Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Deguna plastiskā operācija

 
Reitings 109
Reģ: 29.09.2013
Čau!
Rakājos pa forumu,netu un neko svaigu par šo tēmu neatradu,tādēļ...
Jau kādu laiciņu domāju,par deguna operāciju. Protams, solis svarīgs. Tādēļ nekur nesteidzos un vēlos pēc iespējas iegūt vairāk informāciju.
Vēlētos dzirdēt,kāda ir Jūsu pieredze ar šada veida operācijām. Vai šeit ir kāda,kurai ir bijis ļoti sarežģīts gadijums un atradusi ārstu ar zelta rokām(der arī arpus Latvijas).
Man pašai ir deguns ar kūkumu,plats un ar izteiktu galu. Jā-ir tik skaists,cik izklausās :-D Tādēļ mazliet raustos.Ļoti bail,ka mans ''defekts'' tiks pārvērsts nevis par ''efektu'', bet par ''megadefektu'':-/:-D
Vienīgais ārsts,kas man pagaidām šķiet pieņemams ir https://www.instagram.com/dr_edgar/
Bet diemžēl viņš nestrādā Latvijā. Tas būtu operācijas izmaksas,plus lidmašīnas biļete utt.
Ļoti gaidīšu Jūsu viedokļus.
Jauku vakaru!
P.S. Cienīsim viens otru,tādēļ lūdzu bez nejaukiem komentāriem (l)8-)
10.01.2018 19:06 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Man arī interesē knābja rekonstrukcija. Cena..?
10.01.2018 19:29 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Kad skatījos "Svešo seju", nedaudz iemetu acis internetā par to, cik tad maksā plastiskā ķirurģija degunam, bet, kad ieraudzīju cenas, sapratu, ka man patīk mans deguns.
Teorētiski arī būtu gatava laika gaitā saņemties un savu buratīno uztaisīt par mazu, smalku deguntiņu, bet baidos no visām tā izrietošajām sekām - dzīšanu, iespējams neveiksmīgu operāciju, kas varētu seju sabojāt vai degunu izkropļot vēl vairāk.
Lai veicas atrast izcilu meistaru! Katrā ziņā, ja esi nonākusi pie tāda lēmuma, es iesaku nedaudz pakrāt un kaut vai lidot uz citu valsti, jo tomēr tie nav mati, kas var ataugt - tā ir seja.
10.01.2018 20:04 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Ar ieteikumiem nepazīlēšu, bet iesaku meklēt pēc vārda "rinoplastika", pieņemu, ka varēs atrast vairāk info.
10.01.2018 20:09 |
 
Reitings 109
Reģ: 29.09.2013
DevaVey Paldies! Krāt jau krāju un saprotu,ka lēmums nopietns.Bet ļoti,ļoti grūti atrast,kādu dakteri par ,kuru es būtu pārliecināta un publiski būtu pieejami foto,atsauksmes viņu veikumiem.Kā arī visā tajā info ,kuru ir iespējams atrast ir ļoti viegli apjukt

sugаr
Jap,pēc tādiem atslēgvārdiem arī meklēju. Paldies
10.01.2018 21:15 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
kuukumus var labi izlabot ar non-surgical nose job . nav uz visu muzu bet samera ilgi turas un maksa daudz mazak.
https://www.youtube.com/watch?v=cl6EjZ5USOU
10.01.2018 21:22 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
https://www.youtube.com/watch?v=R6JK5RNt5iM
seit procedura ir redzama no 7min viss tiek apstastits
10.01.2018 21:25 |
 
Reitings 109
Reģ: 29.09.2013
Jolene Liels paldies! Papētīšu. Varētu salīdzināt ar nose job Tuturial :D
10.01.2018 22:34 |
 
Reitings 109
Reģ: 29.09.2013
Paceļu!
10.01.2018 23:02 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Baigi labi deguns sataisīts igauņu youtube blogerei Estonianna. Iespējams, viņa kaut kad stāstīja kas un kā. Var salīdzināt viņas ārieni pirmajos video un tagad. Man šķiet, ka tiešām daudz labāk izskatās.
11.01.2018 00:02 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Bīstamība ir nevis asimetriskā rezultātā, bet tajā, ka deguns var sanākt (un bieži arī sanāk) " nepareizs" no iekšienes, t.i., grūti elpot, šķība deguna starpsiena, skaņas elpojot. Plus standarta komplikācija - apmēram gadu tūska. Iedomājies savu degunu vēl lielāku :D
Un otra lieta- cilvēka deguns citiem rūp bērnībā, agrā jaunībā. Tuvāk pie 40 tāpat sāks krunkoties seja, ap 50 jau būs krunkas. Kāda vairs nozīme degunam. Jau ap 30 cilvēki sāk citus vērtēt pēc tā, kas viņš ir, ne tā- kā izskatās.
Pavēro svešu cilvēku degunus- lielākajai daļai ir "interesanti" deguni- no kartupeļa līdz pat Buratino. Un nekas- dzīvo, iemīlas, precas, dzemdē bērnus, veido spožu karjeru, ir laimīgi. Nu kuram interesē tavs deguns? Katrs pats par savu vairāk satraucas :D
11.01.2018 00:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, protams, kā Tavs aprakstītais deguns izskatās dzīvē, bet pasaulē netrūkst slavenu un ne tik slavenu ļautiņu, kas savu nestandarta un it kā briesmīgi nesmuko degunu pataisījuši par Firmas Zīmi un Efektu bez ķirurģiskās iejaukšanās. ;)
.
Protams, Tavs deguns ir Tava darīšana, bet, eh, dažam labam aktierim un aktrisei manās acīs zustu viss šarms, ja viņš/viņa no sevis uztaisītu standarta smukulīti. :-P
11.01.2018 01:32 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Nu labi, daži cilvēki tās operācijas taisa tiešām tikai iedomātu skaistuma standartu dēļ un zaudē savu personību un izskatu. Parasti šiem cilvēkiem nav nekādu lielo defektu, vienkārši pielabo to, kas gandrīz jau ir perfekts vai sliktākajā gadījumā, parasts un uzmanību nepiesaistošs.
Bet, ja skatās plastiskās ķirurģijas mājaslapās, tad bieži gadās redzēt cilvēkus, kam ir reāli defekti un `pēc` bilde izskatās labāk. Tur pat nav ko melot :D Tas nenozīmē, ka šos cilvēkus pirms tam neviens negrib savā draugu lokā, precēt vai runāt ar viņiem, bet tas arī nenozīmē, ka cilvēks nebūs nākotnē laimīgāks ar savu uzlaboto versiju :-D Ja jau reāli traucē dzīvot un gandrīz katru dienu tas bojā garastāvokli, tad uz priekšu.
Sugar, viņai tiešām bija operācija? :D Nu gan jau bija, bet manām acīm atšķirība nav liela.
11.01.2018 02:40 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Un par tām plastiskajām operācijām man vienmēr liekas, ka lielākoties tiem, kas tās neatzīst, pašiem nav nekādu lielo defektu izskatā. Ja būtu, tad zinātu, cik ļoti tas traucē ikdienā vai bojā noskaņojumu. :-)
11.01.2018 02:43 |
 
Reitings 255
Reģ: 27.07.2016
Man bija piespiedu kārtā šāda operācija. Dzīšanas process ir riebīgs, īpaši, kad velk marles ārā - vek, negribētu vēlreiz to sajūtu.
Taisīju tepat, Latvijā. Vairs gan neatceros pie kāda ķirurga. Rezultāts apmierina, ļoti kvalitatīvi veikts darbs.:-D
11.01.2018 08:21 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
bieži gadās redzēt cilvēkus, kam ir reāli defekti un `pēc` bilde izskatās labāk

Piekrītu, es arī dzīvē esmu redzējusi gadījumus, kur nu... prasās pēc kkā tāda, tiešām ļooti uzlabotu izskatu. Bija man, piemēram, agrāk viena pazīstama meitene, nu pati par sevi simpātiska, diezgan ok sejas vaibsti, augums arī slaids un ir ok, bet tas deguns... Nu tiešām, ļoooti bojā skatu, visi cilvēki, ko es pazinu, kas bija redzējuši viņu, teica tieši to pašu. Nu tiešām būtu skaista meitene, bet tas deguns. Un ir kkāds brīdis, kad tiešām tā vairs nav odziņa :D Un es ticu, ka var būt viss labi arī ar lielu un briesmīgu degunu, bet mazāks un skaistāks toč nevar traucēt :D
11.01.2018 08:24 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Bija! Salīdzini te: https://www.youtube.com/watch?v=9yvajf7WOhA&t=202s
Un te: https://www.youtube.com/watch?v=gnEQpJ-V6SQ bet tur tiešām labi uztaisīts.
11.01.2018 09:20 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
sugаr
ak es dumjā galva, nevarēju saprast kas viņā izmainījies :-D
11.01.2018 09:31 |
 
Reitings 109
Reģ: 29.09.2013
Paldies meitenes par komentāriem!
Jāsaka gan,ka laikam nebūs tas variants man,ka deguns piešķir ''odziņu'' sejai-ja nu piešķīr,tad negatīvā nozīmē :-D
Tiešām bojā visu skatu. Pati esmu īsa auguma,ļoti smalka un tad ir deguns,kas ir milzīgs bez gala,šķībs un sejā neiedarās vispār. Tiešām cenšos sevi pieņemt,kāda esmu. Bet tad ieraugu sevi no sāniem un visa patika pāriet :-D Ja ir iespēja labot-tad kādēļ,gan nē. Vienmēr esmu domājusi,kā būtu ,ja būtu. Un nu ir parādijusies iespēja,ka varu atļauties deguna operāciju.
Ir jau viegli teikt visu,ko-bet Jums ar manu degunu nav jādzīvo,man ir. Esmu gatava pārmaiņām.
Es labprāt ieliktu bildes,lai Jūs saprastu par ko es runāju, bet neesmu tik liela riskētāja,lai publiskotu,ko tādu.
Labprāt dzirdētu vēl viedokļus un vēl joprojām esmu ārsta meklējumos ;-):-)
11.01.2018 16:39 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Vēl jau ieteiktu aizdomāties, vai tā ir tāda lieta, ko uzreiz ievēro visi, vai tāda, kuru pamani un domā nejaukas domas tikai tu? Zini kā, lielai daļai sieviešu ir nelielas problēmas ar to, kā viņas sevi redz spogulī. Kaut gan citi to nemaz nepamana, bet liekas, ka to redz visi, ka tas visiem metās acīs.
Jo tomēr, operācija ir liels solis. Gala izskats būtu mazākā problēma. Var būt tā, ka beigās nevarēsi normāli paelpot caur degunu, vai arī vispār vienīgais, kas no deguna būs palicis, būs ādiņa un daži skrimslīši. Protams, atkarīgs no ārsta, bet tu nekad nevari būs 100% pārliecināts par ārstu, pat no atsauksmēm un bildēm. Vai personīgi es riskētu ar degunu, veselību un lielu naudas žūksni? Diezvai :) Bet kā jau tu teici, tev jāsadzīvo :)
11.01.2018 17:11 |
 
Reitings 109
Reģ: 29.09.2013
Mežone
Visas tavas rakstītās lietas,ļoti labi apzinos.Tāpēc,kā jau rakstiju nekur nesteidzos :-)
Bet nu ir diez gan pamanāmi, tādēļ arī esmu PAR operāciju
Vēl joprojām gaidu,kad kāda dalīsies ar reālu pieredzi :-)
11.01.2018 17:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits