Celulīts & strijas

 
Reitings 144
Reģ: 21.11.2017
Vai kādai ir izdevies tikt valā no celulīta un strijām ar pašas spēkiem. Ja ir, tad - kā?
16.01.2018 23:20 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
JaneDavis-tiesi taa!Kaapeec neuzlabot savu izskatu ,ja tas ir iespeejams!
Man bija strijas ar pirmo gruutnieciibu-beerns bija loti liels-4kg 200gm,veeders bija milziigs,jo bija loti daudz uudens uttEs uzreiz neko daudz neciinijos ar taam strijaam,bet veelaak ieveeroju ,ka veeders loti smuki savelkaas un arii strijas pazuda leenaa garaa.Tagad vispaar var knapi pamaniit .Varbuut tas ir saistiits ar aadas turgoru,bet man loti labi strijas "saruka".
Es lieku kafijas biezumus uz kermena,jo loti patiik tas aadas spiidums peec tam,liekaas,ka pat aadas kraasa ir taada mazliet tumsaaka uz laiku.Es nezinu kaa citas,bet es lietoju izdzertaas kafijas biezumus.
17.01.2018 20:05 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tas vairāk bija attiecināts uz komentāru par šortu vilkšanu;-)
Vienkārši uz sieviešu apsēstību ar "it kā" defektiem pelna neskaitāmas kompānijas. Ja celulīts un strijas nepārtraukti netiktu saukti par vizuālu defektu, no kuriem jāatbrīvojas visiem līdzekļiem, reti kura vispār iedomātos par to kompleksot.
Atkāpe no tēmas, protams.
17.01.2018 20:13 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
delusion-nu es velku sortas vasaraa loti karstaa laikaa,ja braucu uz Hawaii(sutiigs un karsts) ar visaam savaam veenaam(labaa kaajaa)!Neviens pilniigi nepiegriez tam veeriibu un man tas loti patiik!Katrs var dariit kaa grib-nu labaak pati juutos ,ja ir taadas liidz potiiteem ,plandosas vasaraa savaa patstaaviigaa dziives vietaa.Jauns vai vecs-visi vienaadi:-D
17.01.2018 20:23 |
 
Reitings 59
Reģ: 03.12.2017
Man ir ļooooti daudz striju uz krūtīm. Mazliet uz gurniem. Bet sadzīvoju labi ar tām ;) Jau gadus 3 vismaz. Man nekad nav bijušas krāsainas strijas - sarkanas vai zilas. Vienkārši pēkšņi uzrodas baltas zebru strīpas ādā. Stoiskā mierā uz to noskatos. Ja vajadzēs, aiziešu uz lāzeru.
17.01.2018 20:40 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Tas vairāk bija attiecināts uz komentāru par šortu vilkšanu
Vienkārši uz sieviešu apsēstību ar "it kā" defektiem pelna neskaitāmas kompānijas. Ja celulīts un strijas nepārtraukti netiktu saukti par vizuālu defektu, no kuriem jāatbrīvojas visiem līdzekļiem, reti kura vispār iedomātos par to kompleksot.

tieši tā..! :)
17.01.2018 21:02 |
 
Reitings 144
Reģ: 21.11.2017
Super, paldies!
Gribēju uzzināt tikai par celulītu un strijām, uzzināju arī vēl citus knifiņus par kokosriekstu eļļu!
17.01.2018 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 578
Reģ: 24.11.2012
Man arī ir, parādījās jau pusaudžu gados, svars +/- vienmēr bijis tāds kā tagad.. Protams, skatoties uz strijām foršas viņas nav, bet man netraucē.. Nekā necīnos ar viņām, zinu, ka tagad tāpat neko dižu vairs panākt nevarētu, kā arī neviens nekad nav par viņām neko teicis, tādēļ varbūt arī nekompleksoju.
18.01.2018 23:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)