Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par ko tādas ciešanas? ;(((

 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Labdien! Esmu 20 gadus veca jauniete, bet vairāk kā 2 gadus mokos ar baisu bezmiegu un miega traucējumiem.
Esmu bijusi pie VISIEM ārtiem kur vien var - diagnoze nav atrodama. Esmu izmēģinājusi praktiski VISUS medikamentus:trankviļus, dabas, homeopātiskos, miega zāles utt. NEKAS NEMAINAS! Pat hipnoze, masāžas, joga nelīdz.

Īss miega cikls (4-5h), nevaru aizmigt, agri mostos un diendusu nevaru pagulēt, lai gan krītu no kājām
.
Man nav kur likties... ir tik slikti, ka brīžam sajūta, ka jāmirst:'-( Esmu jau uz robežas, ka būs jāpamet mācības un zaudēšu darbu! KO VĒL VAR IESĀKT? :'-(:'-(
17.01.2018 15:58 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Tas ir visur guļot?
17.01.2018 16:00 |
 
Reitings 264
Reģ: 29.06.2014
Melatotnīns, magniss ir mēģināts? Varbūt gulta, spilvens, istabas, mājas jāpamaina. Varbūt lieto kādas zāles, kontracepciju. Vairogdziedzeris pārbaudīts (netikai TSH bet arī antivielas)?
Tu atturies no kofeīna saturošiem produktiem - Kafijas,melnās un zaļās tējas,šokolādes? Istaba kurā tu guli ir absolūti tumša un mazliet vēsa? Vai cukura līmeņi ir pārbaudīti? Iesaku dabūt no guļamistabas visas elektoniskās ierīces ārā (tv, dators, telefons utt).
17.01.2018 16:19 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Mani gimenes arsts sutija pa taisno arstet depresiju tikai tadel vien, ka 5 men tadas miegas problemas, kaa tev. Vel neesmu aizgajusi, bet ta sapratu, ka tad jalieto antidepresanti. Bailes no svara pieauguma uzsakot tada veida tabletes. Tev par AD neteica neko?
17.01.2018 16:22 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Pazīstama situācija. Man gan nav tik traki - palīdz miega zāles, tikai cenšos lietot max. reti.
Esmu eksperimentējusi ar savu miegu un izdarījusi interesantus secinājumus. Pamēģini:
1) Pamēģini gulēt citā vietā. Piemēram, aizbrauc SPA brīvdienās un noīrē numuriņu viesnīcā, pamēģini pagulēt tur. Vai viesnīcā ir tāpat? Ja kaut kas mainās, tad ieteiktu mainīt dzīvesvietu, ja tas nav iespējams, tad uztaisīt remontu, pārcelt guļamistabu uz citu telpu, nomainīt aizkarus, kko tādu.
2) Pamēģini nomainīt miega laiku. Es perfekti guļu un lieliski izguļos, ja guļu no 4 rītā līdz 12 dienā, pilnīgi pietiek arī 6.00-12.00. Tikai.... man nav maiņu darbs. :-D Ar klasisku darbu klasiskā nozarē izdzīvot tādā ritmā ir neiespējami, lai gan pie šāda režīma es jūtos fantastiski labi. Vienu vasaru tā nodzīvoju. Darbā ļāva darīt kā gribu, bija dedlaini, es biju superproduktīva. Kolēģi sūdzējās par slodzi, es to nejutu vispār.
3) Pamēģini kādreiz neiet gulēt nemaz. Protams, bieži tā darīt nav veselīgi, bet retu reizi uztaisīt šādu šoku organismam - tas varētu palīdzēt. Proti, neej gulēt. Skaties filmas, dzer kafiju, lasi grāmatu, ej skriet, utml. Mans rekords bija 24h. Kaimiņš prot negulēt 3 diennaktis. Un tad aizej gulēt kaut kādā normālā laikā, teiksim 22.00. Un paskaties, kā būs pēc tam.
17.01.2018 17:26 |
 
Reitings 59
Reģ: 03.12.2017
Es ieteiktu pavasara/vasaras pusē aizbraukt pie kādiem lauku radiem/draugiem. Pēc kārtīgas fiziskas nostrādāšanās laukos - par miegu nav iespējams sūdzēties. Īsais kurss 1-3 dienas.
Pašai ir bijis bezmiegs un stresa izraisīti miega traucējumi. Kad saņemos lauku darbiem - bezmiegs liekas vien pilsētnieku kaprīzīte :D
17.01.2018 17:34 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
BBetija, ieteikums ir labs, protams, arī man, negulētājai, pēc 2 dienu laivu brauciena, kurā Endomondo rādīja 7000 nodedzinātas kalorijas, bija tā, ka atbraucu mājās, iekritu gultā un sekundes laikā aizmigu. Bet tas diemžēl nerisina problēmu. Jā, tā var sevi notestēt, vai tas strādā vai nē. Bet pilsētā dzīvojošs un algotu darbu strādājošs cilvēks nevar atļauties 12h dienā sportot vai darīt ko līdzīgu tikai ar mērķi iegūt labāku miegu.
17.01.2018 17:37 |
 
Reitings 59
Reģ: 03.12.2017
Daenerys1 Pati dzīvoju Rīgā, strādāju biroja darbu. Ir bieži gadījies, ka stresa pēc aizmigt nevaru - pa galvu dzīvo darāmie darbi un kaitinošs bezmiegs. Tādēļ brīvdienās braucu uz laukiem vai arī eju uz sporta zāli. Iespējami daudz fiziski izkustos ārpus darba. Tas risina manu problēmu. Jo vairāk fizisko aktivitāšu = jo labāks miegs. Protams, katram var būt savādāka situācija, bet man palīdz aktivitātes ;-)
17.01.2018 17:46 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Vīns ir labākās zàles visam
17.01.2018 17:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
wee
Vīns ir labākās zàles visam

Nav.
17.01.2018 17:54 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Mani gimenes arsts sutija pa taisno arstet depresiju tikai tadel vien, ka 5 men tadas miegas problemas, kaa tev.

:D
Melatotnīns, magniss ir mēģināts? Varbūt gulta, spilvens, istabas, mājas jāpamaina. Varbūt lieto kādas zāles, kontracepciju. Vairogdziedzeris pārbaudīts (netikai TSH bet arī antivielas)?
Tu atturies no kofeīna saturošiem produktiem - Kafijas,melnās un zaļās tējas,šokolādes? Istaba kurā tu guli ir absolūti tumša un mazliet vēsa? Vai cukura līmeņi ir pārbaudīti? Iesaku dabūt no guļamistabas visas elektoniskās ierīces ārā (tv, dators, telefons utt).

+
Katrs punkts šeit uzrakstītais ir izvērtējams, iesaku ar to sākt. Pārējais, ko esi mēģinājusi, iespējams radīja vēl lielāku kokteili. Un vai ciemos esot, arī tā ir? Varbūt istabā vaina (āderes kaut vai)?
Kā arī ar tiem miega laikiem mēģināt pavariēt, iespējams var saprast, no kā tas rodas. :-)
17.01.2018 17:58 |
 
Reitings 59
Reģ: 03.12.2017
Vīns ir labākās zàles visam

+++ Var arī šādi (l)
17.01.2018 18:00 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Mani sports uz 1-2h tikai uzvelk, arī, ja ir liela fiziska slodze, piemēram, augstas intensitātes kardiotreniņi vai svaru zāle. Palieku vēl nervozāka un stresaināka. Ja nodzenāju sevi visu dienu (kaut vai garš pārgājiens), tad gan.
Ar alkoholu uzmanīgi - piemēram, man 1 vai 2 vīna glāzes neko nedod, tāpat ir acis kā pogas un miegs nenāk. Ja izdzeru reāli daudz, piemēram, pudeli vīna, aizmiegu ātri, bet miegs ir saraustīts un es trūkstos augšā ik pa 2-3 stundām un ar trauksmēm. Īsāk sakot, man alkohols un veselīgs miegs nav savienojami jēdzieni. Iedzert, protams, varu, bet nu darba dienās tas par labu nenāk.
17.01.2018 18:42 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man pasai peedeeja laikaa smagi sagriezas viss ritms. Parsvaraa domaaju vainojams ir stress, jo paslaik situaacija ir taada kaada ir, bet reali jau 5 dienas iegaajies taa ka aizmiegu 8 no rita un nevaru piecelties atraak pa 3ien dienaa. Tagad domaaju kaa atgriesties normaala rezimaa.
17.01.2018 21:54 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Bet ja godigi man ari ir biezi miega traucejumi. Medikamentus gan nelietoju, bet esmu staigaajusi kaa zombijs gulot 2-3h un taapat pamozoties pirms modinaataaja. Kas man ir palidzejis reizem ir muzika austinaas vai tamlidzigi vai vienkarsi garum garie video ko var uzlikt kalusities man savulaik palidzeja 3h gars video caur kuru maacijos valodu..gan kaut ko iemacijos gan aizmigu. Sava veida meditaacija
17.01.2018 21:57 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Ar alkoholu uzmanīgi - piemēram, man 1 vai 2 vīna glāzes neko nedod, tāpat ir acis kā pogas un miegs nenāk. Ja izdzeru reāli daudz, piemēram, pudeli vīna, aizmiegu ātri, bet miegs ir saraustīts un es trūkstos augšā ik pa 2-3 stundām un ar trauksmēm

Man ar alkoholu identiski. Šādu metodi arī neieteiktu, turklāt ilgtermiņā nodarītu vairāk kaitējuma veselībai. Te iepriekš izskanēja citi labi padomi.
17.01.2018 22:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits