Vīriešu laiks ar draugiem

 
Reitings 15
Reģ: 12.02.2016
Sveikas!
Mājās risinās domu pārmaiņas cik bieži vīrietim ir jāatpūšās kopā ar draugiem. Runa iet par bāru/klubu apmeklējumu.
Varbūt varat dalīties pieredzē-cik,jūsuprāt,bieži tas ir pieļaujams vai cik bieži to dara jūsu otrās pusītes.
Vēlos piebilst,ka vīrietim 25 gadi,neesam precējušies,bez bērniem,bet dzīvojam kopā.
14.01.2018 13:47 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017

(l)
16.01.2018 22:31 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
MarioGetYour- Ja viss tiek darīts ar mēru, tad neko tas neietekmēs. Runāju par faktu ka gan man,gan lielākajai dalai vīriešu loti patik ja ar meiteni kopā var iedzert gan alinjus, gan visādus neveslīgus, bet loti garšīgus naškus piem bārā vai skatoties filmas utt. Tobiš ir normāla meitene kādai jābut,nevis kaut kāda izlepusi restorānu caca vai jobana anoreksiķe. Bet katram savs. :-)
16.01.2018 22:38 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
Ja man negaršo alus un burgeri, tad esmu izlepusi restorānu caca? :D
16.01.2018 22:44 |
 
Reitings 144
Reģ: 21.11.2017
Atbildot uz autores jautājumu, nav pretenziju ja puisis pasaka laicīgi, ka ies ar draugiem kaut kur, bet man galvenais, lai nepiedzerās, jo tad parasti viņam sanāk ziepes savārīt...:-D
16.01.2018 22:46 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
moonaffairs, vēl to otru apzīmējumu aizmirsi. :D Interesanti, ja dzirkstošo kādu pasūta, tad kas sanāk, jo arī nav veču dzēriens ar grauzdiņiem klāt.
16.01.2018 23:07 |
 
Reitings 48
Reģ: 12.01.2018
Aiziet tādā galējībā, ja alu neņems, tad sanāk vīrietis domās, ka izliekas par cacu, kaut ko tēlo, nav dabiska utt.

Var redzēt, ka šajā forumā atliek ierakstīt vienu teikumu, līdz atradīsies kāda, kura vienmēr iztulkos pa savam, neskatoties uz to, ka komentāra sākotnējā doma bijusi pavisam cita.
16.01.2018 23:23 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2015
figūras atšķiras dāmām, kas staigā pa bāriem dzerdamas alu un rijot burgerus, un tām, kas domā ko ēd un alu nedzer.
17.01.2018 09:06 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Parastsdzeks,
Tobiš ir normāla meitene kādai jābut,nevis kaut kāda izlepusi restorānu caca

Redzu Tavu perspektīvu. Vārdu sakot normāla meitene, kas necenšas lekt augstak par savu pēcpusi. Par šo piekrītu! ;-)
17.01.2018 11:32 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Ja man negaršo alus un burgeri, tad esmu izlepusi restorānu caca?

Saprotu arī šo perspektīvu. :-D manuprāt, problēma ir tajā, ka projicējam kādu konkrētu tēlu. Man personīgi meitene, kurai negaršo alus un burgeri asociējās ar fitnesa meiteni, nevis restorānu cacu. Vai arī meiteni, kura izvēlās ēst normālu pārtiku. Abas es iedomājos pēc figūras labāk nekā burgeru karalieni :-D
17.01.2018 11:36 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Garšo alus, dzeru alu, arī ar draudzenēm labprāt iedzeram aliņu, tajā pašā laikā iecienītākais dzēriens ir sausais vīns, reizumis patīk arī šampanietis. Galīgi neesmu vīrišķīga, neglīta vai nekopta, manas draudzenes tāpat. Zinu daudzas foršas un šarmantas sievietes, kurām garšo alus.
vecos večus ap 40
Šis sasmīdināja. Man pašai pie 30mit, un nedomāju, ka pēc 10 gadiem būšu veca vecene, tāpat arī domāju par 40 gadīgiem vīriešiem, kuri tieši tajā vecumā ir daudzējādā ziņā daudz vērtīgāki kā jaunie 20 gadnieki. Man ir lieliski, interesanti, viedi kolēģi 40 - 50 gadu vecumā.
Laikam esmu drusku seksiste, taču man šķiet, ka sievietes ir viskošākās, valdzinošākās ap 30 gadu vecumu, jo iegūts zināms briedums un māk sevi pasniegt, neiespringst par niekiem. Savukārt vīriešiem tas personības šarms un sevis pozicionēšanas maniere nostabilēzējas tieši pēc 40. Es tā domāju šodien un domāju arī pirms 15 gadiem.
Katram savs viedoklis, bet pārsteidza tik kategoriski spriedumi.
19.01.2018 00:00 |
 
Reitings 48
Reģ: 12.01.2018
Abas es iedomājos pēc figūras labāk nekā burgeru karalieni

Arī šis ir kārtējais mīts. Es varu sevi saukt par burgeru karalieni, jo sev neliedzu itin neko - ēdu burgerus, dzeru kolu, ēdu treknus fri kartupeļus utt., utjp., tajā pašā laikā vispār nenodarbojoties ar sportu, jo ikdienā ar kājām pārvietojos tik daudz, ka atsevišķi nodarboties ar sportu nav ne laika, ne vēlmes. Taču, neskatoties uz to visu, pie sava 166cm auguma sveru 45kg un varu ēst visu, ko vien vēlos, bet labumā neiet, kas, protams, ir iepriecinoši. Arī veselība, kuru regulāri pārbaudu, ir (tfu, tfu, tfu) ideāla. Tāpēc jāsaka, ka, tāpat kā ne visas alus nedzērājas un burgeru neēdājas ir skaistas, tievas modeles, tāpat arī ne visas alus un ātro uzkodu cienītājas ir resnas bumbas.
19.01.2018 00:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Rijot burgerus un lejot sevī alu, ilgi ar labu, kur nu vēl normālu veselību nesaglabāt. Tad arī sāksies problēmas, ne mīti.
19.01.2018 12:23 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
tāpat arī domāju par 40 gadīgiem vīriešiem, kuri tieši tajā vecumā ir daudzējādā ziņā daudz vērtīgāki kā jaunie 20 gadnieki.

vīriešiem tas personības šarms un sevis pozicionēšanas maniere nostabilēzējas tieši pēc 40

Šim es pat daļēji varētu piekrist. Bet brieduma vecuma vīriešiem, tāpat kā sievietēm atšķirās. Citiem vīriešīem un sievietēm briedums iestājās ātrāk, citiem pat neiestājās nekad. Tāpat atšķirās arī brieduma sfēras - abus dzimumus nevar iedalīt vienā laukā - katram ir savi plusi un mīnusi skatoties vispārīgi nevis individuāli. Attiecību un psiholoģiskajā ziņā sievietes ir prasmīgākas, jo evolūcijas gaitā šādas vērtības ir bijušas svarīgas partnera izvēlē. Vīriešiem šādas prasmes jāapgūst ar pieredzi. Jo mēs seksuālo partneri pārsvarā izvēlamies pēc izskata un uzticības līmeņa. Tāpat, vecāki vīrieši izstrādājuši "imūnsistēmu" pret sieviešu "sūdiem" un apzinās savu vērtību, netērē laiku, kā arī ir sasnieguši jau daļu no uzstādītajiem mērķiem. Jāpiebilst, ka vīriešiem ar vecumu seksuālā vērtība var augt, taču sievietēm seksuālā vērtība krītās ar gadiem. Skarbā realitāte, varat raudāt un strīdēties, bet jāskatās faktem acīs, nevis pēc "wishful thinking". :-)
20.01.2018 14:21 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Emilie, aiz ekrāna jau visiem ir labas figūras. Parazītus arī pārbaudīji?
20.01.2018 14:30 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
aiz ekrāna jau visiem ir labas figūras. Parazītus arī pārbaudīji?

Tas jau ļauni. :D
21.01.2018 00:04 |
 
Reitings 48
Reģ: 12.01.2018
aiz ekrāna jau visiem ir labas figūras. Parazītus arī pārbaudīji?

Neuztraucies, par parazītu neesamību esmu vairāk kā pārliecināta. Tavs joks nebija ne smieklīgs, ne gudrs. Drīzāk prasts. Atļaušos atgādināt, ka ne vienmēr tas, ka cilvēks spēj ēst un dzert visu un tajā pašā laikā uzturēt sevi formā + būt pie labas veselības, ar laiku sagādā problēmas. Protams, ja tos burgerus un alu bāž sev iekšā katru dienu, tad saprotams, ka problēmas var rasties, bet es savā piemērā nevienā vietā neminēju to, ka alu un burgerus lietoju katru dienu. Tikai to, ka ievēroju pietiekami aktīvu dzīvesveidu, lai viena burgera apēšana vai četru aliņu izdzeršana manā dzīvē neradītu traģēdiju. Mans svars ir nemainīgs jau 10 gadus un, neskatoties uz manu dzīvesveidu un to, ka neliedzu sev itin neko, arī veselība jau 10 gadus ir ideāla. Neviens neko nerij un neko nelej sev iekšā, gluži vienkārši ēd un dzer ko vēlas. Bet vispār vēlējos teikt to, ka tā nenormāli pārspīlētā alkohola un neveselīgo produktu nelietošana nereti kļūst smieklīga, jo cilvēks, ja vien seko līdzi savam dzīvesveidam, svaram un uzturam, var reizēm arī pagrēkot, iedzerot alu vai apēdot burgeru, tā vietā, lai ceptos par katru lieku kilogramu. Bet nu tagad varat droši par mani pasmieties, jo šeit, kā redzu, banālu un jēlu komentāru ievietošana ir cieņā. :)
21.01.2018 00:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ar laiku tas sports nebūs tādā līmenī un arī vienādi uz ķermeni neiedarbosies, ja jau gribas drāmu taisīt. Nav runa iepriekš bijusi par ''pagrēkošanu''.
21.01.2018 00:32 |
 
Reitings 48
Reģ: 12.01.2018
Ar laiku tas sports nebūs tādā līmenī un arī vienādi uz ķermeni neiedarbosies, ja jau gribas drāmu taisīt. Nav runa iepriekš bijusi par ''pagrēkošanu''.

Nevarēju saprast - tas attiecināts uz manu komentāru? Ja tā, tad jājautā - kurā no saviem komentāriem es taisīju drāmu!? Vai arī ar drāmas taisīšanu tagad tiek saprasta sava viedokļa izteikšana? Jo tie, kuri nelieto ne alkoholu, ne ēd burgerus, dzīvo saules mūžu, kamēs es miršu ellē, jo, cik var noprast pēc komentāriem, kuri vērsti pret mani, esmu neveselīga dzīvesveida sludinātāja, kuras viedoklis obligāti jāapstrīd, jo tas pilnīgi noteikti nav pareizs? Nesapratu sacelto jezgu, bet nu ok... :D
21.01.2018 00:47 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Emilie., nekur neredzu kur esmu jokojis. Tu apgalvoji, ka tas ir mīts un burgeri un alus neietekmē svaru, pareizi? Fakts ir tāds, ka ietekmē. Un ar gadiem to cilvēki mēdz just arvien vairāk. Un ne tikai saistībā ar svaru. Tagad Tu saki pavisam kaut ko citu, ka biji domājusi par "panašķošanos".
21.01.2018 01:13 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Drīzāk izskatās, ka gaidīji, ka visas Tev tagad visas teiks "Ak, laimīgā, es apbrīnoju Tavu ķermeni, kaut man tā būtu".
21.01.2018 01:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits