Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sausi, sašķēlušies mati

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Kāds varētu tam būt iemesls?
Jo garāki man viņi aug, jo vairāk bojājas, ir sausi tieši gali. Nedzīvi. Ir līdz pus mugurai.
Netaisnoju, nekrāsoju, nefēnoju, nelakoju, neveidoju. jau vairāk kā gadu. Jo tālāk jo trakāk.
Noskatījos aptiekā uz vitamīniem, bet klāsts ir tik lieks, ka apjuku un nezināju ko ņemt.
15.01.2018 16:44 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Ņem tādus vitamīnus, kur ir cinks un selēns. Vismaz tieši tādus man matiem ietieca dermatoloģe.
15.01.2018 16:54 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Galus apšņikāt, dzert vitamīnu E vai selēnu, lietot galiem serumu, ziemā cepuri vai matus zem šalles, lai nesalst.
15.01.2018 17:19 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
1. Ja matu gali beigti, nestaigā ar tādiem-nogriez, lai nešķeļās tālāk. Daži uzskata, ka lai augtu jāgriež augošā mēnesī.
2. Nopērc vitamīnus, kuri domāti tieši matiem- selēns, E vitamīni, cinks, B grupas vitamīni un zivju eļļa.
3.Pirms mazgāšanas vari smērēt dabīgo matu masku- pagoglē, tur ir daudz un dažādas, gan piemērotas toņiem, gan problēmām. Man personīgi palīdz vienkārši olīveļļa 2x mēnesī.
4. Apskati savu šampūnu, varbūt lieto īpaši attīrošo, tas noteikti sausinātu matus. Ja nē, tad vari pamainīt šampūnu +noteikti izmanto matu masku, barojošo.
5. Kad mazgā matus, susini dvielī, neej ārā ar slapjiem/mikliem matiem, tas matus ziemā bojā.
6.Noteikti iesaku pēc mazgāšanas lietot eļļiņu matu galiem.
7. Un vēl tu vari lietot satīna spilvendrānu, tā laužot matus mazāk kā parastā :)
15.01.2018 17:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits