Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hroniskais konjunktivitis

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Nepatīk rakstīt par savam problēmām, jo cilvēki uzreiz sāk uzkasīt tevi par čīkstoņu, bet šoreiz nevaru nepadalīties. Pirmās problēmas ar acīm man sākas piecpadsmit gadu vecumā, kad acīs parādījās tādi ka mazie balti puņķīši. Tas ne tikai izskatījās ne pārāk glīti, bet arī padarīja visu man apkārt tādu kā blurred (nezinu to vārdu latviski). Pēc tam pārgāja, bet kopš tā laika periodiski sāka parādīties.

Bieži, kad pamodos, visa tā josla ap acīm ir ļoti sausa, it kā gulēšanas laikā man viss tur izžūstu. Apkārt acīm ir arī tādi ka izžāvēti puņķi. Un pašās acīs ir nepatīkama sajūta, it ka tur viss būtu tāds lipīgs kā šokolādes tafele. Biju aizgājis pie daktera, viņš man izrakstīja piles, bet es nevaru tos lietot – kad mēģinu, acis visu laiku mirkšķina un es nevaru trapīt ar tiem pilieniem tieši acu ābolos.

Jau trīs vai četrus gadus tā staigāju – dažreiz ir tīri OK, bet dažreiz tas viss, ko es uzrakstīju, negaidīti pasliktinās (piemēram, to sausuma un puņķu acīs kļūst vairāk) un tad gan ir neērti. Patiesībā ir neērti visu laiku, bet dažreiz ir tā ka nepamani, bet dažreiz ir tā, ka tiešam slikti. Vai kāda sava dzīvē ir sastapusies ar šo problēmu?
07.01.2018 13:19 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Taču saņemies un dažas dienas palieto izrakstītos pilienus, tas tiešām ir sliktāk, nekā gadiem mocīties ar neizārsrētu konjuktivītu? Tas ārstējas ātri un elementāri.
07.01.2018 13:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.acim.lv/2012/10/lai-konjunktivits-nemoka/
Bakteriālo konjunktivītu izraisa baktērijas, visbiežāk tās ir stafilokoka vai streptokoka baktērijas. Tas visbiežāk rodas vienā no acīm, bet ātri var skart arī otro aci, jo konjunktivīts ir ļoti lipīgs- ja neievēro higiēnas prasības, var ļoti viegli inficēties. Vienīgais no konjunktivīta veidiem, kas nav lipīgs, ir alerģisks konjunktivīts, kas rodas, kad kāds konkrēts alergēns iekļūst acīs.

Konjunktivīts var rasties akūti, kas vēlāk, ja netiek ārstēts, var pāriet hroniskā formā. Akūts konjunktivīts var rasties mazinoties imunitātei vai arī pēc acs traumas, vai arī, ja infekcija iekļūst acīs tiešā veidā ar netīriem priekšmetiem vai rokām. Hronisks k

mazga biezak sevi un rokas.Un ja sakop vidu kura dzivo. Maini gultasvelu biezak.;-)
07.01.2018 13:29 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012

Tieši acu ābola vidū arī nav jātrāpa. Tev pietiek, ka piliens ar zālēm nonāk aiz plakstiņa, tad mirkšķinot viss nonāks kur vajag. Pavelc apakšējo plakstiņu drusku, iepilni aiz plakstiņa pilienu (skatoties prom, lai nav instinktīva vēlme mirkšķināties) un viss būs OK.
07.01.2018 13:31 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Jap - pilnīgi mierīgi var uzpilināt arī acs iekšējā kaktiņā pāris pilienus un tad mirkšķināt acis, lai šķidrums nokļūst, kur nepieciešams. Šo metodi pielieto zīdaiņiem un maziem bērniem ;-)
07.01.2018 13:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kādus pilienus Tev izrakstīja? Ir arī gēlveida medikamenti, kurus var ķipināt acīs :) Aizej vēlreiz pie daktera :)
07.01.2018 13:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja tev ta vaina ir hronsika tad vari piinat jebko, bet nelidzes sakuma novers sekas. Un tava gadijuma ta ir higiena un netira vide, gultasvela.;-)
07.01.2018 13:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja tev ta vaina ir hronsika tad vari piinat jebko, bet nelidzes sakuma novers sekas.
blin
laboju
ja tev ta vaina ir hronsika tad vari piinat jebko, bet nelidzes , SAKUMA NOVERS CELONUS
07.01.2018 14:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits