Kafijas automāti

 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Tātad... Padalieties - kādi kafijas automāti jums ir, cik bieži lietojat un ko vispār ieteiktu citiem?
Man stāv mājās Philips automāts, kurā jāliek filtri iekšā, bet es viņu labprātīgi pat pārdotu kādam, jo reāli ikdienā neizmantoju, stāv un lieki aizņem vietu. Jau kuro mēnesi staigāju garām tam Rimi dolce gusto aparātam un domāju.. Es gribu ko tādu, kur man no rīta jāizdara kas super elementārs un lai rezultātā būtu garšīga late. Ideāli ar īstu kafiju, nevis 3 vienā variantu. Daudz vietas man mājās arī nav. Es kad iedomājos to lati no kapsulas - ātri, vienkārši un no rīta viss gatavs - tad siekalas saskrien mutē, bet kapsulu cenas man šķiet super neadekvātas kā arī pa lielam iespaids, ka tas ir tas pats kā nopirkt 3in1, tikai ielikt tādā foršākā aparātā.
DALAMIES ar saviem kafijas automātiem (l)
01.01.2018 16:54 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
atceros tos lielos kafiajs automatus kad sab vietas.. ka mes paali ar dzekiem vienreiz apmizam to slircetaju :-D
03.01.2018 10:18 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Man ir Rimi nopērkamais Dolce Gusto, patīk, ka varu pati uztaisīt tā, lai garšo un nav par stipru vai kā citādi :) Kapsulas gan baigi lētas nav, jā, un man parasti gribas vairāk kafijas nekā no vienas kapsulas sanāk :D Bet bieži nelietoju, tā kā man šāds variants patīk
03.01.2018 14:15 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Kad skatījāmies kafijas automātus, tad meklējām tikai un vienīgi tādu, kas darbojas uz pupiņām. Vīra māsai ir Jura, dārgs gan (ap 1000 eiro), bet ciemojoties pie viņas, sapratu, ka vajag ko tādu jo kafija bija brīnišķīga. Arī darbā bija kafijas automāts uz pupiņām un ar Julius espresso kafiju vispār ideāli.
Paši nopirkām ko nedaudz lētāku -Melitta caffeo solo & perfect milk automātu, kas silda arī pienu un taisa piena putas (tā kā es pārsvarā dzeru tikai lates).
Ne mirkli nenožēlojam šo pirkumu, kafija nav skāba (ir dažas pupiņu šķirnes, kuras ir skābenākas, bet to saukt par automāta vainu ir muļķīgi).
Dolche Gusto automāta kafiju esmu mēģinājusi un man tā vispār šķita nedzerama. Šķīstošā vairs vispār nešķiet nekāda kafija. Man patīk tieši svaigi malta kafija, bet bez biezumiem.
03.01.2018 14:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!