Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai orālais sekss var būt par daudz?

 
Reitings 111
Reģ: 11.01.2018
Man tāda neliela problēma. Varbūt, ka arī nav problēma. Nezinu.
Man ļoti patīk sniegt draugam orālo seksu. Daru to ar prieku un daudz. Labprāt mestos virsū katru reizi, kad redzu viņu kailu. Viņš, protams, neiebilst :D Bet sāku domāt, ka varbūt vajadzētu nedaudz piebremzēt ar to. Negribētos, ka ar laiku viņš pārsātinās un tas vairs nesagādās tādas emocijas. Kā jums šķiet, vai orālais sekss var būt par daudz un ar laiku vairs nesagādāt tādu baudu? Vai vajadzētu piebremzēt?
19.01.2018 11:52 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Visam ir savas robežas :)
19.01.2018 11:56 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Robežas nosaka tikai tie divi cilvēki, kuriem ir sekss, visas pārējās sabiedrības uzskati un robežas ir absolūti nesvarīgas.
19.01.2018 11:58 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Es domāju, ka bauda no reižu skaita nemazināsies, ja vien to nedarīsi neskaitāmas reizes vienā dienā. Jautājums ir, vai viņš jutīsies tik pat uzvilkts un ieintriģēts pēc krietna laika, ja metīsies viņam virsū vienmēr, kad ieraudzīsi kailu. Par mednieka instinktu runāju. Šī man nav bijusi aktuāla tēma, tāpēc skaļi prātuļoju tik.
19.01.2018 12:00 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Jautājums ir, vai viņš jutīsies tik pat uzvilkts un ieintriģēts pēc krietna laika, ja metīsies viņam virsū vienmēr, kad ieraudzīsi kailu. Par mednieka instinktu runāju

Es domāju, ka pēc ilgāka laika autore pati varētu vairs negribēt tik bieži aplaimot savu draugu, bet draugs varētu būt pieradināts un prasīt. Kā rezultātā, varētu iestāties spriedze attiecībās, neizpratne. No sērijas - es viņam vairs neesmu interesanta/-s, ko darīt?
19.01.2018 12:09 |
 
Reitings 111
Reģ: 11.01.2018
Nu vo, es arī vairāk prātoju par to aspektu, ko Rosey piemin. Ne tik daudz par robežām un sabiedrības uzskatiem, jo skaidrs, ka sabiedrībai gar to īsti nav daļas :D
Bet tieši aizdomājos, vai varētu rasties pārsātinājums, kad vairs tik forši tas neliekas. Jau nolēmu, ka laikam vajadzētu mēģināt ar to nedaudz piebremzēt.
19.01.2018 12:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja tas notiek katrreiz kā kails, pēc dušas, pārģērbjas utt., tad jau tas kā atnāc mājās un vakariņas garantētas galdā.
19.01.2018 12:18 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Ja Tev to patīk darīt, kapēc gan ne?!
19.01.2018 12:21 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Un nē, nedomāju, ka tas varbūt par daudz, jo īpaši, ja Tev pašai patīk to sniegt, un to dari vairāk sevis nevis drauga dēļ.
19.01.2018 12:22 |
 
Reitings 111
Reģ: 11.01.2018
Nu nenotiek jau tas katru reizi, lai gan man gribētos :D Bet tāpat diezgan bieži, tāpēc aizdomājos, vai nav pa traku.
19.01.2018 12:24 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Bet tieši aizdomājos, vai varētu rasties pārsātinājums, kad vairs tik forši tas neliekas. Jau nolēmu, ka laikam vajadzētu mēģināt ar to nedaudz piebremzēt.

Vai arī otrādi - dažādot. Lai nav rutīna, kā te raksta, katrreiz, kad pēc dušas ģērbjas. Bet sievietēm ar augstu libido laikam šī problēma atkrīt un dažādība, kā arī spontanitāte šais jautājumos, ir diezgan augstā līmenī.
Es domāju, noteikti varētu pamanīt, ja Tavam puisim, kas sāktu pieriebties.
19.01.2018 13:07 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Sexuālu tieksmi nenosaka izdoma. To nosaka dzimumorgāni. Tāpēc sexs nekad neapniks.
19.01.2018 18:01 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
A ja nosūkās maziņu,ko tad :-D
19.01.2018 18:06 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
skudrulacis, nu, šoreiz galīgi nepiekritīšu. Orgāni pa lielam visiem vienādi, izņemot tos, kurus pieminēji, bet cilvēki joprojām ļoti dažādi...pat neatkarīgi no konkrētiem orgāniem, ir cilvēki, kuri sev vēlas pretējā dzimuma orgānus...:-D
Šajā gadījumā, tomēr, daudz kas ir galvā, daudz kas audzināšanā. Nezinu, kas visvairāk ietekmē libido - ķīmiskie procesi, smadzenes, audzināšana, jūtas, otra cilvēka ķermeņa uzbūve (vai konkrētu atsevišķu orgānu;-))... Pieļauju, ka tomēr mikslis no kaut kā no šiem.
Bet, ja godīgi, tad autores pieteikums (problēma?) tomēr vairāk velk uz fetišu. Manuprāt, var būt seksuāla iekāre, bet tai nebūtu visu laiku jāizpaužas vienādi. Vai vīrietim vispār rodas iespēja iekārot arī Tevi Lil'Kim?
19.01.2018 23:27 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Rudens! Tavi argumenti man neizskatās esam pretrunā ar manu viedokli. Tu salīdzini dažādus cilvēkus savā starpā. Es salīdzināju (kā tēmas pieteikumā prasīts) viena un tā paša cilvēka divus dažādus stāvokļus.
Bet, ja godīgi, tad autores pieteikums (problēma?) tomēr vairāk velk uz fetišu.
Daudziem nav skaidrs vārda fetišs nozīme. Pēc definīcijas tas ir kaut kas neīsts, ar ko aizstāj īsto. Sākotnēji šis termins tika attiecināts uz visādiem materiāli atdarinātiem elkiem, tātad, dieva aizstājējiem. Kas attiecas uz sexu, lielāku fetišu par apģērbu un kosmētiku grūti iedomāties. Bet, tā kā vairumam tas patīk un vārds fetišisms ir pasludināts par lamu vārdu, tad šīs padarīšanas par fetišismu nesauc, toties par fetišismu nosauc kaut ko tādu, kas pat dabiski, ķermeniski IR saistīts ar sexu, piem., iekāri uz kādu ķermeņa daļu, uz kuru vairumam nav iekāres.
20.01.2018 04:07 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
skudrulācis, cik saprotu, Tev patīk konkrētas un piezemētas lietas:-), respektīvi, lai viss ir skaidri un saprotami...
Bet mēģināšu paskaidrot manu domu par fetišu un šo tēmu:
Šajā gadījumā nedomāju to par kādu ķermeņa daļu vai citu tīri fizisku izpausmi, bet tieši izjūtu un emociju līmenī. Ja palasa sieviešu žurnālus un citu pieejamo informāciju masu medijos saistībā ar orālo seksu, rodas sajūta, ka sieviete, kura nemāk vai negrib orāli apmierināt vīrieti, vīrieti arī nav pelnījusi:-D. Šajā sakarā daudzām sievietēm rodas kompleksi gan tiešā, gan pārprastā nozīmē. Ja pieņemsim, ka autore ir šo tēmu upuris un, pieņemsim, ka papildus viņai ir izmisīga vēlme pēc tā, lai viņas vīrietis viņu apbrīno, tad, ņemot vērā augstāk minēto, doma sekojoša - ja es savu vīrieti visu laiku gribēšu, īpaši tieši tā, kā varbūt to nedara citas sievietes, tad viņš mani dievinās (šis, protams, visdrīzāk ir kaut kādā zemapziņas līmenī, nedomāju, ka autore pati to sev būtu formulējusi). Tātad ar savu it kā vēlmi, viņa aizvieto kaut ko citu, piemēram, kādu savu kompleksu, kur viņai liekas, ka ir nepilnīga vai, ka nespēs vīrietim sniegt to ,ko viņš grib. Tādēļ, man liekas, ka fetišs būs piemērotākais vārds, jo alternatīvas - apsēstība vai psiholoģiska problēma drīzāk tikai maldinātu attiecībā uz manu domu:-)
21.01.2018 15:53 |
 
Reitings 139
Reģ: 23.11.2017
Es domāju, ka reizi dienās tas ir normāli un vēl čuriņa arī!!!:-P
22.01.2018 21:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits