Kafijas automāti

 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Tātad... Padalieties - kādi kafijas automāti jums ir, cik bieži lietojat un ko vispār ieteiktu citiem?
Man stāv mājās Philips automāts, kurā jāliek filtri iekšā, bet es viņu labprātīgi pat pārdotu kādam, jo reāli ikdienā neizmantoju, stāv un lieki aizņem vietu. Jau kuro mēnesi staigāju garām tam Rimi dolce gusto aparātam un domāju.. Es gribu ko tādu, kur man no rīta jāizdara kas super elementārs un lai rezultātā būtu garšīga late. Ideāli ar īstu kafiju, nevis 3 vienā variantu. Daudz vietas man mājās arī nav. Es kad iedomājos to lati no kapsulas - ātri, vienkārši un no rīta viss gatavs - tad siekalas saskrien mutē, bet kapsulu cenas man šķiet super neadekvātas kā arī pa lielam iespaids, ka tas ir tas pats kā nopirkt 3in1, tikai ielikt tādā foršākā aparātā.
DALAMIES ar saviem kafijas automātiem (l)
01.01.2018 16:54 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Es pati nepasūtu, bet vispār UK - ebay, amazon, varbūt var arī citur. Ja ir kāds, kas var nopirkt tur un atvest, vispār pa lēto, jo atkrīt piegāde (ebay gan reizēm arī ir free shipping...) :)
01.01.2018 17:26 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Diversija, no kurienes pasūti?
01.01.2018 17:20 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Es gan neesmu kafijas eksperts un nepretendēju, ka spēju atšķirt labu kafiju no sliktas, bet mammai ir Dulce Gusto un lielākā daļa kafijas veidu tur liekas garšīgi, ne tuvu 3in1 (s) Sanāk padārgi, ja pērk veikalā, bet internetā var pasūtīt vairumā un tad 1 kafija izmaksās vidēji 30 centi, kas ir normāli, manuprāt.
01.01.2018 17:02 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man ir kapsulu automāts, esmu kafijatkarīgā un dzeru 2-3 tasītes dienā mājās, plus vēl darbā. Jā, dārgi un ļoti nezaļi, bet man patīk. Pupiņu automāti man nepatīk, jo negaršo skābā espressoveidīgā kafija. Darbā kafiju bez cukura vispār nevaru iedzert, mājās dzeru tikai bez cukura.
Man ir šāds:

Labs pirkums, pirku pirms 1,5 gadiem un nav bijusi diena, kad to neizmantotu. Bet es arī ļoti izdevīgi tiku pie šī automāta.
01.01.2018 17:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits