Deguna plastiskā operācija

 
Reitings 109
Reģ: 29.09.2013
Čau!
Rakājos pa forumu,netu un neko svaigu par šo tēmu neatradu,tādēļ...
Jau kādu laiciņu domāju,par deguna operāciju. Protams, solis svarīgs. Tādēļ nekur nesteidzos un vēlos pēc iespējas iegūt vairāk informāciju.
Vēlētos dzirdēt,kāda ir Jūsu pieredze ar šada veida operācijām. Vai šeit ir kāda,kurai ir bijis ļoti sarežģīts gadijums un atradusi ārstu ar zelta rokām(der arī arpus Latvijas).
Man pašai ir deguns ar kūkumu,plats un ar izteiktu galu. Jā-ir tik skaists,cik izklausās :-D Tādēļ mazliet raustos.Ļoti bail,ka mans ''defekts'' tiks pārvērsts nevis par ''efektu'', bet par ''megadefektu'':-/:-D
Vienīgais ārsts,kas man pagaidām šķiet pieņemams ir https://www.instagram.com/dr_edgar/
Bet diemžēl viņš nestrādā Latvijā. Tas būtu operācijas izmaksas,plus lidmašīnas biļete utt.
Ļoti gaidīšu Jūsu viedokļus.
Jauku vakaru!
P.S. Cienīsim viens otru,tādēļ lūdzu bez nejaukiem komentāriem (l)8-)
10.01.2018 19:06 |
 
Reitings 109
Reģ: 29.09.2013
Man ir kaut kas ļoti līdzīgs šim variantam, tikai izteiktāk
https://fi.realself.com/340/8e30a659c31b53017073692309ab0da1/e/9/4/Rhinoplasty-before-139111.jpg
11.01.2018 18:15 |
 
Reitings 137
Reģ: 05.01.2018
Lai arī cik labs būs meistars, vienmēr ir iespējama kāda problēma, jo ārstsv ar ideāli veikt savu darbu var nebūt komplikācijas, bet deguns var saaugt atpakaļ mazliet sliktāk kā esi iecerējusi, jo rinoplastikas laikā ja vajadzīgs ielauž nazālos kaulus un ja kaut kas noiet greizi starpsienas operācijā , tad labojot to kādreiz izmanto gabaliņu no auss vai ribas. Varbūt labāk paliec pie esošā deguna.
11.01.2018 18:20 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tiešām cenšos sevi pieņemt,kāda esmu. Bet tad ieraugu sevi no sāniem un visa patika pāriet Ja ir iespēja labot-tad kādēļ,gan nē. Vienmēr esmu domājusi,kā būtu ,ja būtu. Un nu ir parādijusies iespēja,ka varu atļauties deguna operāciju.
Ir jau viegli teikt visu,ko-bet Jums ar manu degunu nav jādzīvo,man ir. Esmu gatava pārmaiņām.

Kādreiz biju kategoriski pret plastiskajām. Pat nezinu, kāpēc. Kaut gan arī vienmēr esmu gribējusi veikt.
Nu teikšu - go for it! Ja cilvēks zina, ka pēc operācijas jutīsies smukāks, pašpārliecinātāks un ar to visu - veiksmīgāks un laimīgāks, nestumiet pretī filozofiju par skaistuma pieņemšanu un odziņām. Ne visiem savs deguns ir jāpieņem un ir jāsaprot, ka ne visiem tā ir dekorācija sejā. Jo īpaši sievietēm.
Man ar lielu degunu uzreiz nāk prātā Baiba Prindule, tā, kas smukās dekorācijas taisa. Nu viņai tiešām deguns ir odziņa un viņa pati tik skaista, tik smalka! Ja meitene ar tādu degunu teiktu, ka grib plastisko, par varītēm censtos atrunāt, bet ne vienmēr ir tā, ka vajag ;-)
11.01.2018 18:24 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Aizej uz konsūltāciju pie vairākiem ķirurgiem, tad arī sapratīsi kas un kā... Cālī ir vairāk atsauksmju, tai skaitā par rinoplastiku.
11.01.2018 19:42 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Atkarīgs, kāpēc to dari - sev vai citiem. Man arī ir deguns ar kūkumu un nav klasiskais mazais skaistulis. Un jā, esmu dzirdējusi - tu būtu ļoti skaista, bet tas deguns... no sākuma tas ļoti grāva pašvērtējumu, jo man pašai nekas nebija pret savu degunu - kādu daba devusi ar tādu dzīvoju, taču no citiem - īpaši puišiem un meitenēm tā laika vecuma amplitudā 18-25gadi, saņēmu komentārus, ka man ir neglīts deguns un ja būtu bez kūkuma, es būtu ļoti skaista un modele utt. Tad, protams, pārdzīvoju, bet tad sapratu, ka man tas pašai netraucē un problēma ir tajos pašos cilvēkos, kas man to saka, jo galvenokārt viņi paši bija ar lieko svaru, šķībiem zobiem, nepašpārliecināti un tml, tādā veidā norādot uz cita nepilnībām mēģina justies labāk. Nevajag mēģināt ietilpināties kaut kādos pasaules skaistuma standartos, un ja veic šo procedūru, dari to priekš sevis ,ne citiem. Vislabākais padoms, kas man pašai palīdz un ir - “ act confident and no one will question you.”
11.01.2018 21:22 |
 
Reitings 79
Reģ: 11.03.2017
Ieteiktu pakonsultēties ar E.Rodki un J.Zaržecki.
Ieteiktu taisīt tepat Latvijā, jo normālā variantā jau nekas nebeidzas ar operāciju- ir jau arī jāatrādās pēc - dzīšanas procesā- vai katru reizi lidosi uz ārzemēm....
11.01.2018 21:29 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Žaržeckis vairāk specializējas sejas plastikā nekā Rodke, bet ir vērts aiziet pie abiem, pakonsūltējies. Manuprāt, jāizvēlas to ārstu, kam Tev ir 100% un ar ko esat uz viena viļņa.
11.01.2018 22:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!