PIEKTDIENA!!!!!!!!!!!!!!!! (beztēma)

 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009

Jēēē, beidzot man arī tas gods :-D

Man bija nakts maiņa, tāda pussprāgusi tagad esmu :-D

Kā jums? Ko brīvdienās? Es uz Igauniju :)

28.01.2011 10:07 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
labrīt!

Brokastis esmu uztaisījusi, pusdienas līdzi vīrietim ielikusi, mans šī rīta darbs ir galā :-D

esmu joprojām laimīga, ka beidzot ir garām tas, par ko visu nedēļu satraucos. Starpcitu, runājot par bailēm - kā vakar gāja tām, kas pie zobārsta bija? :-D :-D
Man jau šodien brīvs..un vispār brīvdienas solās būt superīgas, sākot jau ar šo vakaru - frizieris! (l) Tad vēl pa brīvdienām būs ciemošanās un teātris (l) (l)
28.01.2011 11:59 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
capella tā tā, interesanti :D Tu no Alūksnes? :D
Es gribēju tur pieteikties par viesmīli, bet paliku slima un tā arī nesanāca, tagad gribās pašai redzēt kas un kā. A cenas kādas vispār tur ir?
Normālas? Nav tā, ka aizej, pasūti un pēc tam mute vaļā par rēķinu? :-D
28.01.2011 12:00 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
ā, meitenes, šodien taču ilgi gaidītais The Vampire Diaries! (l) (l) :-)
28.01.2011 12:02 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
labrīt (l)
man brokastu suliņa un twiksiņš darbā...
un pārdomas par freimani..

skatījos video no lnt ziņām,es tur svecīti noliku.vakar man likās svarīgi tur aiziet,bet biju šokā cik maza atsaucība.

dikti gaidu koncertu pa swh..
28.01.2011 12:05 |
 
Reitings 523
Reģ: 26.01.2011
Runājot par M.Freimani...būš vēl ilgi un dikti redzami i dziesmu teksti, video utt... Jo tā tomēr ir traģēdija gan mūzikas jomā,gan savādāk un tādu cilvēku nepārstās godāt un aizmirst uzreiz nākamajā dienā :)
Tā ka būs vien jālasa un jāklausās par mākslinieku daudz vārdi.

Šodien, hmmm,laikam kad neko neplānoju.
Rīt no rīta esmu ieplānojusi izgulēties :)
28.01.2011 12:07 |
 
Reitings 47
Reģ: 31.05.2010
Ņam ņam-es ar vakar biju pie zobārsta dental.lv-zobārste likās uz kādiem 25 gadiem. kā arī pateica ka mana bijusi zobārste ir galīg garām un nekā pareiz nav izdarījusi( tā vot ir ar mazpilsētu zobārstiem)--tāpēc sanāk ka viena zoba dēļ man jāiet kopā 3 reizes,un izmaksas tā dēļ arī dubultojas. (l) bet tā ļoti jauka zobarste bija. :-)
landa-nu līdz 12. klasei Alūksniete, tagad vairāk vai mazāk Rīdziniece.
cenas gan tur ir labas. aizmirsu ko paņēmām-bet tā bija lielā porcija pa 2.90 un džeks pat nevarēja apēst. :-D tur bija-viss-rīsi,frī, gaļā,daudz salātu-tā kā ēdiena un cenas ziņā ir ok. bet tā apkalpošanas-užas!!!! es jau gribēju prasīt sūdzību grāmatu! :-D
28.01.2011 12:08 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Labrīt :-)

Esmu pamodusies agrāk, lai uzrakstītu vienu angļu valodā darbiņu. Un vēlāk jāaizbrauc uz vienu lekciju.
Pēc tam braukšanas nodarbība :-)

No vakardien ballītes nedaudz sāp galva,jo beigās bija "bākā kokteilis" :-D

Brīvdienu plāni ir tādi, ka draugam vārda diena un vajadzētu vēl paballēties.Un kārtīgi no viņa atvadīties, jo pirmdien viņš uz diviem mēnešiem aizbrauc prom :-( :-( :-(
28.01.2011 12:08 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
capella nu rīt ar draugu aiziesim un tur visu ievērtēsim :D Tad jau manīs kas un kā tur būs :D
Cerams, ka laipni būs, ja nē, es pateikšu acīs ko domāju un kādas izjūtas bija :D
Šitā 1x brāļa draudzene Gulbenē vienā restorānā oficiantei pateica - apkalpošana bija ļoti laipna, bet pavāri gan jums vajadzētu noaminīt :D Man bija tai reizē kauns vai pār visu ģīmi, bet tagad saprotu, ka viņa pareizi izdarīja, jo no tā tomēr atkarājas klientu pieplūdums :)
28.01.2011 12:11 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Labrīt! :)
Par zobārstiem runājot - nez kāpēc šķiet, ka visi Rīgas zobārsti apgalvo, ka viņu kolēģi no mazpilsētām ir neprašas un nejēgas un visu ir sadarījuši ne tā! Vai tikai tas nav viena iemesla dēļ - lai liktu cilvēkam nākt vairākas reizes un līdz ar to dabūtu lieku naudiņu, kaut īstenībā varbūt nemaz tik traki ar to iepriekš salaboto nav.. :D :D
Man šodien plānā ir pastrādāt, pastrādāt un pastrādāt.. :D Vakarā varēšu atslābināties! :D Bet brīvdienās redzēsim, varbūt uz kādu muzeju aizbraukšu.. :D Varbūt tāpat - haļavu dzenāšu, ja atkal kāds darbs uz galvas neuzkritīs..

P.S. Es te tā iedomāju apjautāties tām, kurām ir apņemšanās līdz februāra beigām saņemt rozā plastikāta gabaliņu - kā jums veicas?! :D :D
28.01.2011 12:14 |
 
Reitings 47
Reģ: 31.05.2010
Landa-varbūt kāds jau viņam būs ko pateicis un būs labojies,jo tā nepieklājība bija tiešām uzkrītoša-viss mūsu bariņš bija šokā. tur bija vēl viens vīrietis-viņš gan vairāk pa virtuvi un arī pats laikam turks(varbūt arī nē),latviski tikai pāris vārdus-bet viņš gan bija ļoti jauks :-) tad lai tev jauka pasēdēšana! :-)
28.01.2011 12:15 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Sunce, man iet tā, ka skaidri zinu, ka līdz februārim nedabūšu tiesības, bet saku, ka februārī man viņas noteikti būs ;-)
28.01.2011 12:18 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Labrīt :-)

Kārtējais jaukais rīts (l) Līdz pēcpusdienai darbā, tad došos uz fakultāti runāt ar kursa darba vadītāju, vakarā kādā filma un čučēt, čučēt, čučēt :-)

Rītvakar teātris, svētdien tikšanās ar draudzeni un vakarā randiņš (l)
28.01.2011 12:19 |
 
Reitings 47
Reģ: 31.05.2010
Sunce-tā varētu būt. bet bija vēl viena lieta kas mani nošokēja-man visu darīja bez anestēzijas un man nemaz nesāpēja. bet pie iepriekšējās zobārstes-šādā gadijumā viņa man būtu špricējusi, par ko paprasītu 3ls. lai nu kā-jaunā zobārste man ļoti patika-tik par viņas vecumu man nāca nedaudz smiekli jo likās mana vecuma. viņa vēl piebilda ka cik jauki ka ar tādu optimismu nāk pie zobārsta, bet es vnk nespēju nesmieties sēžot tajā krēslā. :-D
28.01.2011 12:19 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
capella jā, pats turks ir pavārs :) nu domājams gan, ka viņš pats bija jauks, viņam tak vajag klientus, kas būtu ieinteresēti nākt pie viņa :)
Nu kad es zvanīju, lai pieteiktos tur par viesmīli, viens man pacēla un pateica, pagaidi, man tgd nav laika, pārzvani pēc pāris minūtēm, es biju šokā :D Un tā arī pati nezvanīju, gaidīju, kad man piezvanīs, bet nu tā sanācis, ka tā vieta laikam man nav lemta.
Bet katrā ziņā, paldies, tad jau pēc tam padalīšos savos iespaidos :)
28.01.2011 12:22 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
capella - nē, nē, es nesaku, ka ar visiem zobārstiem tā ir, vienkārši man ir tāds novērojums! :D Bet redzi, man vienkārši neceļas roka maksāt par pus zobu Rīgā to, ko es varu samaksāt mazpilsētā par 3 zobiem un tik un tā dzīvot normāli! :D :D Es neesmu miljonārs! :D :D
Un starp citu - ja runā par frizieriem - es vēl Rīgā neesmu atradusi savu frizieri, kurš par sakarīgu cenu nogrieztu matus man tā, kā es gribu.. Trīs reizes gāju, bet visas trīs trāpījos uz nu tāadām frizierēm, ka pēc tam nezināju, ko ar saviem matiem iesākt.. Bet problēma ir tā, ka pēdējā laikā pie savas frizieres netieku un līdz ar to šobrīd staigāju ar matiem, kurus vairs nevaru savākt, bet nevaur noriskēt aiziet pie kādas Rīgā, jo nezinu, kas pēc tam atkal būs uz galvas! :( Varbūt varat ko saprātīgu ieteikt?!
Endy* - nu ja līdz februāra beigām viņas Tev būs kabatā, tad jau mērķi būsi izpildījusi! ;)
Kā ar pārējām?! :D :D
28.01.2011 12:24 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
nu, tas kā kurš (par tiem zobārstiem), daži (piemēram, mūsu iepriekšējā dzīvesvietā) tiešām ir briesmīgi, ne tikai pēc tā, ko stāstīja Rīgas zobārsts, bet arī pēc attieksmes un izturēšanās. Tur tikai pāris viņi ir, un līdz ar to saprot, ka var darīt, ko grib, neviens neatlaidīs, jo pilsēta taču nepaliks bez zobārsta utt. Ar šausmām atceros to zobārstu. Man tur arī tieši bija visādas problēmas, arī pēc tā, ko viņš bija darījies. A, tagad - viss vislabākajā kārtībā. :-P

Friziere man ir ļoti laba, bet ko Tev vajag darīt un cik par to esi gatava maksāt? :-)
28.01.2011 12:32 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Ņamsi - tā jau ir ar tiem zobārstiem, bet nu ņemot vērā to, ka mana zobārste manus zobus pazīst no pašiem pirmsākumiem, tad man kaut kā roka neceļas viņu šobrīd mainīt.. :D Un ar attieksmi viņai arī viss ir vislabākajā kārtībā, tāpēc jau man viņa ļoti patīk! :D :D
Par friezieri - nu man vajag vienkārši normāli nogriezt matus, lai pēc tam uz galvas nebūtu tas, ko es nezinu, kā sakārtot, lai normāli izskatītos.. :D :D Maksāt, nezinu - nu cik, piemēram, maksā nogriezt matus pie Tavējās?!
28.01.2011 12:37 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
varu šovakar paprasīt..es vienk eju pie viņas uz mājām, viņa tā dažus, kas ilgi jau pie viņas frizējas, pieņem, lai nav tās lielās naudas vēl klāt jāmaksā. Es griežu un tonēju un maksāju apm 20 Ls..ejot uz mājām pie viņas.
28.01.2011 12:42 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Nu varbūt uzprasi, ja es gribu tikai nogriezt (matu garums man aptuveni nedaud zpāri pleciem, nu Tu jau zini), cik viņa gribētu?! ak jā, un kur viņai mājas atrodas? Tas tā, lai es aprēķinu, cik man ērti būtu nokļūt.. :D Viņa arī brīvdienās ņem, vai tikai darba dienās?
28.01.2011 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
labrīt! :)
šorīt jūtos nedaudz salauzta-roku musīši sāp, ceļgali zilimelni :D un tas viss no kalna :)

šovakar plānā doties uz mežparku ar kamerām šļūkt un uz ballīti :)
28.01.2011 12:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits