Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pēc cik ilga laika

Čaviņ! :-)
Pēc cik ilga laika ar draugu uzsākāt kopdzīvi?
Un kā tas notika - vai bija 'uzaicinājums' vai pašas 'devāt mājienus', ievācāties pie viņa/sevis, jaunu mājvietu kopā meklējāt vai kaut kā nemanāmi un pakāpeniski mantas pašas atnāca līdzi?
Kā jums tas notika? Zinu, ka kādai arī tikai pēc kāzām.
12.01.2018 22:40 | saite

no pirmās tikšanās līdz pieaugušo dzīvei mūs šķīra daži randiņi un ļoti daudz kilometri

Drosmīgi. :D
16.01.2018 12:02 | saite

Uzsākām kopdzīvi laikam pēc pusgada. No vienas puses.. izklausās saprātīgi.. bet patiesībā no pirmās tikšanās līdz pieaugušo dzīvei mūs šķīra daži randiņi un ļoti daudz kilometri..
Pat neatceros, kā nonācām līdz lēmumam par kopdzīvi.. tas likās tāds loģisks turpinājums :)
Iespējams, viens no labākajiem lēmumiem manā dzīvē :D
15.01.2018 21:21 | saite

Nevienai nav tā, ka sajūta ''ka par ātru'' vai pēc tam atkal gribējās vienai, visi tik saticīgi. :-D :-)
15.01.2018 17:53 | saite

Aptuveni pēc gada, pēc manas iniciatīvas, jo ļoti negribēju pagarināt esošā dzīvokļa līgumu. Tad nu tā, pamazītēm arī ievācos pie viņa.
15.01.2018 15:35 | saite

Pēc kādiem 2 ar pus gadiem. Jo vēl jauni bijām. Sanāca vienkārši tā, ka mana māsīca atbrauca no ārzemēm un viņai nebija, kur palikt, sāka dzīvot manā istabā un beigās bija tā, ka man nebija teikšanas un var teikt ka pašai savā istabā vairs nebija arī īsti vietas, tāpēc puisis pats piedāvāja, lai pārvācos pie viņa. Tā nu dzīvojam kopā jau 4 gadus :)
15.01.2018 14:44 | saite

Pēc mēneša viņš ievācās pie manis, jo dzīvoja un strādāja citā pilsētā. No sākuma braukāja uz darbu, bet pēc kāda laika nomainīja darbu pavisam.
15.01.2018 14:16 | saite

Pēc 7 kopā būšanas mēnešiem sākām dzīvot kopā. :-)
Es ierunājos par šo tēmu, bet draugs to pats arī vēlējās un pilnībā atbalstīja.
Kopā meklējām dzīvokļu sludinājumus un braucām skatīties.
15.01.2018 14:12 | saite

Pagaaja tieshi gads kopsh attieciibu uzsaakshanas kad ievaacaamies kopaa.
Es pirmaa iemineejos par dziivoshanu kopaa un vinsh bija ljoti prieciigs un saakaam mekleet kopigu maajvietu.
15.01.2018 11:05 | saite

Pacelšu.
14.01.2018 20:57 | saite

:-)
14.01.2018 16:57 | saite

pirmajā naktī bija bail vienai palikt tiešām jutos neomulīgi, uzaicināju ciemos un tā arī palika

Šitas gan viltīgi. :D
14.01.2018 13:48 | saite

Pēc gada randiņošanas. Es sāku īrēt dzīvokli, pirmajā naktī bija bail vienai palikt :-D tiešām jutos neomulīgi, uzaicināju ciemos un tā arī palika. :-D
14.01.2018 13:22 | saite

Sākām dzīvot kopā, kad apprecējāmies.
Man ļoti patīk dzīvot vienai, tā kā, ja esmu ar mieru ar kādu dzīvot kopā, tad tikai ar vīru. :-D
14.01.2018 09:26 | saite

Long story short, bijām pazīstami, sagājām kopā uzreiz kā izšķīros no ex un viņš dzīvoja pie manis, kamēr atradām kopīgu ligzdiņu pēc 3 mēnešiem. (l) labākie lēmumi manā dzīvē
14.01.2018 09:23 | saite

Sākām kopā dzīvot pēc kādiem 3 gadiem, ja nemaldos. Sāku iet pirmajā kursā. 6 mēnešus nodzīvoju kojās, sapratu, ka man tur nepatīk un aizvien biežāk paliku pa nakti pie drauga (nu jau vīra). Tā pamazām, pamazām sāku dzīvot ar viņu.
14.01.2018 03:37 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (28)