Vai jūs ejat dušā pirms liekaties gulēt?

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Man kādu laiciņu atpakaļ atgadījās šāda situācija: es Polijā irēju ar vienu sievieti dzīvokli. Vakarā mēs atnācām mājās un es uzreiz likos gultā. Viņa bija šokēta: ar šauri izplēstām acīm viņa man jautāja: „tu NEIESI UZ DUŠU?”. Es teicu: priekš kam? Viņa paskatījās uz mani, ka uz citplanetieti. Teica, ka nevar iedomāties, kā var iet gulēt pirms tam neaizejot uz dušu.

Pasakiet man, lūdzu: vai tas tiešam ir tik nenormāli – neiet dušā pirms likties gulēt? Pirms tam nekad nebiju iedomājis, ka vispār var iet dušā pirms gulēt iešanas. Priekš kam, ja vienalga neviens tevi neredz, tu esi mājās… Un no rīta vienalga vajadzēs atkal iet dušā. Vai tad tā nav lieka ūdens iztērēšana?

Varbūt tā sieviete vienkārši gribēja ar mani seksiņu? Tāpēc arī gribēja, lai nomazgājos…

Kāpēc es jautāju: pavasarī domāju ar vienu meiteni izīrēt dzīvokli Parīzē (ja viņa, protams, piekritīs, jo es kādu laiciņu atpakaļ nosaucu viņu par merkantilo meiteni :D). Nu un man ir ideja viņu savaldzināt. Bet lai to izdarītu man ir jāatstāj labs iespaids. Nedrīkst būt dīvainam, saprotat? Tāpēc arī uz priekšu jautāju: viņas klātienē man pirms likties čučēt iet uz vannas istabu vai nē?

Jo, piemēram, Polijā es negāju un sieviete, kura īrēja ar mani dzīvokli, to pamanīja un tas viņai līkas dīvaini…
12.01.2018 20:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits