Kādu nāvi jūs izvelētos?

 
Reitings 34
Reģ: 13.12.2017
Tā kā aptuveni divus gadus neredzu jēgu vispār šajā pasaulē un eksistēju nevis dzīvoju. Esmu daudz domājusi par pašnāvību. Man ir 21 gads un domāju, ka var jau gadīties piedzimt kļūdas pēc vai arī cilvēkam ir dots īss laiks šajā pasaulē.
Kā jūs izvēlētos mirt? Pakārties es nevēlos, jo tas man liekas,ka ir briesmīgi. Lekt no kaut kurienes arī nē. Varbūt no pārlieku lielas medikamentu lietošanas ir iespēja nomirt? Es vēlētos, lai tas notiek ātri un aizmigšanas veidā apmēram.
13.01.2018 23:35 |
 
Reitings 241
Reģ: 24.08.2016
Ja problēma ir patiesi nopietna, tad vairums šeit izskanējušo ieteikumu ir metami miskastē. Kanāriju salas, armija, projekti? Tiešām? Cilvēkam, visdrīzāk, viss ir tik tālu noriebies, ka nekāds ceļojums nepalīdzēs, jo arī tur vajag kaut kripatu motivācijas. Un ja vēl ir kaut kas mēģināts darīt un piedzīvotas neveiksmes, tas iedzen purvā vēl dziļāk un tad bieži vien cilvēkiem palīdz vai nu kāds pavisam negaidīts pozitīvs notikums, kas rada kaut kādu atklāsmi par savu dzīvi, psihoterapeits vai nu nemitīgā cīņa ar sevi, kad varbūt vēl pietiek spēka saņemties uz īsu laiku, bet pēdējais variants ir visai neefektīvs, jo paredz sevī kaut kādus panākumus ļoti īsā laikā, pretējā gadījumā lietas var kļūt vēl sliktākas.
Un šādā stāvoklī, visbiežāk, ir ļoti grūti arī atrast kaut ko savu tāpat vien. Vari iet vienā, otrā, trešā augstskolā, vari mainīt darbus, bet nomāktība un sabojātais mindset tāpat paliek un ar gadiem kļūst tikai sliktāk, jo lai uzķertu to savu dzīslu, vajag kaut nedaudz būt kaut kādai aizrautībai, kaislei. Tas pats ar attiecībām, ir ļoti maza iespējamība, ka tās sniegs pozitīvu efektu, ja viens no pāra ir galīgi demotivēts un bēdu sagrauts. Tad ir ļoti jāpaveicas ar otru pusi, kas gatava cīnīties, ielikties, uzklausīt, atbalstīt utt.
Mans padoms - ja sitācija vēl ir tāda, kas ir kā kalni un lejas, tb pa reizei rodas labāks garastāvoklis un sajūtas, tad ir jāķer šie brīži un to iespaidā jāmēģina kaut ko darīt, jo tad ir vislabākā varbūtība, ka sanāks izrauties no visas bēdu ielejas. Ja tas jau ir pastāvīgi un iegājis ikdienas rutīnā - neticība sev, pilnīgs intereses zudums par dzīvi, vēlme taisīt pašnāvību, tad noteikti jāmeklē palīdzība. Vai nu medicīniska rakstura, vai medicīniska apvienojumā ar garīgām praksēm, bet atstāt to visu paša ziņā - īsākais ceļš uz nebūtību.
14.01.2018 02:12 |
 
Reitings 241
Reģ: 24.08.2016
Bet, protams, tas, ko šeit minēja, ka 21 gads vēl nav nekas, ir pilnīga taisnība! Es zinu vairākus piemērus, kad cilvēki ap 30 gadu slieksni ir atskārtuši, ka dzīve viņiem nekāda, iet uz darbu kā uz katorgu, attiecību nav, nekā nav, bet vecums jau arī tāds, ka īsti ne tur, ne šur. Tā jau ir daudz trakāka situācija un vēl trakāk, ja tas notiek ar vīrieti, jo šādos gadījumos vīrietis defoltā no sabiedrības viedokļa tiek uzskatīts par nekam nederīgu un nespējīgu cilvēku, jebšu neveiksminieku. Un parasti vīrieši to arī apzinās, procents no tādiem, kas tomēr saņemās, bet nekļūst par ikdienas dzērājiem, narkomāniem un cita veida atkarīgajiem, ir ļoti niecīgs, to mēs labi varam redzēt ikdienā. Zinu, ka tas varētu būt vājš mierinājums, bet padomā par to tieši šobrīd, tu esi jauna sieviete ar milzum daudz iespējām dzīvē, ar potenciāli lielākām privilēģijām, kuras izmantot.
Vari pamēģināt vienu paņēmienu, nomest savu ego nost, tu esi nevis kā cilvēks vai miesa, bet gan dvēsele, kura uz noteiktu laiku ir šeit atsūtīta, lai gūtu kaut kādu pieredzi. Tad var mēģināt fokusēties tieši uz konkrēto brīdi šeit un tagad, lai apgūtu vienalga kādu pieredzi. Uzskatīt, ka lai kur tu būtu un kā justos, tā ir unikāla pieredze, kas noderēs dzīvē turpmāk. Bet šajā gadījumā ir jāsaprot, cik nopietni tās sajūtas tevi nospiež.
14.01.2018 02:22 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Kaut kad skatījos dokumentālo par cilvēkiem, kas mēğināja izdarīt pašnāvību, nolecot no Goldengeitas tilta. Tādu izdzīvojušo kā viņi nav daudz. Visi kā viens apgalvoja, ka tajā mirklī, kad viņi metā lejā, galvā vienīgā doma bija What have I done, I don't want to die..
Tāds apskaidrības mirklis
14.01.2018 02:49 |
 
Reitings 241
Reģ: 24.08.2016
What have I done, I don't want to die..

Ja to varētu kāds paredzēt iepriekš un lēciena brīdī uzlikt apakšā kādu mīkstu batutu, tad lēcējam tas varētu būt labs turning point. Iespējams, tā apskaidrība rastos par ļoti daudzām lietām un tiktu uzņemts pareizais virziens.
14.01.2018 02:53 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Tam apskaidrības brīdim pat tika dots medicīnisks izskaidrojums, kuru es neatceros/tāpat nemācētu pareizi definēt.
14.01.2018 02:59 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Cilvēkiem Tavā vecumā, nesasniedzot tūlītēju dzīves augšupeju, tā var uznākt, jo tas ir brīdis, kad jaunības maksimālisms pēkšņi strauji noplok, un, ja realitāte nav tik pēkšņi saldena, kā to iepriekš esi iztēlojusies, var būt smaga vilšanās par dzīvi kā tādu.
Man arī Tavā vecumā pēkšņi sabruka visi tilti, jo tam visā bonusā klāt nāca vēl ducis citu nebūšanu. Bet ar laiku tas pāriet. Tāpēc iesaku nemeklēt visādus pašnāvības veidus, vienkārši izciet, izraudi, izstaigā pie jūras, pagruzies pie tējas tases, pārdomā pie sevis, galu galā uzsmaidi tai nelaimīgajai sievietei spogulī, jo paies gadi un nāks citas lietas, un šis viss liksies tikai tāds apsmaidāms sīkums.
14.01.2018 03:10 |
 
10 gadi
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
Es Parasti nekomentēju diskusijas,bet šī tēma man ir tik tuva sirdij ,ka nevaru nepadalīties.
Deinaa,klausies , tu tiešām neesi vienīgā ar šādām domām galvā, Tev liekas,ka visi rubī dzīvi ,bet tā ir tikai viena liela ilūzija . Pat tie ,kas ārēji veiksmīgi izskatās, arī viņim ik pa brīdim pavī domas par to ''ko es pie velna daru ar savu dzīvi'' es pat teiktu ,ka šādas domas ir ļoti labas ,jo tas liecina par vēlmi attīstīties!
Man bija pilnīgi tā pati situācija, pusgadu sēdēju mājās vecākiem uz kakla, darbu dabūt nebija vispār iespējas,jo tā bija mazpilsēta. Ko darīju es? Raudāju, gribēju uztaisīt pašnāvību, nodarīju sev sāpes dažādos veidos,taču saņēmos beigās, tad ,kad likās,ka trakāk vairs nevar būt, tad arī atradu sevī resursus dzīvošanai.
Kamēr tev vēl būs komfortabli, tikmēŗ turpināsi sevi vilkt bedrē. Taču pašā bedrē, kad tālāk jau vairs nav kur krist, ļoti ceru,ka arītu atrastu resursus ,lai izvilktu sevi āŗā.
Tu gribi novākt sevi,jo nedzīvo pēc saviem noteikumiem, nedzīvo tādu dzīvi ,kas būtu laba tev.Tas liecina arī par perfekcionismu un arī attīstītu prātu,jo,piemēŗam, daļai cilvēku šādā situācijā būtu samierināšanaās, viņi būtu laimīgi sēdēt vecākiem uz kakla. Tas ,ka tev nepatīk šī situācija ir ļoti labi! Tu esi gudra un saprātīga būtne, un es zinu,ka tu izvilksi sevi āŗā un pēctam tas viss liksies smieklīgi.
Daudzas šeit iesaka ārstus, viņi nav nekādi maģīskie burvji, tāpat tā būs strādāšana ar sevi. Vieglāk? Jā, bet šobrī gaidī un cerēt ,ka saņemsies aiziet pie ārsta nav nekādas jēgas.
Ko darīt? Atrast vismaz vienu cilvēku ,kura priekšā vari būt pilnīgi atklāta un kaila un nebaidīties no nosodījuma.
Internetā ir MILJONS info par to kā rīkoties tavā situācijā, it sevišķi ,ja ar kādu svešvalodu esi uz tu.
Sports!!Pat ja nepatīk , izdomā veidu kā sevi piespiest, kaut vai iet garās pastaigās, skriet, taisīt pietupienus.
Meditācija, youtubā ir daudz meditāciju par depresiju/trauksmi, šīs man ļoti ļoti palīdzēja.
Lasi grāmatas, skaties smieklīgas filmas, galvenais nesēdi ar sevi un savām domām.
Ej āŗā! Atrodi stulbus iemeslus lai aiziet kaut vai līdz veikalam.
Un nobeigumā
https://www.youtube.com/watch?v=R7E_4c_s9y8&t=429s
Turies, būs labi ( sūtu Tev virtuālo apskāvienu) :-)
14.01.2018 08:40 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Par miršanas tēmu - man jau liekas,ka labāk,kad cilvēks pats izlemj aiziet nekā kāds to izdara tavā vietā, sevišķi,ja esi laimīgs,veiksmīgs cilvēks,kas netaisās beigt dzīvi,bet visādi notiek.
Ja nav darba ( uz nva esi bijusi?), brauc šeit jau ieteiktajās Erasmus programmās! Es pati labprāt brauktu, kad man uznāk besis, parasti čekoju programmas un sapņoju :D,bet esmu piesieta darbam. Vai arī aizbrauktu au pair. Nesen facebookā meitene meklēja uz 3-6 mēnešiem auklīti latviešu ģimenei Austrālijā. Ceļu apmaksā,dzīvošana pie viņiem, nu perfekti! Es jau gribēju pieteikties, varbūt, ka paņem, bet tad padomāju,ka man te ir darbs,skola, visādi forši koncerti paredzēti tai periodā...Īsāk sakot- izmanto savu stāvokli bez darba, bez skolas savā labā!
14.01.2018 09:09 |
 
Reitings 23
Reģ: 30.12.2017
Visas problēmas var pārvarēt. Dzīvība ir tikai viena un tā ir jāsargā, nevis jādomā par pašnāvību. Cik daudzi cilvēki mirst no smagām slimībām, viņi būtu gatavi atdod visu, lai būtu iespēja dzivot.. Tev ir tikai 21 gads visa dzīve priekšā..;-) protams varbūt uz šo brīdi viegli nav, bet viss ar laiku nokārtosies. Tāpēc AIZMIRSTI par visām tām muļķībām.
14.01.2018 09:53 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
,bet esmu piesieta darbam

jau gribēju pieteikties, varbūt, ka paņem, bet tad padomāju,ka man te ir darbs,skola, visādi forši koncerti paredzēti tai periodā..

Būtībā jau neviens nav piesiets darbam, aiziet taču neviens neliedz. Tu vienkārši tikai sapņo kaut ko, bet reāli izvēlies drošību, koncertiem jau nu nevajadzētu atturēt no došanās uz austrāliju...
14.01.2018 10:30 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kādu nāvi jūs izvelētos?

Vismaz 97 gadu vecumaa, seksa laikaa ar manu tagadeejo (vieniigo, kas man ir bijis) viiru, peec orgasma sasniegshanas :-D
14.01.2018 10:53 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
Nuu viss ko varu pateikt ir, lai netaisi pašnāvību, jo uztaisot pašnāvību Tev pēc nāves klāsies vēl krietni grūtāk nekā šobrīd! Jo pašnāvība ir baigais grēks ko var izdarīt. Domā, ka viss tā vienkārši beigsies? Nekā. Tāpat ar laiku iemiesosies citā ķermenī un būs ļoti grūta dzīve. Nekas vieglāks nepaliks! Mocīsies, un kā vēl.
Tev jāmirst ir dabīgā nāvē un tad, kad būs pienācis Tavs laiks. Tev vēl šajā dzīvē ir kaut kas jāizdara.
14.01.2018 11:02 |
 
Reitings 137
Reģ: 05.01.2018
Man nav vēlmes runāties ar kādu kam nav uzmanības, vajag atbildi - šāviens galvā(ātri precīzi un nesāpīgi,pat skaņu nedzirdēsi)
14.01.2018 11:29 |
 
Reitings 137
Reģ: 05.01.2018
man ir -3 redze tā kā par to varu tikai sapņot

tikai nevajag trešdaļai mentu ir brilles, vari ielikt kontaktlēcas un tad aiziet uz pārbaudi
14.01.2018 11:31 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Par miršanas tēmu - man jau liekas,ka labāk,kad cilvēks pats izlemj aiziet nekā kāds to izdara tavā vietā, sevišķi,ja esi laimīgs,veiksmīgs cilvēks,kas netaisās beigt dzīvi,bet visādi notiek.

Nē,nu tādā ziņā jā.Vienīgi būtu pārgalvīgi pamest esošo pamatu zem kājām, es labāk dzīvoju ar apdomu :D
14.01.2018 14:15 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Tie kas plātās ar pašnāvībām ir gļēvuļi un to neizdarīs. Īstie darītāji iet un dara nevis runā.
Ja neesi attention whore tad savāc sevi rokās un aizej pie psihologa. Vai vienkārši atrodi cilvēku ar ko izrunāties, kurš var sniegt padomu reālu kā risināt problēmas.
Man vienkārši šitiem čīkstētājiem "gribu uztaisīt pašnāvību jo nekam neredzu izeju" gribas iespert pa pakaļu...nu kurš tā dara???
Ja saproti angļu valodu tad noskaties
https://m.youtube.com/watch?v=36m1o-tM05g
Cerams, ka tev paliks kauns par savu "izvēli"
14.01.2018 14:42 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
nav gadījumā depresija?
14.01.2018 15:29 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Ja es mazliet ticīga, es ieteiktu lūgt Dieva palīdzību un izsūdzēt savas bēdas, un lūgt pēc palīdzības un padoma vai arī aiziet uz sev tuvāko baznīcu dievkalpojumā. Fiziskas pārmaiņas neko nedod, ja nav dvēseles mierinājums, kas ir pats svarīgākais. Ieteiktu uzticēt savu dzīvi Dievam, ja pašai nav ne jausmas ko ar to darīt. Var aizbraukt ceļojumā, pasportot, mainīt skolas, darbu utt. bet tas neaizstāj skumjas un tukšumu sirdī. Ieteiktu atrast ticību Dievam. Padomā kas notiktu, ja ar pašnāvību dzīve nebeigtos un tu nonāktu sliktākā vietā un nekad netiktu atpakaļ, jo kāpēc cilvēki domā ka ar fizisko nāvi viss beidzas, kaut gan nekad nav nomiruši un nezina, kas sagaidāms tālāk.
14.01.2018 16:23 |
 
Reitings 17
Reģ: 11.11.2017
Vienas no labakājam metodēm ir (Carbon monoxide vai Hydrogen sulfide) + mašina; (t)
Lūdzu Deivs tikai nedē kaukādas tabletes ko nezini, sabojāsi aknas, nonāksi slimņicā un paliksi par invalīdu uz mužu. :'-(
Bet nemeģini nomirt kamēr vel nees pameiģinājus kādas labas narkotikas mūžā!:-)
14.01.2018 19:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!