Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RSU/LU humanitārās zinātnes

 
Reitings 57
Reģ: 10.11.2013
Sveikas, meitenes!
Ļoti gribētu no jums dzirdēt atsaukmes par visa veida studiju programmā, kas iet tieši zem humanitārajām zinātnēm :-P
Domāju, kur šogad stāties rudenī, gribētu jau laicīgi visu apdomāt, nevis pēdējā brīdī (l)
Interesē tieši mārketings 8-)
Paldies jau iepriekš!
09.01.2018 23:22 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Nuuuu, es veikalā nopelnu vairāk nekā tiek piedāvāts vakancēs humanitārajā jomā, cik nu esmu pētījusi darba slunidājumos....
09.01.2018 23:41 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Mārketings ir sociālās zinātnes. Tad Tev jāprasa par sociālo zinātņu studiju programmām.
LU par sociālo zinātņu fakultāti nevienu labu atsauksmi neesmu dzirdējusi. Savukārt visi RSU zināmie cilvēki no dažādām programmām ir tiešam mērķtiecīgi, radoši cilvēki ar pilnīgi citādu domāšanu.
5 gadus studēju LU humanitārās zinātnes. Ieteiktu tikai dziļi introvertiem cilvēkiem, otrreiz nestudētu, ali arī bija vērtīgas zināšanas un mani šīs studijas izveidojušas par labāku, gudrāku cilvēku, process bija 50% meh.
09.01.2018 23:57 |
 
Reitings 241
Reģ: 24.08.2016
Ne sociālās, ne humanitārās LU no citiem tur studējošajiem nav guvušas atzinīgus vārdus. Vairums pēc absolvēšanas vispār aiziet citos virzienos un tas neko labu neliecina. RSU varētu būt labāk, it īpaši, ja interesē tieši mārketings.
10.01.2018 00:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits