Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Glamūrs VS Praktiskums

 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
Labrīt Dāmas!
Gribējās veikt aptauju - kā uzskatat , vai dzīvojat Glamūra savu dzīvi, vai vairāk Praktiski?
Respektīvi, man radās tāds jautājums , jo ikdienā mēs visas izmantojam Instagram/Facebook/ Twitter, jebkādus sociālos tīklus, kur vien viss zib no "perfektu sieviešu atspulgiem" , visādām blogerēm, kuras cildina ,manuprāt, "dārgu" dzīvesstilu. Ka tas ir tikai veiksmīgas sievietes dzīves moto.
Vai arī "lētās" Kardashianas, kaut kur esmu lasījusi, to ko viņas nes publikas acīm, neatbilst patiesībai. Patiesībā viņas dzīvo vienkārši, bet publikas acij nes "dārgu" dzīves stilu , jo tā ar sevi ir pieradinājušas.
Kādas ir Jūsu vērtības pret dzīvesstilu ko piekopjat, vai glancētie žurnāli, instagrams spēj jūs iespaidot?
03.01.2018 10:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nē, mēs visas neizmantojam. Reizēm palasu Facebook, bet man tur nerādas nekādas glamūrīgas bildes. Tavos sociālajos tīklos rēgojas tas, par ko tu interesējies. Es "perfekto sieviešu atspulgus" galvenokārt baudu tad, kad klikšķinu uz linkiem Cosmo diskusijās.
.
Mans dzīvesveids noteikti nav glamūrīgs. Bet grūti nepiekrist, ka šobrīd tas viss tiešām ir daļa no "veiksmīgas sievietes" tēla. Pat aktīvi izvairoties no glancētajiem žurnāliem un soc medijiem, no šī tēla ietekmes nevar izvairīties. Mūsu smadzenes ir ļoti viegli izskalojama lieta.
03.01.2018 10:52 |
 
Reitings 871
Reģ: 23.04.2014
kā uzskatat , vai dzīvojat Glamūra savu dzīvi, vai vairāk Praktiski?

Ne tikai uzskatu,bet reāli apzinos,ka dzīvoju prakstiski,kā arī glamūra dzīvesveidu vienkārši nevaru atļauties. IG sekoju blogerēm,kas nebūt nav glamūrīgas,lai gan kosmētiku,drebes pērk dārgo, bet nav šīs glamūrīgās pēcgaršas.
03.01.2018 11:01 |
 
Reitings 52
Reģ: 19.12.2017
Latvijā var dzīvot glamūrīgi?
03.01.2018 11:18 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
neesmu ne instagram, ne twiter :DDDD
jo vecāka kļūstu jo vairāk, man ir vienalga ko kāds padomās , ja pirms 10 gadiem es neuzkrasojusies neizietu uz ielas, tad pagājušo gad , gandrīz noguļot dārziņu , steidzoties no mājām izgāju pidžammā , labi ka darziņš ielas galā un mētelis garšš :D :D
03.01.2018 11:21 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Dzīvoju praktiski un gaumīgi. Augstāk par savu d nelecu.
Neuzkrāsojusies no mājām neeju, un pidžamā ar neietu pat ja aizgulētos. :-P
03.01.2018 11:34 |
 
Reitings 52
Reģ: 19.12.2017
Glamūrīga dzīve man asociējas ar Kardashian ģimeni. Gada laikā nopelna vairākus miljonus, var atļauties skaistas lietas, mājas, tā teikt naudas netrūkst.
03.01.2018 11:44 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Praktiski. Es pēc dabas esmu praktiķis, lieka izšķērdība man nav saprotama. Atgādina kautkādu pāvu sindromu:-D
03.01.2018 12:26 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es neaizgaju speciāli to , ka esmu pidžammā sapratu pusceļā :DDDDDDD
03.01.2018 12:32 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Par kādu glamūru Tu tur fantazē?
Esmu diezgan pārliecināta, ka tām jaunkundzēm, kas soctīklos to vien dara, kā pēta svešu sieviešu smalkās kleitās iespīlētus dibenus, kas pozē pie viesnīcu baseiniem, ir kaut kas pavisam greizi ar vērtību sistēmu un smadzeni kopumā. (t)
03.01.2018 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 2653
Reģ: 29.01.2009
Ir 2 tipi - vienas to pārvērtušas naudas pelnīšanā, otrām ļoti zems pašnovērtējums, kas ceļams tikai ar katru like.
03.01.2018 12:56 |
 
10 gadi
Reitings 2485
Reģ: 29.01.2009
Man kaut kā nepatīk tas vārds glamūrs. Man tas asociējas ar dārgām lietām, lupatām un pārējo, bet noteikti ne ar gaumi. Un kāda jēga no naudas, ja gaumes nav? :-D Tad tas ir smieklīgi un apskaust tur nav ko.
Par sevi es neteiktu, ka esmu praktiska. Man patīk estētiski baudāmas lietas sev apkārt un man tas ir ļoti svarīgi, lai es pati, mana dzīvesvieta, interjers un katrs sīkums būtu skaists. Bet tas nenozīmē, ka es tam tērēju milzu naudu.
03.01.2018 13:19 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es neesmu nekur ,ne facebook,ne twitteri,ne IG. Tātad glamuriga neesmu,esmu praktiska:-D
03.01.2018 13:31 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Kas tās tādas Kardašinas, uzzināju tikai šogad no Cosmo.
Manā IG ir pārsvarā kaķīšu bildes, bet Twitterī politiskais humors.
Sanāk, ka mana dzīve it nemaz nav glamūrīga :'-(
03.01.2018 13:44 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Socialos tiklus izmantoju, bet iespaidot mani nevar. Dzivoju savu dzivi ka man patik.
Man noteikti ir luksusa dzivesveids, bet visas savas kurpes, somas un drebes izradit nemetos. Postoju pec iedvesmas.
Es varu lidinaties biznesa klase vai private jet un nesat zimolu drebes , mierigi iepozet pie 5* viesnicas baseina, jo ta IR dala manas dzive, bet taja pasa laika es ikdiena kadreiz darba dienu saku 7am ar meetingiem un beidzu 9pm, sezot biroja. Nav ari nekadu problemu uzvilkt vecos zabakus un nodriskatu ziemas jaku un iet skaldit malku vai grabstit lapas - pec nepieciesamibas.
03.01.2018 13:50 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Neiespaido,jo daudzi no tiem cilvēkiem uzbur un veido dzīvi kādu viņi gribētu,nevis kāda viņiem viņa ir.Mani gluži vienkārši neinteresē tādas lietas.Instagramā smeļos vairāk idejas apģērbu izvēlei,dažādas foršas kombinācijas,ceļojumu galamērķus,vietas kuras apmeklēt.
Manuprāt,tā izrādīšanās vairāk tāda pusaudžu lieta.Zinu daudz turīgu cilvēku,kuriem vispār instagrama nav,un paši ģērbjas ļoti neuzkrītoši un bezgala vienkārši.Katram savs.
03.01.2018 13:59 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Par sevi varu teikt, ka esmu estēte. Glamūrs manās acīs ir kas piestāvošs lielākajam vairumam, bet es izvēlos dzīvot ar klasisko domāšanu -gaumes sajūtu, kas ir piestāvoša tieši individuāli man. Ko tu dēvē par praktiskumu? Ja tas ir domāts ikdienā, izskatā cope, trenniņbikses un pufaika, soc tīklos nelikt neko iekšā un izvēlēties ēst maķītī, nevis mājās gatavot, jo tā ir ātrāk un vienkāršāk, tad nē, es neesmu praktiska. Ja par glamūru var uzskatīt sievietes, kuras ieģērbjas apspīlētās kleitās pat mīnusos, pieliek mākslīgās lietas, liek desmit selfijus septiņās dienās IG, pērk "skaļākus"zīmolus un izrāda tos visiem, tad arī tāda es neesmu. Praktisko dzīvi es redzu kā garlaicīgu, glamūrīgo kā seklu.
Man patīk izjust mirkļus, novērtēt estētisko baudu, ko sniedz skaistas lietas manā pasaulē. Man patīk redzēt kā citi dzīvo un smelties iedvesmu, bet vienlīdz patīkami savu dzīvi ir paturēt piezemētu. Skaistums un interese slēpjas mistērijā.
03.01.2018 14:10 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Neiespaidojos no citiem, un vienalga ko citi padomās arī. dzīvoju praktiski. Soc tīklos mēdzu ielikt viskautko, gan bildes kur esmu uzpucējusies un izskatos pēc baigās dāmas , gan bildes bez kosmētikas un mājas drēbēs, piem grābjot lapas.
03.01.2018 17:35 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
kā uzskatat , vai dzīvojat Glamūra savu dzīvi, vai vairāk Praktisk

Kas tiek domāts ar glamūra dzīvesstilu? Cik spožam dzīvesstilam jābūt, lai skaitītos glamūrīgs? Jautāju, lai saprastu pati, vai gribu glamūrīgu dzīvesstilu vai vienkārši bagātīgu bankas kontu. Piem., personīgais šoferis un mūžīgas ballītes mani neinteresē, bet lidot pirmajā klasē labprāt gribētu.
Jebkurā gadījumā, dzīvoju pārsvarā praktiski, bet gribētu atļauties vairāk luksusa savā dzīvē. Turklāt vairākums lietu, kas man patīk, maksā salīdzinoši dārgi.
vai glancētie žurnāli, instagrams spēj jūs iespaidot?

Man patīk skaistas bildes un domāju, ka līdz zināmai robežai ietekmē. Piem., skatoties bildes no ceļojumiem, sagribas arī tur pabūt (lai gan tas nenozīmē, ka obligāti skriešu un piekšu biļeti tieši uz konkrēto vietu), vai iepatīkas kādi modes aksesuāri, tad, iespējams, ka pati līdzīgi papildināšu garderobi. Man liekas, ka tādas bildes +/- ietekmē pat neapzināti.
03.01.2018 17:39 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es nesekoju nekādām cacām pie baseiniem un ar dekoltē. Neesmu taču vīrietis :D Es vispār neesmu normāla, jo nesēžu ne isntagramā, ne tviterī.
03.01.2018 17:51 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Facebook neizmantoju, Twitter ne tik. Instagram pa retam, bet tur parasti sunīšu/kaķīšu bildes, dažādi vietējie ražojumi, fotogrāfi, cilvēki, kuri iedvesmo, paziņas. IG "modelēm" nesekoju vairs. Tad nu pēc šī spriežu, ka nedzīvoju glamūrīgi. No mājām varu iziet arī neuzkrāsojusies, tomēr parasti, ja dodos kaut kur tālāk kā savs rajons, tad tomēr vismaz nedaudz uzkrāsojos, atbilstoši situācijai protams. Patīk sapucēties, labi izskatīties, bet ir bijis, kad suni izvedu pastaigāties trenuškās, tkreklā, neuzkrāsojusies un ar slapjiem matiem.
Bildes nekur nepostoju, tā kā selfijus, bildes no restorānos, iespīlētas kleitas, peldkostīmos pie jūras ar full face of makeup nelieku.
03.01.2018 17:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits