Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

08.01.2018.

Ak, pirmdiena. |-)
Kā jums ar miegu šonakt, laikam tikai pāris stundas biju iemigusi, nu kā nevarēju, tā nevarēju - varbūt pārāk gaišs aiz loga. :D
08.01.2018 08:12 | saite

aiiii, man brīvdienas pa īsu. (t)
08.01.2018 08:17 | saite

Piekrītu..man vakarnakt gribējās aizmigt, lai pamostos atkal sestdienā :-D
08.01.2018 08:27 | saite

Brīvdienām būtu jābūt garākām. Pievienojos - pa īsu bija. |-)
08.01.2018 08:29 | saite

Labrīt! :)
Manuprāt, brīvdienas gandrīz vienmēr liekas par īsu.
Miedziņš nāk, gribās zem segas un neko citu. Šodien laikam jāsaņemas un beidzot jāaizčāpo līdz bibliotēkai uztaisīt jaunu kartiņu.
Veiksmīgu pirmdienu! :-D
08.01.2018 08:49 | saite

Lai gan man katra diena ir brīvdiena, tomēr arī likās pa īsu brīvdienas, gribēju vēl ciemos aizbraukt un šo to sadarīt, bet nekā (t):-)
08.01.2018 09:08 | saite

labrīt,
pus nakti neesmu gulējusi tāds vējš un krusa ārā bija. šausmas(t) un šodien tiks izslēgtas Ziemassvētku lampiņas-pietiek.:-D
vakar bija superīga diena - saulīte, laba kompānija un neliels pārgājiens. domāju, ka vakarā gulēšu kā susurs, bet tas laiks aiz loga vienkārši drausmīgs. jāaiziet pēc kakao aaa un klinģeris jāpasūta. eju zvanīt.
08.01.2018 09:12 | saite

Labrīt!
Pievienojos visām tām, kurām brīvdienas par īsu. Lai gan aizgāju gulēt diezgan agri, tomēr, nepamet sajūta, ka neesmu izgulējusies. Šodien jāpagatavo svētku pustdienas, un jāsaklāj galds, bet man nav ne vismazākā iekāriena gatavot ko vairāk par kafiju.
08.01.2018 09:41 | saite

Es arī slikti gulēju, vējš gar mājas stūri gaudoja. Šodien darba pilnas rokas, beidzot varu piesēst un mirkli atvilkt elpu.
krāsa man visi rotājumi jau sen novākti, vienas lampiņas tik atstāju :-)
08.01.2018 10:16 | saite

Labrìt!(l)
Es tiiik labi čučēju(l)
Man tgd divas nedēļas brīvs.(s) Strādāšu no attāluma.
Pošos,lai dotos ārā. Baudīt sniedziņu!(l)
08.01.2018 10:21 | saite

Labrīt!
Tā vien šķiet, ka visa pasaule rociņās sadevusies un cer, ka es skolu nepabeigšu :-D Atkal nobrucis dators. Vienmēr vēl epastā saglabāju visu svarīgo, bet šoreiz ne. Stulba aita esmu. It kā jau lielākā daļa darba ir, bet vakardienas labojumi vējā. Būs vēl viena negulēta nakts.
Lai citām jaukāka diena par manējo!
08.01.2018 10:32 | saite

Labrīt - es gan gulēju kā beigta.
Iešu tagad ārā pastaigāties. Man ir sācies atvaļinājums - official!!!!!! :-D:-P:-D:-D Daru ko gribu un kad gribu. Čilloju.. :D :D
08.01.2018 10:44 | saite

Bija ieplānots atvaļinājuma laikā ietusēt vietējā bibliotēkā - diemžēl ciet.
Kā reiz sanācis - bibliotekāre ārī no šodienas ir atvaļinājumā. Un būs tikpat ilgi cik es.
Nespīd man grāmata pēc kuras kāroju.
08.01.2018 10:46 | saite

Pošos,lai dotos ārā. Baudīt sniedziņu!

sniedziņu? mums tak te, Liepājā, zaļa zāle :-O
-
labrīt!
es arī darbā, arī brīvdienas par īsu.
man beidzot ir salabota mājas lapa, tā kā šodien darba pietiek. jāuztaisa raksti, avīzei arī vajag.
bet jāsāk laikam gan būs ar kafiju.
08.01.2018 10:49 | saite

Sveikas.
O, neesmu vienīgā, kurai bijis grūti iemigt! :)
Vakar pamodos ar smaidu sejā..cik vakar bij labi, tik šorīt slikti. Gribas raudāt un dzīve liekas bezjēdzīga :'-(
08.01.2018 11:02 | saite

Es jau nedēļu neesmu normāli gulējusi. Traki grūti aizmigt. Sanāk aizmigt tikai ap kādiem 4 no rīta. Daudz domu galvā, tik daudz ka traucē aizmigt :D Šonakt jau biju domājusi, ka celšos un iešu vārīt zupu, lai šodien nav jāvāra :D Vienīgais, kas notur gultā, ir tas, ka zem segas ir silti :D
08.01.2018 11:07 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (27)