Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā var?

 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Ir tā, ka vēlos uzlikt atgādinājumu, lai man katru dienu vienā un tajā pašā laikā atgādinātu iedzert tabletes. Visu laiku viss bija kārtībā, bet pirms kāda laika nomainīju telefonu. Tagad visu laiku OK dzeru kad pagadās.
Man telefonam ir bloķēšanas ekrāns (iepriekšējam arī biju uzlikusi, bet atgādinājums rādījās tāpat). Tagad ir tā, ka ierakstu atgādinājuma tekstu un man prasa ievadīt atgādinājuma sākumu un beigas (piemēram, no sešiem līdz septiņiem), laiku, kad par to ziņot (tieši laikā, 10 minūtes pirms, stundu pirms). Redzamības iespēja ir privāta un publiska.
Situācija ir sekojoša. Ja tieši pulksten sešos vakarā kaut ko daru telefonā, tad man augšējā ziņojumu joslā parādās uzraksts "Tabletes" un pēc kāda laika pazūd, citreiz parādās "Saturs slēpts".
Es gribu, lai tieši sešos man telefona ekrānā pienāk ziņas signāls, vai telefons novibrē (attiecīgi ieslēgtajam skaņas veidam) un ekrānā, bez vajadzības telefonu atbloķēt vai ziņojumu kā īpaši atvērt, parādītos vēlamais teksts. Varbūt ir kāda aplikācija, kura atbilst manām vēlmēm, ne tikai oriģinālais kalendārs?
* * *
Nu jau esmu saradusi, bet varbūt kāda zina, kā nomainīt. Ir tā, ka atveru magnētisko maciņu un man automātiski ekrānā iedegās gaisma, vai arī piespiežu sāna pogu. Tad man vispirms pār ekrānu ir jāpārvelk ar pirkstu un tikai pēc tam varu ievadīt savu atbloķēšanas kodu. Daudz ērtāk būtu, ja uzreiz varētu ievadīt atbloķēšanas kodu, nevis vispirms pārvilkt pāri ekrānam, bet tas tik tā.
* * *
Vēl viens mazais jautājumiņš. :-D Kāds Jums ir telefona/datora fona attēls un zvana melodija?
14.01.2018 23:49 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Sev svarīgus atgādinājumus lieku nevis kalendārā, bet pie modinātājpulksteņiem. 8)
14.01.2018 23:52 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Man modinātājs skan arī tad, ja ir izslēgta skaņa. Ja nu esmu, piemēram, kaut kur, kur skaņa jāizslēdz, noteikti aizmirstu izslēgt arī modinātāju un tad šis man par spīti sāktu skanēt. :-D
14.01.2018 23:56 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Uztaisi tādu skaņu, kas Tev atgādina, bet citiek netraucē. :)
.
Tagadējiem telefoniem var tač tik daudz ko personalizēt - zvana melodiju, skaļumu, ar vai bez vibrēšanas un ko tik vēl ne - atliek tik ķerties klāt. ;)
15.01.2018 00:00 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es ari ar modinataju lieku:-)
Par melodiju, uznāca vienu dienu nostalģija.
The War Is Not Over:-) .
Attēli uz bloķēšanas attēla mans draugs un mazais uz sākuma ekrāna tikai mazais ar pirmo smaidu(l):-)
15.01.2018 00:05 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Agrāk, kad nebija tāda tehnika, cilvēki bija spiesti atcerēties. Tehnikas progress veicina slinkumu. Jūs jautāsiet: kas tur slikts? Slikts ir tas, ka cilvēki sāk atļauties nedomāt vispār. Sekas tiek izklāstītas šeit - forumā.
15.01.2018 00:08 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits