Policijas koledža

 
Reitings 58
Reģ: 29.09.2017
Hey!:-)
Kāda varbūt ir studējusi policijas koledžā un varētu, lūdzu, pastāstīt par to koledžu kaut ko sīkāk?
Zinu to, ka tur esot iestājpārbaudījumi. Vai tos grūti nokārtot?
Esot arī veselības pārbaude. Ko tur īsti dara un pārbauda tajā veselības pārbaudē?
Un vai tur iekšā ir grūti tikt? Mācīties tur grūti?
Cik sapratu, tad jāmācās esot 1 gads? Un ko pēctam var darīt jau pēc tā viena gada mācīšanās? Var jau kaut kur strādāt?
Paldies visiem jau iepriekš par atbildēm un atsaucību!(l)
11.01.2018 13:20 |
 
Reitings 67
Reģ: 10.11.2016
sveikas. draugs strada policija, tētis bijis policists bet 90 gados,un ops. konkurence puisim Tiksana ieksa bija liela. jāmācas ilgi nav, gads kopa ar praksi. draugam visslabak patika šaušana un visi fiziskie utt, mācības bijusas diezgan neinteresantas. kad esi policists, 1rezi gadā jaiziet ir parbaudes gan veseliba gan fiziskaja. lielakas pilsetas algas labakas policistiem bet mazpilseta gimeni gruti uzturēt un tad iekšējais stress ko viņš man nevar stāstït. jābūt morali un fiziski stipram. neseen netisam uzgaju mirusa viriesa bildes, kur man bija prats. sakuma vins stradaja pagraba, tagad pagrabs vairs mums nav un ir patrula.
12.01.2018 08:41 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Ja ir aicinajums ej. Ieprieks nevar būt arī sodīts un nekādu pārkapumu nevar būt.
Man viens zināms pabeidza policijas koledžu un strādā ar firmas parkapumiem jo pasvaldiba nepatika. Otrs ļoti ilgi strādaja aizgaja prom un tagad viņam nervi beigti ja,ko uzprasa sak bļaut Jabut labai veselibai un nervu sistemai. Man draudzene netika macities jo pirms ej staties tev veselibu parbauda un ari fizisko un izradas viņai vēnu problemas un nepienema.
12.01.2018 09:12 |
 
Reitings 54
Reģ: 21.06.2016
95% darbs ar papīriem un trakiem cilvēkiem. Pēc tam braukšana patruļās, kur varēsi klausīties cilvēku laipnības, redzot meiteni formastērpā. Tas maksās tavu nervu sistēmu, uz ko cietīs arī līdzcilvēki. Ieteiktu pārdomāt karjeru.
Biju praksē policijā... nekad dzīvē vairs :-D
12.01.2018 12:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)