11.01.2018_Beztēmiņš

 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Labrīt!
Skatos, beztēmas nav. Šodien up jau no 9:00 - tas tikai tāpēc, ka kurjers ar sms pamodināja. Būtu gulējusi ilgāk. Drīz solās būt klāt . Dzeru kafiju un gaidu. :)
Šodien tāds apmācies, it kā vēlāk solot saulīti. Kādi plāni šodienai?
:-P
11.01.2018 09:52 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Gvinevera
Domāju, ka labāk neņem to viņas viedokli tik ļoti galvā. Vairāk neesi bērns un domāju, ka tev pašai ir tiesības izlemt par savu privāto dzīvi. Bet mamma ir mamma, lai arī kas notiktu un kāda viņa būtu. Vienkārši neņem galvā. Arī man vēljoprojām ir tā, ka mana ome (uzaugu ar vecvecākiem) pārmet par manu studiju izvēli un neskatoties uz to, ka studijas esmu beigusi jau 2 gadus atpakaļ, tāpat turpina pārmest. Īpaši nepatīkami tas liekas tagad, kad esmu palikusi bez darba, viņai ir iemesls man pārmest vēl vairāk, ka redz, ja būtu studēju kaut ko normālu, tad jau sen būtu atradusi labu darbu. Bet lai jau purpina, mēģinu neņemt pierē. Vecāki vienmēr visu redz pa savam un turas pie sava viedokļa. Taču var gadīties, ka vēlāk nožēlosi, ka apgriezi kontaktus ar viņu dēļ tāda sīkuma.
11.01.2018 13:45 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Serēna
Jā, bija bērnībā, bija pusaudžu gados un ir vēljoprojām. Neņemu galvā. Lai mīl mani tādu, kāda esmu :D
11.01.2018 13:46 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
Gvi, neapskaužu. tas tiešām ir dīvaini, labāk jau pašas bērnam laimi novēlēt, nekā kko tādu bāzt acīs.
-
man ir tieši pretēja attieksme. nu jau pusgadu esmu brīva cilvēka statusā, savam ex vēlu tikai to labāko par spīti visam, ko viņš licis man pārciest. naidu neturu, bet aiz sajūsmas arī nelēkāju, kad viņu redzu.
tikai arvien biežāk dzirdu apkārtējo viedokļus un domas par viņu - pat cilvēki, kas viņam bija pietuvinātāki un es iepazinu caur viņu, man ir teikuši daudz slikta par viņu. ja, manuprāt, viņiem būtu bijis viņu jāatbalsta un jāapsveic ar jaunām attiecībām, tad tieši pretēji - izsaka pārmetumus, ka viņiem manis ir žēl utt. un tas man liek domāt - es kaut ko atkal nezinu vai arī tiešām to cilvēku patiesībā neesmu pazinusi. un runā vīriešu kārtas pārstāvji, kā par brīnumu.
11.01.2018 13:48 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Serēna, pusaudžu gados tētis tā skaļi mēdza prātuļot. Tagad es zinu, ka klusībā pie sevis viņš domā, jo vienmēr izprašņā, vai nezinu, kā iet maniem bērnības draugiem un vecajiem klases biedriem. Taču viņš zina - ja tagad ko tādu skaļi sāks runāt, uzreiz būs liels skandāls un ilgi tur nerādīšos.
11.01.2018 13:48 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
la chocolatina
pašai man par bijušo ir nospļauties, reāli nulle interese, bet māte kā traka un jo tālāk jo trakāk. Šodien jūsmo par to, ka viņš jaunu un krutu mašīnu nopircis. es pateicu, ka mani tas neinteresē un nometu klausuli. jā, tieši tā - viņa to uzzināja un uzreiz man piezvanīja lai pastāstītu "prieka vēsti". un tā par visu! skatās vecas bildes un jūsmo cik mēs smuks pāris bijām, ka viss bija taču pa īstam un tādas jūtas nenotēlot - bāc, viņš ir sociopāts - viņi jebko spēj notēlot un paši tam noticēt!!! es viņai desmitiem reižu teicu, ka ja es neaizietu, es būtu nomirusi jau līdz šim un sapūt paspējusi - nulle reakcija. laikam ar patēvu jārunā, viņš pret bijušo negatīvi noskaņots un prot savaldīt māti
11.01.2018 13:54 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Vienēr esmu brīnījusies par mammām, kas ceļ saulītē kaut kādus bijušos un kaut ko salīdzina. Nejau mamma ar viņu bijusi kopā, acīmredzot, ja jau pašķīra'ties, kaut kas nebija, lai arī cik labs cilvēks no malas kādam neliktos (t)
Ex mamma mani arī ar tml gājieniem bieži lika slikti justies. Ok, viņš ar savu bijušo bija kopā 10 gadus, viņa jau kādu laiku bija precējusies, un abas sazinājās draudzības vārdā , kas man arī likās ļoti jocīgi, vismaz es negribētu, ka manai mammai kāds mans bijušais ir baigākais draugs, pagātne ir pagātne.
Tad nu diezgan bieži bija, aizbraucot ciemos, ka ex mamma man stāsta - mēs ar Lienīti sazvanījāmies, viņa stāstīja to un to, varbūt Tev noder.
Lienīte arī sūdzējās par to trako greizsirdību, kad bija kopā ar Pēterīti, viņa darīja tā - ..

Saprotu, ka gribēja, kā labāk, bet nu.. (t)
.
Sisiii, vismaz ne es vienīgā esmu pārsteigta :-D
jāsaka gan, ka man arī ir bijis, atbrucot pēc ilga laika, kas pavadīts ārzemēs, tāda pēcceļojuma depresija (?), kad negribas īsti ne ar vienu kontaktēties, protams, tas ar laiku pāriet. TIesa, nav bijsi tā, ka mājās gaida mīļotais cilvēks.
Mārtiņš ar to meiteni, arko sagāja kopā pēc šova, arī vairāk nav kopā, bet tas mani gan nepārsteidz, nelikās saderīgi pēc rakstura.
11.01.2018 13:56 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Mēs ar ex jau bijām pašķīrušies, un es aizbraukusi mācīties uz ārzemēm. Mani vecāki ļoti labi zināja, ka es nekādus kontaktus ar viņu neuzturu, to vairākkārt teicu. Tikai manas mantas bija palikušas vēl viņa dzīvokli. Tad nu šis, lai kaut ko vairāk par mani uzzinātu, bija pasācis katras brīvdienas braukt pie maniem vecākiem. Un ne jaut tā - uz stundiņu vai divām, bet uz kā piektdienas vakarā atkratījās, tā sēdēja līdz svētdienas vakaram. Un tur tad visādos veidos centās uzzināt, kā man ārzemēs iet (jo kas gan vēl viņam ar maniem vecākiem varēja būt kopīgs, par ko runāt, ja ne es). Beigās jau mamma viņam pat ēst gatavoja un līdzi uz pilsētu deva, baigais dēls, ***. Un vecākiem katras brīvdienas izčakarētas, jo jānoņemas ar tādu "ciemiņu". Kad māsa to pastāstīja, pamatīgi ar bijušo izlamājos, cik nu tas virtuāli iespējams. Tad brauca retāk, bet vienalga šad tad aizkratījās.
10 baļļu sistēmā, cik tas ir ērmīgi?
11.01.2018 14:14 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Profesore
18 :D
Cik labi, ka man neko tādu nav nācies piedzīvot, ne no mana ex puses, ne no mana esošā puiša ex. Trakākais bijušo kontakts ar vecākiem laikam bija manam puisim. Ka viņa bijusī rakstīja viņa mammai un prasīja, kā iet, kas jauns, kā puisim iet ar meitenēm (zinot, ka ir ar mani kopā). Mēdza iebraukt pie viņas darbā un tur interesējās, kā puisim iet ar meitenēm. Principā, katru reizi, kad viņa rakstīja puiša mammai, bija jautājums- kā viņam iet ar meitenēm. Īsāk sakot, viņai bija baigā cerība, ka saies kopā. Tā viņa nelika mieru kādu 3 gadus ne puiša mammai, ne pašam puisim :D :D Bet visiem apnika un visi sāka viņu ignorēt un tad jau noklusa :D
11.01.2018 14:22 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
cik tas ir ērmīgi?

15/10 :-D
11.01.2018 14:22 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Sisley , žēl. Tiešām abi kopā likās tādi jauki. :-)
11.01.2018 14:23 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Saraudājos.
Draudzene uzrakstīja, ka zaudējusi bērniņu :-/
Izteicu līdzjūtību, bet...nezinu...Ko vēl? Cilvēkam grūti, bet nu - mani vārdi jau tāpat nemainīs situāciju :(
Nevaram satikties, jo esam ļooti tālu viena no otras.
11.01.2018 14:40 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
KristīnA!
ar līdzjūtību pietiks pašlaik
11.01.2018 14:43 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
KristīnA!
Domāju, ka viņai šobrīd ir viss vienalga. Vismaz uz šo brīdi. Man tuva pazīstama arī zaudēja bērniņu rudenī. Ļoti centās ieņemt un beidzot sanāca, pat salaulājās ātrāk nekā bija iepriekš plānots ar minimāli iekrāto naudiņu un, kad pienāca laiks dzemdēt, diemžēl...sanāca tā, kā sanāca. Un tur neviena līdzjūtība vai labi vārdi neko nemainīs. Pat tava klātbūtne īsti neko nemainītu, tur viņai pašas spēkiem ir jāsaņemas un jāiemācās pieņemt un dzīvot tālāk. Lai arī cik skarbi tas neskanētu.
11.01.2018 15:02 |
 
Reitings 294
Reģ: 25.09.2016
Varbūt kada šeit varētu mani uzklausīt un sniegt kādu psiholoģiski atbalstu? Gaidīšu ziņu (t)
11.01.2018 15:05 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
Mežone
labi vārdi nekad nenāk par ļaunu, ja nav nedabīga pozitīvisma pilni - tad gan gribas maukt pa seju līdzjūtības izteicējam. nu piemēram "viss būs labi". (e)
11.01.2018 15:07 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Gvinevera
oo, jāā! Tie, kuri nāk klāt vai raksta, ka jūt līdzi un žēlo utt, kaut gan viņiem ir galīgi vienalga, dusmo. Tad jau labāk, lai nesaka neko.(e)
11.01.2018 15:09 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
Mežone
oriģinālākie mierinājuma vārdi "varbūt pat tā arī labāk, vismaz varēsi vēl laiku veltīt sev un naktīs neviens netraucēs gulēt"
11.01.2018 15:12 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
p ā r d z ī v o t a! pārvarēju sevi un izlīdu cilvēkos. šķiršanās ta' šķiršanās, bet bez izglītības palikt negribu. ja neņem par pilnu "man par visu vienalga, neko negribu un nekur necelšos" jušanu, tad kļūst vieglāk elpot. bezmaz vai (slinka) augšāmcelšanās. (runājot par celšanos - vajadzētu izritināties laukā no gultas, jo doma par salàtiem vien uzdzen siekalu, taču zem segasir tik ļoti labi.. |-))
11.01.2018 15:15 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Jā, meitenes taisnība jau ir! Izteicu līdzjūtību un teicu, ja ir vēlme runāt, lai droši raksta, ko citu.
Jo nekas jau nemaina faktu.:-(
11.01.2018 15:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits