Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Timberland zābaciņi

 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009

Labs vakars! :)

man tāds diez gan sasāpējies jautājums.. tām kurām ir timberland'i, vai kāda māk pateikt, kā jūs viņus kopjat? jo jau kādu laiku metu acis uz vieniem zābaciņiem, bet nav ne jausmas - kā viņus kopt, jo tas materiāls - ne īsti āda, ne īsti zamšs. un negribētos, lai viņos saēdās Rīgas ielu sāls.

Ceru, ka man palīdzēsiet! :)

Jauku piektdienas vakaru! :)

29.01.2011 02:21 |
 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009
jau uzreiz up ;)
29.01.2011 02:22 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Timberland veikalā ir speciālie kopšanas līdzekļi un pat birstīte zābaciņa formā :-) Es neko tādu nepirku un savus Timbīšus notīru ar...kauns teikt, bet pziņa pačukstēja, ka Fairy tīri labi tīra un tā tiešām ir. Es viņus reti velku, man ir divi pāri, abi kā jauni :-) Bet nu gan jau kādai būs civilizētāks ieteikums nekā man :-D Un, ja bieži nēsā, iespējams vajadzīga kāda īpaša kopšana.
29.01.2011 02:40 |
 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009
oo, paldies Tev, bet labprāt uzklausītu vēl citus padomus! :)
jo es tik ļoooti gribu tos zābaciņus, bet žēl maksāt to naudu, ja viņus saēdīs lieliskais Rīgas sāls! :@
29.01.2011 02:44 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.12.2010
tā varbūt nebūs atbilde uz tavu jautājumu, bet tīri no pieredzes varu pateikt, ka pirms sezonas (nu, ņemsim standartu - rudens līdz pavasaris, lai gan principā Timberland ir vissezonas) aizsūtot uz ķīmisko, atpakaļ viņi atnāk kā jauni. šī man jau ir trešā ziema un vienīgais, kas ir ne tā kā sākumā, ir Timberland logo, kuru janvāra sērsna pabojāja. bet es gan nedzīvoju lielpilsētā un nekad neesmu izjutusi sāls bojājumu. bet speciālie kopšanas līdzekļi varētu palīdzēt ikdienas kopšanā, lai gan, ja apavs būs sūdīgs, nepalīdzēs nekas, bet par kvalitāti BEZ kopšanas līdzekļiem vari palasīt pāris rindiņas augstāk :)
29.01.2011 03:14 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Lai neveidotu jaunu diskusiju, ielikšu šeit savu jautājumu! :)

Iegādājos worker boots, bet ejot papēdis cilājas un pie katra soļa ir tāda skaņa, kā bristu pa sniegu :D Nevienai nav tā? Varbūt zābaki par maziem? Itkā ir ērti.. Izmēru lielāki man bija pilnīgi brīvi :(
25.10.2014 09:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!