Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stjuarte

 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Čau!
Jau kādu laiku domāju par to, ka gribētu izmēģināt savus spēkus stjuartes profesijā. Tā kā esmu jauna, domāju, ka šī būtu laba iespēja kā apvienot patīkamo ar lietderīgo - apceļot dažādas valstis un nopelnīt! Labprāt uzklausīšu, ja kādai ir personīgā pieredze vai kāda zināma cilvēka pieredze, kādas ir šīs profesijas aizkulises un ar ko jārēķinās strādājot šādu darbu. Interesē arī kādas sekas uz veselību atstāj regulāri lidojumi, kāda ir aptuvenā darba slodze utt.
19.01.2018 18:43 |
 
Reitings 50
Reģ: 03.01.2018
Regulāri lidojumi atstās iespaidu uz veselību kā laika pārmaiņas jeb laika zonas. Ja jālido un jāpaliek, tad tas būs grūti - miegs nebūs Tavs labākais draugs. Protams Tu arī nebūsi īsti mājās ja darbs Tev būs nopietns
19.01.2018 18:51 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Manupraat, Stjuarts skaitiijaas '' kruta'' profesija gadus 20 atpakalj.
Tagad ar visaam shiim '' cheap and cheerful'' Aviokompaanijaam shii profesija vairs pilniibaa neskjiet vilinosha.
Varbuut kaut kaadaa tur Emirates Flights buutu savaadaak, bet tur arii konkurence esot milziiga un lai tiktu tur straadaat esot liels konkurss.
19.01.2018 19:00 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Lielas prasības, bet maza alga un smags darbs, nav tā vērts, tas būtu pēdējais darbs uz kuru iet strādāt, piemēram Airbaltic piedāvā tikai minimālo algu. Man liekas, ka tas ir tāds noiets etaps, tas ir vnk kā viesmīļa darbs lidmašīnā. Palasi prasības vai vispār atbilsti tam darbam, LV man liekas, ka bija pieejamas WizzAir un Airbaltic stjuartu apmācības, kas jaunos pieņem katru gadu noteiktos datumos, parasti rudenī.
19.01.2018 19:08 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Cik dzirdēts, īsti nekāda ceļošana darba laikā nav iespējama.
19.01.2018 19:10 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Par Airbaltic daudz slikta dzirdets. Arī par Ryanair. Viss atkarīgs no kompānijas. Tā kā grūti teikt, kamēr nav zināms uz ko Tu tēmē. Man ir paziņas, kas strādā gan Skandināvu aviolīnijās, gan Eiropas, gan Arābu. Lielākā daļa ļoti apmierināti un strādā gadiem jau.
19.01.2018 19:25 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Mana kolēģe iepriekš strādāja par stjuarti aptuveni 2 gadus. Diez kas nav. Stāstīja, ka notiek viens vai vairāki pārbraucieni (atkarībā, cik gari), bet visas dienas garunā, tad aptuveni 3h miega viesnīcā, un jāceļas uz nākamo reisu. Tā vairākas dienas, ja nemaldos 3,4 , un tad kādas 2 dienas brīvas. Alga uz rokas nebija vairāk par 500eur. Viņa stāstīja, ka bija draudzene, ar kuru to laiku kopā strādāja, bet pārējām stjuartēm vārdus nespēja atcerēties, jo mainījās ik pārdienas. Dažas stjuartes cerēja uz ārzemju pilotiem, attiecīgi rīkojoties :D tā kā tā, kopumā nekas prātīgs nebija. Šis konkrēti par Air Baltic
19.01.2018 23:22 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Nezinu, protams, kā pa sieviešu līniju:-D, bet brālis jau vairāk kā piecus gadus strādā AirBaltic. Kā jau katrā darba vietā ir savas prasības, peripetijas un notiekti daudz kas atkarīgs no katra paša, bet nu viņš nesūdzas, var pat teikt, ka tīri apmierināts - uzdienējies un novērtēts, pelna labāk par dažu labu bankas darbinieku. Tā, ka viss atkarīgs no katra paša, ja liekas, ka varētu interesēt tāda profesija, tad kapēc nepamēģināt? Ja nu kaut kas neapmierina, neviens neliedz mainīt ne kompāniju, ne nodarbošanos;-)
19.01.2018 23:53 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Rudens viņš tieši kā stjuarts, vai cita profesija?:-/
20.01.2018 01:30 |
 
Reitings 92
Reģ: 01.11.2016
Es agrak stradaju Airbaltic un man loti patika! Tiesi tadel ka es biju tur ilgak un biju sasniegusi vairak, darbs bija lielisks, jo bija jastrada biznesa klase + jabut atbildigam par visu lodojuma gaitu, bija daudz lemumu japienem, bija forsi ka bija iespeja motivet savu komandu. Vadiba piedavaja daudz apmacibu. Veljoprojam atceros ka vislabako darbu kads man bijis.
Par cik parcelamies uz Dubaiju es pameginaju “Emirates”, dabuju ar 1x, bet esmu izturejusi 2 gadus un varu pateikt ne paldies, darbs sausmigi fiziski gruts, tiec uzskatits par robotu, sausmiga vadiba - slimot nedrikst, slims uz darbu nakt nedriksti, panemsi slimibas lapu atnemsim tev pus grafiku(tas ta piemeram). Jaa esmu redzejusi katru pasaules malu, sobrid atpusos Hjustona un dosos uz NASA, labakajiem outlet kados jebkad esmu bijusi utt, BET tik un ta uzskatu, ka nav verts. Ja kada apsver tad iegooglejiet - how emirates cabin crew are treated, tad var uziet daudz info un pat blogu - do not fly emirates, kur daudz stastu.
20.01.2018 10:37 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Derive, tāpēc daudzi no Emirates pāriet uz Etihad. Zināma latviete un vēl viena paziņa tieši Etihad strādā un ir sajūsmā. Abas tagad ir bērna kopšanas atvaļinājumā un gaida, kad varēs atsākt darbu :)
20.01.2018 11:29 |
 
Reitings 92
Reģ: 01.11.2016
TheOatMeal, jaa esmu ta dzirdejusi! :-) Mana lidosanas karjera 8 gadu garuma ir beigusies, jo gribas jaunus izaicinajumus sasniedzot ko sava joma. Bet tam kas tiesam grib pameginat silti iesaku meklet visu iespejamo informaciju, lai zinatu uz ko gatavoties.
Ketrisa, ja kas drosi raksti PM!
20.01.2018 12:00 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Interesantākais ir tas, ka viedokļi ļoti atšķiras un meitenes, kas tur tiešām ir strādājušas vai strādā saka, ka velns nav tik melns kā to mālē. Tā kā visu mūžu neesmu sapņojusi par šo profesiju un arī šobrīd karjeru neveidoju šajā nozarē, mans priekšstats par šo profesiju ir visai miglains un šādu iespēju apskatu tikai kā paplašināt savu redzesloku. Instagramā nejauši uzgāju meiteni, kas strādā par stjuarti, to paralēli apvienojot ar studijām. Pēc bildēm un bilžu aprakstiem noprotu, ka meitene ir tiešām ļoti apmierināta! :-)
Bet - paldies par viedokļiem un pieredzes stāstiem! (l)
21.01.2018 01:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits