Darba meklētāju BEZTĒMA!

 
Reitings 275
Reģ: 19.02.2013
Laba diena! :-)
Lasot forumu, secinu, ka daudzas šobrīd ir jauna darba meklējumos vai arī nesen pie tāda tikušas. Aicinu šeit aktīvi piedalīties visas darba meklētājas, droši var izteikt viedokļus un dalīties pieredzē arī tās, kas tam visam jau izgājušas cauri!
Dalīsimies pieredzē, kā mums sokas ar vakancēm, kā iet darba intervijās, atbalstīsim viena otru un priecāsimies par citu pozitīvajiem rezultātiem! (l)
Pati šobrīd arī esmu darba meklējumos, sūtu CV uz sev interesējošām vietām (saistībā ar jurisprudenci), bet ne tik sen sāku, pagaidām rezultātu nav vēl :-)
05.01.2018 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 2616
Reģ: 21.06.2011
Vismaz neesmu vienīgā.:-D
Jā, man arī nemotivē tas, ka sanāk visu dienu pavadīt darbā vai ceļā uz to, riebjas nu bez gala. Sajūta, ka es uz savu dzīvi noskatos no malas. :-/ Bet nekas cits neatliks, jāmeklē darbiņš. Vasarā jau labi, ir ko darīt pa mājām, visu, ko iepriekš nav bijis laika.(l)
09.08.2018 14:35 |
 
Reitings 21
Reģ: 01.02.2018
Labrīt!
Arī esmu darba meklējumos. Bet tā īsti nemaz nevelk strādāt...lai gan vajadzētu. Bērns nu palaists dārziņā, bet ir liels nogurums, vispār besis. Jo šo 2.5 gadu laikā nav bijusi diena bez bērna. Gribas vnk nedarīt neko.
Esmu šur tur sūtijusi cv, ir bijušas pārrunas, bet tālāk nekā. Man arī vajag normālo darba laiku, jo bērns jāved uz dārziņu un pēc tam arī jāizņem.
Vēl sāku domāt, ka parāk gatavojos tām darba intervijām. uz nākamo jādodas, kā pagadās - varbūt paveicas. :-D
09.08.2018 08:09 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Esmu bez darba pusgadu un īsti motivācija meklēt tādu man nav, jo vairākos veidos pelnu naudu un par tās trūkumu nesūdzos, bet vismaz vairāk brīva laika un pati izlemju, kad un cik ilgi ko darīšu. Oficiālā darbā parasti sanāk pavadīt tik daudz laika, liekas, ka sajūta, ka dzīvo tur :-|
09.08.2018 05:45 |
 
10 gadi
Reitings 2616
Reģ: 21.06.2011
Taisni brīnums, ka šī diskusija ir nogrimusi, bet gribētos pacelt! Sakiet, dāmas, kā veicas ar darbiņa atrašanu?
Vai visām ir tas dzinulis? Atzīšos, man nav, tāpēc arī aprobežojos tikai ar vakanču pārskatīšanu.:-|
09.08.2018 02:45 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
Man šodien atnāca atbilde,ka esot ieinteresēti izskatīt manu kandidatūru,bet lai ietaupītu laiku,gribot organizēt sākumā īsu interviju pa Skype. Kādam ir bijusi pieredze?gribu to darbu,tāpec jau jāpiekrīt,bet man liekas biki dīvaini. Varbūt tā ir ierasta prakse,tikai man šķiet stulbi?ok telefoninterviju saprotu,bet obligāti ar video grib?sviestaini mam šķiet
30.05.2018 14:04 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2018
es nemāku ietagot šeit cilvēkus komentārā, kā to dara?
Mežone- paldies Tev, ka padalijies ar savu stāstu. :-) Mani arī nepaņēma vienā vietā, jo esot par labu un raksturs vairāk atbilstot vadītāja amatam nevis kredītspeciālista. Dīvaina sajūta, kad atsaka, jo esi par kvalificētu. Tagad pieteicos tajā pašā firmā uz vadītāja vakanci( nesen parādijās tā jaunā vakance) redzēsim kā ies.:-)
Laikam ir tiešām svarīgi dzirdēt, ka neesmu viena tāda, jo apkārt visi strādājas, darbojas un es jūtos tāda nederīga. Sāk gribēties jau biežāk vienai būt nevis satikt draudzenes un klausīties par viņu darbiem, it īpaši ja stāsta par problēmām darbā, tad gribas pateikt: “Vismaz Tev ir darbs”. Man liekas to, kā šitais ir saprot tikai tas kurš pats bijis bez darba.
Paldies par jauko uzmundrinājumu. Es cenšos tiešām cenšos meklēt! :-)
22.05.2018 15:02 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Traveler
Jā, palikt bez darba nav forši. Pēc tā, kad uzņēmums, kurā strādāju, "aizgāja pa burbuli", es gandrīz gadu nosēdēju mājās bez darba, bet ar asarām par to, ka visi izbrāķē. Vienu reizi pat speciāli pasauca uz pārrunām, lai pateiktu, ka neņems, jo es esot pārāk laba, lai strādātu tik vienkāršā darbā. Tas man bija tāds wtf?:-D Kā arī sūtīju arī uz apkopējas darbiem un man atbildēja, ka man neesot pietiekamu prasmju, lai strādātu šajā amatā:-D (kaut gan CV ir norādīts, ka savulaik arī par apkopēju es esmu pastrādājusi). Vienreiz arī gaidīju savu kārtu uz pārrunām un dzirdēju jau esošā darbinieka sarunu ar citu, kas uz pārrunām atnācis. Esot pazīstamas. Un jau esošā darbiniece saka- tad jau es zinu, kas ir mans nākamais kolēģis.(t) Bet bija skumji, ka ar augstāko izglītību ir grūtāk atrast darbu nekā bez tās (spriežot tikai no manas pieredzes). Glāba tas, ka vīram ir labi apmaksāts darbs, tad iztikt varēja, bet bija tā stulbā sajūta, ka esi nenoderīgs, ka sēdi uz kakla, bet neko nevari izdarīt. Darīju kādus gadījuma darbiņus, lai ir vismaz kāda naudiņa klāt. Bet nu...vēlāk sanāca tā, ka nosūtīju kārtējo CV un mani pasauca uz pārrunām. Tad nu jau 3 mēnešus strādāju labā amatā, ar labiem kolēģiem un priecājos, ka netiku iepriekš kaut kur paņemta strādāt par minimālo algu :-) Piebildīšu, ka nedzīvoju Rīgā;-)
Tā kā...nesalūzti un meklē, meklē, meklē. Darbiņu atradīsi, tas ir tikai laika jautājums;-)
22.05.2018 13:22 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2018
Nezinu kāpēc, bet nopublicēja tikai pirmo teikumu no komentāra.
Es pirms 3 mēn zaudēju darbu, pirmās nedēļas sūtiju pieteikumus,gāju uz pārrunàm, atradu īsto darbiņu un izgāju cauri 3 atlases kārtām, saņēmu darba piedāvājumu, esot tik jāgaida kad apstiprinās pirmajam projektam. 1,5 mēn gaidu un nekā. Ilgāk gaidīt bez naudas un garantijām nevaru tapēc atsāku meklēt jaunu darbu.
Kā Jums iet ar darba meklējumiem? Kā cīnaties ar bezdarba radītajām izjūtām? ;-)
22.05.2018 09:49 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2018
Sniegpulkstenite es pievienojos Tev darba meklēšanas rekordistu pulciņā.
22.05.2018 09:45 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Ja kādai aktuāla lietvedes vakance varu ieteikt ļoti labu uzņēmumu kur šobrīd meklē. Ja kādai aktuāli pm
15.05.2018 17:39 |
 
Reitings 5
Reģ: 26.02.2011
Sveiks topošais un esošais uzņēmēj!
Ja esat uzņēmējs vai arī vēlaties par tādu kļūt, tad palīdziet studentei iegūt bakalaura grādu, aizpildot šo aptauju.
Ļoti priecāsimies par palīdzību un ja šo ziņu padosiet tālāk. Paldies jau iepriekš!
https://www.visidati.lv/aptauja/1366409742/
12.05.2018 15:40 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Laikam būšu rekordiste darba meklēšanas ilgumā.
Pašlaik arī esmu apslimusi un īsti negribas neko. Jā sūtu CV, jā eju uz intervijām, bet iekšā nav cīņas spara. Laikam jāizārstējas un tad ar jauniem spēkiem jāpieiet darba meklēšanas jomai.
Kaut kā līdz šim nav tā, ka tur ,kur es gribētu strādāt tur mani gribētu redzēt kā darbinieci un kur darba devēji gribētu, lai es strādātu -tur es gribētu strādāt. Pat ja es arīgribētu strādāt kādā jomā ,kur darba dēvējs piedāvā, tad attālums, vai arī cits faktors ir tāds, kurš man liedz to darīt.
Maza daļa darba devēji neiedziļinās līdz galam sludinājumos. Zvana un piedāvā darbus ,kuri ir pat atrodas ārpus Rīgas, kaut gan dzīvesvieta ir norādīta.
11.05.2018 11:20 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
pagājušonedēļ knapi paspēju pieteikties vakancei, kura interesēja - gandrīz nogulēju pieteikuma termiņu, taču šodien saņēmu priecīgu ziņu - esmu uzaicināta uz provēm! :)
šoreiz gan šķita,ka varbūt pat neuzaicinās, jo pašai ne līdz galam patika uzrakstītā motivācijas vēstule, tāpēc šodien prieks jo īpaši liels! :)
Baksteriene,
varbūt centies pieteikumu ar pielikumiem tomēr sūtīt no datora un ar tādu pieklājīgu ievadtekstu?
man laikam pašai liktos tāds paviršs un steigā rakstīts pieteikums no telefona.. bet tas tā - tīri man!
25.04.2018 13:06 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Baksteriene, vai esi pārliecināta, ka tavs cv tevi nepasniedz kā bezcerīgu, kaut gan, visticamākais, tā nav?! Neesum gan darba devējs, bet esmu palīdzējusi meklēt un atrast darbu daudziem plus ļoti daudz mācījusies par cv rakstīšanu un elementāru "etiķeti". Tipiskas kļūdas, kuras redzu pēdējā laikā - gramatikas kļūdas; copy-paste cv formāts no interneta dzīlēm ar acīmredzot jocīgiem formatējumiem un informācijas lauciņiem, kuri no pirksta izzīsti, nenormāīgi daudz lieka info, kas darba devējam apgrūtina saprast to galveno par tevi un tavām kvalitātēm. Tās ir lietas, kas atbaida un liek nobālēt tavam cv uz citu fona, kaut gan varbūt faktiski, tu būtu tīri laba kandidatūra attiecīgajai vakancei.
25.04.2018 12:58 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Baksteriene
Ja darba devējs saņem piemēram 100CV, tad viņš izvēlas uzaicināt uz interviju dažus neviss visus 100.
Nenolaid rokas un turpini sūtīt CV!
25.04.2018 12:36 |
 
Reitings 6
Reģ: 07.03.2018
Nesaprotu, vai tiešām esmu tik bezcerīga, esmu nosūtījusi cv uz kādām 20 vietam un amats jau arī nav nekāds augstais. Esmu saņēmusi tikai 2 zvanus. Vienīgais tagad tik aizdomājos... pārsvarā visi ir sūtīti caur ss.com un no telefona, pievienojot pielikumu, bet tur īsti nevar pārbaudīt vai tiešām tas pielikums ir pievienojies. Vai varētu būt tā, ka viņi saņem tikai emailu bez mana cv pielikumā...
25.04.2018 12:32 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.12.2013
 
Reitings 255
Reģ: 27.07.2016
Meitenes, vai kāda Zin- bija taču kāzu beztēma arī, nevaru atrast tagad. Varbūt kādai ir links vai nosaukumu atceras? (l)
25.04.2018 09:25 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Donata, nē, nē, manas jūtas nav iespējams tik viegli aizskart. :-D Pēdējā laikā diezgan daudz lasu visādus steriotipus un dezinformāciju par šo amatu, tāpēc palaboju, ja man kaut kas šķiet šķērsām.
25.04.2018 06:35 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
priekšniecei redz uzskats, ka zaļam gurķim jāzina tikpat cik viņai ar pieredzi
RedJasper, kur ir atrodama tāda priekšniece? Līdz šim esmu saskāries tikai ar atraidījumu, kur tiek pieprasīta "pieredze" nevietā.
25.04.2018 05:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits