Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ģimenes dzīves uzsākšana

 
Reitings 18
Reģ: 27.12.2017
Sveicinātas! Vēlējos parunāt un uzzināt kā citas sievietes ir sakārtojušas, un saplānojušas savu džīvi. Kā jūs ''nostabilizējāties'' savā esošajā dzīvesvietā? Kā jūs ar vīru, draugu vienojāties par pilsētu, dzīvesvietu, kur palikt? No kurienes esat, un vai jums patīk sava pilsēta? Vai Rīdzinieces ieteiktu doties uz turieni? Stāsts ir tāds - pavisam drīz beigšu maģistra studijas, un līz šim, lielās skolas slodzes dēļ mani uzturējis mīļotais cilvēks. Taču turpināt tā nevēlos - noteikti vēlos pati meklēt darbu, turpināt augt un attīstīties. Pašlaik abi ar draugu dzīvojam Rēzeknē. Pilsēta ir neliela, un man jau sen tajā ir par šauru, vienīgais, kas mani šeit turēja vija studijas un draugs. Mans mīļotais cilvēks ir vecāks par mani, viņam šeit ir stabils un labi atalgots darbs, un kategoriski vēlas šeit palikt. Problēma ir tāda, ka es ar savu profesiju normālu darbu atrast šeit nevaru...Un mēs esam nonākuši pie liela konflikta. Vai nu es samierinos un palieku ar viņu, sapņojot par nepiepildīto... Vai mēs šķiramies, un es dodos citur ''laimi meklēt'...
13.01.2018 21:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits