Ūdens

 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Cik dienā uzņemat ūdeni, neskaitot kafiju un tēju? Vai mēdzat aizmirst, ka vajag padzerties?
Es ilgstoši nedzeru ūdeni un man neslāpst, ja nu vienīgi, ja iepriekšējā vakarā lietots vīns, tad naktī pamostos izslāpusi.
Un vai dzerat krāna ūdeni vai pērkat negāzēto?
Es meklēju ūdens pudeli aliexpress, bet nekas tāds dikti smuks nav.
19.01.2018 18:50 |
 
Reitings 78
Reģ: 27.07.2017
Es 1x domāju kpc vectēvs nodzīvoja pagaru un paveselīgu mūžu un citi vairāk uz zālēm,un sapratu sterilā rīdzinieka principu,ka jo sterilāk centīsies,jo vājāka imunitāte būs,ka vectēvs dzēra parastu bioūdeni ar akā pa kādai iekritušai beigtai vardei untmldz,daba baigi nemīl sterīlos,es tieši tpc brīžiem ar kājām kkur caur visai rīgai stiepju 15km 1-2h baigi patīk pastaigāties,ja ir luste es eju,es nespiežu sevi,ja negribu,+man kaifs no tā,ka veselība būs man,jo stiprinas imunitāte,es pats baigi siltumu mīlu,varoņdarbos nelienu,un cepuri arī vnm siltu cenšos.Katrā ziņā es domāju pat sētnieks arā,kurš sniegu tīra pārdzīvos tos sterilos sporta zāļu sūdus,jo skaidrs taču,ka dzīve aiz loga smaida saka=čau cukuriņ,ko tur dari zālē?cik tev smuki ērti apaviņi,cik iekšā zālītē siltiņi sterīli..dzelzīti cilā?uh,kāds stiprinieks tagad būsi ja?tikai cukuriņ ,kad arā no tās smukās zāles ej peļķītē neiekāp,lai nesaslimsti
24.01.2018 13:34 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.07.2017
Kauns atzįties, bet ūdeni nedzeru. Nu nevaru vińu dabūt iekšā. Retu reizi nopērku gāzēto ūdeni. Ikdienā dzeru daudz kafiju, tēju, sulas. :-/:-/
24.01.2018 13:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits