Iepazīšanās portāli (Tinderis)

 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Interesanti šķiet perspektīva par pirmajiem randiņiem no sievišķā dzimuma puses. Spriežot pēc pieredzes un izsecinot loģiski, meitenēm sekss patīk tik pat ļoti kā vīriešiem, ja ne pat vairāk. Un apkārt tik dzirdu uzskatu, ka čaļi "mēģina izmantot" meiteni velkot 1. randiņā uz gultu. Un, ka tas skaitoties slikti (kas ir aplami). Jo neuzkatu, ka tur ir problēma, ja izveidojies labs connection un tas notiek pilnīgi dabīgi. Personīgi, nekad nekauninu meiteni, drīzāk iedrošinu, lieku justies komfortabli, ka neko sliktu nepadomāšu. Jo zinu, ka no malas pat "svētākā" paskata meitene var būt zvērs pat pirmajā randiņā, un tam nav nekāda saistība, ka meitene ir "vieglas uzvedības". Bet ko redzu, ka sabiedrības standarti un kaunināšana, jeb "slut shaming" ir vienkārši pārņēmusi visus. Un tiek radīti aplami apgalvojumi, ka puiši "izmanto" meitenes. Lai gan meitenes pašas izbauda un dievina seksu.
07.01.2018 21:05 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Neko šausmīgu tur neredzu, draugs jau pirmajā tikšanās reizē palika pie manis pa nakti, nu neko...dzīvojam vēl kopā, taisamies precēties, ir bēbis :D
07.01.2018 22:15 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Jau pats uzdodot šo jautājumu zināji, ka atbildes būs krasi atšķirīgas. Vieniem tas ir pieņemami, citiem nav. Sabiedrībā vēl aizvien pastāv tie dubultstandarti par vienas nakts sakariem un pārgulēšanu pirmajā tikšanās reizē. Agrākā sociālā programmēšana vēl aizvien ietekmē cilvēkus.
Nekas nosodāms tas nav. Ja abi brīvi un tiešām ir tā ķīmija, kāpēc gan ne?
Pašam tas nav bijis saistoši, jo tik liels tā saucamais "connection's" nav bijis ar iepriekš nepazīstamu cilvēku.
07.01.2018 22:28 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Un vispār kas šajā uzskatā tik slikts? :D Liek meitenēm padomāt un tev nekas nesanāk? :D
07.01.2018 22:38 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es piekritīšu Neonam, ka šāds sekss nav baudāms.
07.01.2018 23:03 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Attiecīgā vecuma grupā, nu tā ap 20, tas ir fizioloģisks jautājums. Vīriešiem tā ir dzimumtieksmes kulminācija, savukārt sievietēm viss vēl priekšā (dzimumtieksme tik mostas).
Nerea, vai Tu varētu atsaukties uz kādu pētījumu šajā jautājumā? Man, konkrēti, interesē, kā tiek mērīta tā dzimumtieksme. Vai kā dzimumsakaru skaits laika vienībā? Ļoti apšaubu šādu pētījumu rezultātus, ja tādi vispār kaut cik nopietni ir veikti, kaut vai divu iemeslu dēļ: 1) jautājumu sastādītāji ir ļoti neprofesionāli, 2) aptaujāto skaits ir pārāk mazs. Un kā izmērīt dzimumtieksmi tādam, kurš ar sexu nenodarbojas?
07.01.2018 23:07 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Nesaprotu, uz ko šī tēma var virzīties. Neons izsmeļoši aprakstīja, kāpēc sekss 1. randiņā nav vilinoša doma, it īpaši sievietēm. Un šiem iemesliem nav nekāda sakara ar to, cik ļoti sievietēm patīk sekss. Patīk, jā. Bet procentuāli cik bieži randiņsekss būs baudāms, ja pat ilgstošiem pāriem ar to var būt problēmas? Nu nav slut shaming vienīgais iemesls atturēties.
07.01.2018 23:12 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
skudrulacis
Vai tad tu nezināji par bioloģiskajām šķērēm? Šaubos, ka to pētījuši ar aptaujām :D
07.01.2018 23:12 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
macaw, kaut kā jau tā nevainība ir jāzaudē.. :'-(

Lūk piemērs. Šī meitene no malas ļoti kautrīga, kārtīga, pieklājīga. Tāda arī ir joprojām, bet kad atverās, abiem patīkami, kad nomet maskas. Arī ar tām, kurām esmu pārgulējis trešajā randiņā esmu dzirdējis "zini, es ar Tevi gribēju pārgulēt jau 1. randiņā, bet nevienam no mums dzīvokļi nebija brīvi".
Man šis sabiedrības uzskats īstenībā spēlē pa labu. Mazāk konkurenti. :-D
P.S Ja šī meitene sakritības pēc gadās šajā forumā, bučas, mūsu vārdus izgriezu (l), bija īsas, bet ļoti intensīvas attiecības, abi joprojām cienam viens otru.
07.01.2018 23:18 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
skudrulacis, es pieļauju, ka domāts seksuālais briedums - respektīvi, sieviete vēlāk vecumā labāk saprot savu ķermeni un seksu kopumā, ir uzkrājusi kaut kādu pieredzi un līdz ar to spēj šo procesu vairāk izbaudīt. Un, skatoties no otras puses, vairs nav gatava samierināties ar viduvēju seksu vai to, ka partneris domā galvenokārt tikai par savu labsajūtu. Uz pētījumiem atsaukties nevaru, bet tāda parādība dabā pastāv :-P
Nav tā, ka viss sekss = labi, kā uz to laikam skatās tēmas autors. Labs sekss bieži vien nāk ar laiku, ar emocionālu intimitāti un vienam otra iepazīšanu. Protams, var jau kādreiz sakrist zvaigznes un gadīties visādi... Bet vienas nakts sakari nav tā vieta, kur es personīgi meklētu labu seksu.
07.01.2018 23:19 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ok, viss skaidrs, autoram ir kādi 18 gadi :-D:-D:-D
07.01.2018 23:21 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Šī meitene no malas ļoti kautrīga, kārtīga, pieklājīga. Tāda arī ir joprojām, bet kad atverās, abiem patīkami, kad nomet maskas

Raksta viņa drausmīgi :D
07.01.2018 23:23 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Drīzāk interesē viedoklis un vai kāda spēj atrast pret argumentu, ka sievietēm sekss interesē mazāk par vīriešiem (izslēdzot sabiedrības standartus).
Tu jauc divas dažādas lietas: vēlmi pēc sexa vispār un vēlmi pēc vienreizēja sexa. Katram veselam cilvēkam ir vēlme pēc sexa, un abos dzimumos šo vēlētājos īpatsvari ir vienādi. Atšķirība var būt attieksmē pret sexu ar tikko satiktu personu. Ja meitene sexu netaisa, tas nenozīmē, ka viņa to negrib. Un tas pats ir sakāms arī par vīrieti.
07.01.2018 23:29 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
skudrulacis, nē nejaucu. Un tieši tas ir tas, ko vēlos pateikt. Ka neviens nevienu neizmanto, un, ka vīrieši nav vienīgais dzimums, kuriem gribās. Ja Tu zinātu cik reizes esmu dzirdējis "nabaga izmantotās meitenes, kuras manipulatori vīrieši iemanījušies dabūt gultā pirmajā randiņā". Tur jau Jums sievietēm būtu jāapvainojas, ka sabiedrībā par sieviešu dzimumu izsakās kā pret viegli manipulējamu, kas neprot domāt ar savu galvu.
07.01.2018 23:43 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tad, cik es saprotu, problēma formulējama šādi: kas no vienreizēja sexa cieš vairāk - vīrieši vai sievietes?
07.01.2018 23:49 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tu vienkārši nezini, kā meitenes tiek audzinātas. Mātes ieaudzina to, ka "nedrīkst sevi samainīt sīknaudā" utml, bet tēvi draud, ka nošaus jebkuru nelieti, kas tuvosies viņa meitiņai. Tā tas ir iegājies.
07.01.2018 23:52 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka sievietēm gribās. Oi, kā gribās. Bet sievietēm ir tikai viena galva, kamēr vīriešiem - divas. 8) Un vīrieša izstrādājumiem pelēnu spiriņas galva starp kājām domā tās vietā, kas uz pleciem. :-P
07.01.2018 23:54 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Tad, cik es saprotu, problēma formulējama šādi: kas no vienreizēja sexa cieš vairāk - vīrieši vai sievietes?

Nē, problēmas nav :-D, bet sabiedrība pasniedz, ka problēma ir. Par ko arī ir šis stāsts.
08.01.2018 00:05 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Šis autors gadījumā nav Mr.Carrot intelektuālā puse? (ja tāda kaut kur dziļi viņā mīt):-D :-D:-D
08.01.2018 00:10 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Vienīgais, ko esmu izvilcis no šī, ka liela daļa vīriešu nav sevišķi prasmīgi vienas nakts sakaros un čakarē lietas nākamajam :-D. Tagad varu justies labāk par sevi. I'm not alone! :-D
Bet nu nopietni negribētos ticēt, ka tik ļoti daudzi ir egoistiki vienas nakts sakaros, bet nu šoreiz varu komentēt tikai par sieviešu dzimumu.
Bet kam arī negadās, arī man ir gadījies whisky dick, kad vēl lietoju alkoholu, ko akceptēju, visu laiku nevar būt perfekts, lai gan ar muti nepazīstamai arī kaut kā negribās pabeigt iesākto, kas to lai zin :-D. Tas gan netraucē izmantot pirkstus.
08.01.2018 00:10 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Katram veselam cilvēkam ir vēlme pēc sexa, un abos dzimumos šo vēlētājos īpatsvari ir vienādi. Atšķirība var būt attieksmē pret sexu ar tikko satiktu personu. Ja meitene sexu netaisa, tas nenozīmē, ka viņa to negrib. Un tas pats ir sakāms arī par vīrieti.

Tieši tā. Nu negribu es pirmajā randiņā iet un mesties gultā ar knapi pazīstamu svešinieku, lai kā arī viņš neizskatītos/neuzvestos. Arī otrajā ne, jo man svarīgāk ir sākumā redzēt, kā attīstīsies komunikācija ar to cilvēku.
Bet nešaubos, ka ir arī cilvēki, kuri labprāt piekrīt vienas nakts sakariem (gan sievietes, gan vīrieši) un nedomā neko sliktu, ja no tāda randiņa pēc tam izveidojas attiecības. Es vienkārši pie tādiem cilvēkiem nepiederu. :-P
08.01.2018 00:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits