga sieviete nenozīmē tikai veča dabūšanu.
25.04.2011 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Lollipop, sieva pieķer vīru iepērkam mīļākajai dāvaniņas, bet tu piedāvā uzrīkot romantisko vakaru. WTF??? Vai par tādu lietu kā pašcieņa ir dzirdēts??
25.04.2011 17:41 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
Carmela,

Tas, par ko tu rakstīji savā komentārā, manuprāt, ir atsevišķa problēma. Ir tāds sieviešu tips, kas, atvainojos, pašas ne sūda negrib darīt - ne mācīties, ne strādāt - tikai sēdēt vīram uz kakla. No sākuma droši vien liekas, ka ir forši - vīrs pilnībā apgādā, var caurām dienām pa veikaliem vazāties, bet tad vienā brīdī nākas attapties tādā situācijā, kādā tagad ir autore. Un šeit padomā - ko, tavuprāt, tāda vidusmēra 30gadīga sieviete, kura ir materiāli atkarīga no vīra, darīs? Es tev pateikšu, ko viņa darīs - paņems sīko un aizies padzīvot kādu laiku (maksimums nedēļu) pie vecākiem vai draudzenes, pēc pāris dienām sapratīs, ka 30 gados tas galīgi nav forši, atgriezīsies pie vīra, protams, protams, saplēsīs kādu šķīvi un paskandalēsies lielākam drāmas efektam, bet pa lielam nekas globāli nemainīsies! Kā jau autore minēja, ja viņa sagribēs šķirties, uzreiz būs jādomā, kā pašai sevi + mazo uzturēt, kur iet, kur strādāt, vienvārdsakot pārāk sarežģīti. Un vispār, ko teiks kaimiņi un māte par 30gadīgu šķirteni. Ērtāk ir palikt pie vīra un izlikties, ka neko neredz. Un, līdzko, viņa būs aizgājusi atpakaļ un nosacīti salīgusi mieru ar vīru, viņa principā būs devusi savu piekrišanu tam, ka viņš turpina visu savu mīļāko padarīšanu uz velna paraušanu, jo viņš taču saprot, ka viņa reāli nekur neliksies. And here we go again, mūžīgais karuselis turpinās.
Morāle ir tāda, ka sievietei vajag mācēt pašai sevi (un vajadzības gadījumā arī bērnu) uzturēt, lai nebūtu jāpacieš šādi izgājieni tikai tāpēc, ka kundzei nav pašai savas naudiņas, par ko zeķubikses un lūpukrāsu nopirkt.
8-)
25.04.2011 17:54 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nu tur es tev pilnībā piekrītu High-flyer.
Tā iemesla dēļ es nespēju/nespētu būt kādam uz kakla un dzīvot stresā,kas notiks,ja nu atradīs labāku ? (t)
To sajūtu jau nu noteikti,vismaz man,neatsver nepārtrauktais šopings.

Bet katra pati jau izvēlas savu dzīves modeli,vienai galvenais,ka naudu dod un ir uz visu ar mieru tās dēļ. Tad arī jārēķinās ar "blakus efektiem".
25.04.2011 17:59 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.04.2011
Mēs ar savējo izsmējāmos par šo gadījumu un pilnībā atbalstām joku (labāk nebūtu paši izdomājuši). Lai veicās dzīvē.

p.s. gaidīsim atrisinājumu :)
26.04.2011 01:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits