Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaķis naktīs ņaud

 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Sveikas!
Man ir sešus mēnešus jauna kaķenīte. Dzīvo dzīvoklī, taču reizi divās nedēļās ņemu viņu līdzi uz laukiem. Tad parasti dažas minūtes atļauju izskraidīties pa lauku, jo pilsētā tas nav iespējams. Kaķene nekur tālu prom negāja, paošņājās un nāca atpakaļ iekšā. Bija pieradusi pie braukāšanas, mašīnā uzvedās kārtīgi, kā arī bija jau pieņēmusi to, ka šad tad nākas padzīvot citur. Jau iepriekš ir palikusi laukos ilgāku laiku, bet problēmas nav bijušas.
Sanāca uz aptuveni nedēļu aizbraukt un kaķeni atstāju pie mammas laukos, kur viņu katru dienu laida laukā. Tagad esmu atpakaļ (vēl esmu laukos) bet kaķene visu laiku grib laukā! Ir jau pulksten trīs naktī, visu laiku ņaud, brēc, kauc! Jau trešā diena, kad tā uzvedas. Nav iespējams izturēt. Ielaidām viņu atpakaļ istabā ap pulksten sešiem, paēda un no tā brīža tik sēž pie durvīm un kauc. Žēl man tā kaķa, ka bez apstājas ir tā nobrēcies, bet negribu nakts vidū viņu laist laukā.
Ko man darīt? Līdz šim ar to nebiju saskārusies. Varbūt sākusi pīties ar runčiem? Pat nevaru iedomāties, kas notiks, kad mēs aizbrauksim atpakaļ uz pilsētu.
* * *
Papildus jautājums! Kādā vecumā vislabāk kaķeni sterilizēt, kur to labāk darīt un cik šāda procedūra maksā?
31.12.2017 03:17 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tieši ap sešu mēnešu vecumu arī jāsterilizē, gan runčus, gan kaķenes. Ja nesterilizēsi, ārdīsies regulāri.
31.12.2017 03:18 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Bet ir jābūt vismaz 10 dienu miera periodam, tikai pēc tam var to darīt. Tas, lai pie operācijas nebūtu liela asiņošana.
31.12.2017 09:09 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
1. Sterilizē 2. Beidziet laist viņu ārā!
31.12.2017 09:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits