Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīlestība

 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
Sveikas, mīļās Cosmo meitenes! Mīļš lūgums izpalīdzēt! Rakstu Zinātniski pētniecisko darbu psiholoģijā "Mīlestība - vislielākā vērtība cilvēka dzīvē". Izdariet labu darbiņu - izpalīdziet man! Lūdzu, aizpildiet šo aptauju, kuru veidoju visu vakaru! :D Pateicīga! (blush) Ja padosiet tālāk, vispār SUPER! Un arī neaizņem daudz laika!
Mīļš lūgums izpalīdzēt! Rakstu Zinātniski pētniecisko darbu psiholoģijā "Mīlestība - vislielākā vērtība cilvēka dzīvē". Izdari labu darbu - palīdzi man! Lūdzu, aizpildi šo aptauju, kuru veidoju visu vakaru! :D Pateicīga! (blush) Ja padosi tālāk, vispār SUPER!
www.freeonlinesurveys.com/s/sBCzKM0K
17.01.2018 21:22 |
 
Reitings 48
Reģ: 12.01.2018
Es, savukārt, nevaru saprast, ko var tik dauz filozofēt, jo pat man bija skaidra aptaujas būtība. Jau izlasot, ka aptauja ir par mīlestību, pirmais, kas ienāca prātā, bija mīļotais cilvēks. Ja būtu aptauja par mīlestību pret vecākiem, gan jau autore būtu to minējusi. Vēl arī jautājums par prioritātēm... Nu man vispār reliģija neieņem dzīvē nekādu jomu, tāpēc to ierindoju kā pēdējo. Jūs tiešām vēlaties, lai cilvēks, taisīdams aptauju, ietver tajā VISAS iespējamās intereses? Tāpat, ja, nav iespēja kā prioritāti izvēlēties veselību, tā ir traģēdija? Nu, izvēlies kaut ko citu! Sakārto piedāvātās iespējas un miers! Bet nē - jāpačīkst, ka aptauja nav pilnīga, jo tajā nav ieviests tas un šitas! Goda vārda, bērnudārzs.
21.01.2018 01:12 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
ņemot vērā aizrādījumus, tomēr aptaujas jautājumos vairs nevaru veikt nekādus labojumus, jo tā ir aktīva, un cilvēki tikpat aktīvi arī atbild! Nākamajai reizei gan ņemšu vērā! Kā nekā pirmo reizi taisu šāda veida aptauju.

Man tikai interesē vai tas no skolas atkarīgs, darba vadītāja vai skolēna, jo, kad es vidusskolā mācoties ZPD taisīju, gan es, gan mani klasesbiedri aptaujas veidojām kopā ar darba vadītājiem nevis"visu vakaru" paši savā nodabā.
21.01.2018 01:34 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
Meitenes un arī puiši, sūtiet savas e-pasta adreses, lai varu Jums nosūtīt aptaujas rezultātus! (l)
22.01.2018 01:52 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Te linku nevar ielikt?
22.01.2018 07:45 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
Duujaa, man nav linka, ir tikai prezentācija :-D
22.01.2018 21:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!