Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Acu ēnas ikdienā?

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Čau, meitenes!
Vai jūs ikdienā krāsojiet acu ēnas?
Zinu, ka te bija meitene ar niku Darya , kura krāsoja dūmakainas acis ikdienā :-)
Es vsp esmu meikapa frīks, man patīk arī ikdienā krāsot smokey eye un vēl visu ko :-D es arī labprāt rakstītu blogu šeit :D
Zinu, ka šeit bija diskusija par kosmētiskajiem līdzekļiem ikdienā, bet mani tīri intereses pēc interesē cik daudzas no jums zīmē gan uzacis, konturē seju un liek ēnas un mākslīgās skropstas arī ikdienā (l)
30.12.2017 22:32 |
 
Reitings 52
Reģ: 19.12.2017
Acu ēnas lietoju vienmēr. Ja slinkums, uzlieku uz acīm bronzeri. Mans ikdienas makeup sastāv no visa, bet izskatās arī naturāli. Lietoju tonālo, kontūrēju seju (pieri, vaigu kaulus, degunu), lieku vaigu sārtumu, izgaismoju vaigu kaulus, degunu, virs lūpas un acu kaktiņus, uzlieku acu ēnas, ar tām pašām ēnām ietonēju tādu kā laineri, sanāk arī smokey eyes cat, uzklāju skropstu tušu, aizpildu uzacis ar zīmuli, tad nostiprinu ar gēlu, un vienmēr iekrāsoju lūpas ar zīmuli, vai uzlieku matte lūpu krāsu. Mākslīgās skropstiņas lieku uz fotosesiju vai svētkiem. :-)
30.12.2017 22:44 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Ikdienā izmantoju tonālo ar praimeri, dažreiz arī konsīleri. Zīmēju uzacis un lieku skropstu tušu. Kādreiz katru dienu liku arī ēnas, dažreiz kontūrēju, bet kaut kā apnika, tagad ēnas lieku tikai kādos īpašākos gadījumos vai brīvdienās. Laineri smuki joprojām nemāku uzlikt un lūpukrāsu izmantoju reizi gadā.
30.12.2017 22:47 |
 
Reitings 52
Reģ: 19.12.2017
Man uz makeup aiziet apmēram stunda, ieskaitot vēl mitrinošā krēma uzklāšanu. Lielākais laiks aiziet acīm, jo vajag lai abas sanāktu vienādas.
30.12.2017 22:55 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Es lietoju! Pie tam man darbs ir tāds, ka varu atļauties arī ikdienā izmantot košas krāsas, nestandarta lūpu toņus utt. Tā kā to arī daru gandrīz katru dienu, jo patīk man pucēties, patīk arī krāsainas ēnas, gliteri un spīguļi... :-D Bet tajā pašā laikā, varu arī nedēļām pat nepaskatīties uz saviem acu ēnu palešu krājumiem - ja nav iedvesmas. Bet tā - ikdienas neaizstājamais minimums ir konsīleris, pūderis un skropstu tuša, lai neizskatos pēc zombija, un pārējais pēc garastāvokļa.
30.12.2017 23:04 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Esmu liela slinķene un ikdienā vairāk par skropstu tušu un (šad tad) acu kontūrzīmuli nelietoju. Kad rīts ir vēlāks un laiskāks, ir arī tonālais krēms, uzacu ēnas un acu ēnas. Un lūpukrāsa. Ja kaut kur dodos vakarā, tad ir arī konsīleris, sārtums, bronzeris, hailaiteris un laineris.
Bet vispār es gribētu būt dāmīgā sieviete un arī ikdienā būt presentable jebkurā brīdī.
30.12.2017 23:13 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Lietoju acu ēnas bieži kopš man ir UD Naked palete.
Ikdienā lietoju praimeri, tonālo vai BB krēmu, konsīleri, pūderi, skropstu tušu un uzacu zīmuli.
30.12.2017 23:17 |
 
Reitings 582
Reģ: 24.01.2016
Mākslīgās skropstas ikdienā nelieku,bet šad tad pieaudzēju. Acu ēnas lielākoties lietoju katru dienu:-)
Seju konturēju katru dienu, uzacis arī katri dienh.
30.12.2017 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Ikdienā krāsojos pēc pilnas programmas, ja eju cilvēkos uz visu dienu. Praimeris, tonālais, konsīleris, setting powder, kontūras (vieglas), ēnas un tuša. Lūpas tik atsevišķos gadijumos, pašai savas izteiksmīgas. Agrāk nelietoju praimeri un pūderi, bet, ja nepieciešams pilnas dienas noturīgs makeup, salīdzināt noturības ziņā nevar. Protams, varu iziet līdz lielveikalam arī ar korektoru un tušu, bet koptam, vienmērīgam un noturīgam sejas tonim, vajag pilnu setu. Pa lielam jau tas no ādas individuāli atkarīgs, zinu meitenes kam pietiek ar vaigu sārtumu un tušu, un izskatās lieliski. Man savukārt ir nelīdzenumi zem acīm ( ne izgulēšanās vai cits trūkums), āda ap dugunu, zods sārts.
30.12.2017 23:31 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.11.2010
Uz šo brīdi mans ikdienas neatņemamais make up ir konsīleris, minerālpūderis, uzacu tonējošā tuša, laineris un skropstu tuša.
Acu ēnas, parasti melnas vai dūmakainas, vakara pasākumiem.
Ja mācētu viņas labi uzklāt, lietotu arī ikdienā kādu neitrālu toni.
30.12.2017 23:36 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Vispār nekrāsojos!!!
Es, pat nezinātu, ar ko sākt to darīt.
30.12.2017 23:38 |
 
Reitings 42
Reģ: 18.12.2017
Uzlieku acu ēnas reizi 2 nedēļās. Ikdienā tikai uzacu ēnas lietoju, pašai pārak gaišas.
Reizēm uznāk tāds motivācijas pieplūdums, ka 3 dienas pēc kārtas pucējos, krāsojos un tā. Tad tas pāriet, sataisu asti, nomazgāju seju un uz darbu prom.
Kaut jaunajā gadā izdotos būt fīfai
30.12.2017 23:52 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Katru dienu lieku acu ēnas, bet neko traku. Gaišu toni pa visu plakstiņu un sānos pie kaula tumšāku.
Skropstu tuša, uzacis un rinķiem cik nu man tādi ir - maybellin the eraser eye . :-) Dienās kad esmu laicīgi pamodusies apm. 2-3 nedēļā lūpukrāsa.:-)
31.12.2017 00:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Salīdzinājumam - acu ēnas izmantoju 2x gadā varbūt, tonālo - 1x gadā. Tas ir neliels pārspīlējums, bet nu apmēram šāda tā tendence... Un pat, kad izlemju lietot acuēnas, tad neko pārspīlētu. Tonālos, pūderi un konsīlerus vispār pēdējā laikā neciešu - lai arī ādas tonis izskatās izlīdzināts, tomēr āda kopumā izskatās sliktāk - izceļas visas iedobes, nelīdzenumi, grumbas, ātri sataukojas, gar visu smērējas (sevišķi gar ziemas mēteli ar augusto apkakli), sāk asarot acis, bērni/vīrs nevar iedot bučas vai paņurcīties u.tml. Un produktu kvalitātei ar to nav sakara. Jāuzvedās kā tādai neaizskaramai lellei... Ļoti labi iztieku ar acu melnu zīmuli/laineri, tušu biezā kārtā, izceltām uzacīm un šad tad lūpukrāsu (biežāk gan higiēnisko). Brīnumainā kārtā šādi izskatos krietni svaigāk un labāk, nekā, kad esmu uzkrāsojusies izmantojot visu, kas tiek ražots sejai. ;-)
31.12.2017 00:58 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
ikdienā laikam tikai bb krēmu, skropstu tušu un uzzīmēju uzacis. Man patīk krāsoties, bet nu nevaru atvēlēt h katru dienu tam. Ja ir laiks, tad nedaudz ēnas, nedaudz kontūras. Jo vairāk laika, jo vairāk krāsojos. Bet tā tikai uz kaut kādiem pasākumiem, svētkiem. Pluss vēl, ja katru dienu h krāsotos, tad katru nedēļu vajadzētu otas mazgāt. Nu nav man tik daudz laika, diemžēl. :-D
31.12.2017 01:10 |
 
Reitings 109
Reģ: 29.10.2017
Esmu viens no lielākajiem kosmētikas snobiem, kas ir atrodams manā paziņu lokā. Patīk veidot košu, izteiksīgu acu make-up. Kā smejamies ar draudzeni - transseksuāles uz izsaukumu. :-D
Kosmētiku lielākoties pērku dārgu un kvalitatīvu, bet man, kā cilvēkam, kas strikti pārvalda savus izdevumus, ir diezgan grūti šķirties no naudas, ko tērēju dekoratīvajai kosmētikai tīri psiholoģiski, jo tā nav pirmās nepieciešamības prece un to naudu var ieguldīt tīri praktiskākās lietās.
31.12.2017 01:22 |
 
Reitings 126
Reģ: 28.07.2016
Mans ikdienas meikaps sastāv no uzacu iekrāsošanas (izmantoju catrice longlasting brow definer, kopš lietoju šo, tā par uzacu zīmuli esmu aizmirsusi), acu tušas un melna kontūrzīmuļa.
Reizēm izmantoju arī BB vai CC krēmu un neitrālas krāsas lūpu krāsu + lūpu zīmuli. Acu ēnas lieku tikai svētkos.
Praimerus, bronzerus, hailaiterus neizmantoju vispār, jo neesmu nekāda pro master make up lietās un nav ne jausmas kā viņus pareizi lietot. Bet es par to neiespringstu, jo izskatos tāpat labi arī bez tiem štruntiem. :-D
31.12.2017 01:25 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Man patīk krāsoties. Ikdienā lietoju acu ēnas, uzacu zīmuli, uzacu ēnas, laineri, tuši. Skropstas pielieku uz svētkiem. Patīk smokey eyes un cat eyes :-)
31.12.2017 09:43 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tagad kad sēžu majas ar bērnu, dažreiz nekrāsojos vispār, vienkārši neredzu jēgu tam tērēt laiku un materiālu, ja viss kas man jāizdara ir jaaizbrauc uz veikalu, jaiet pastaigāties vai jāiet uz zāli. Bet vispār man ļoti patīk visas tās makeup lietas un drīzumā gribu iet mācīties par makeup artist vai kā to sauc :D
Kad meita sāks iet dārziņā un es atgriezīšos dzīvē, tad ari sākšu atkal pucēties :D
Uzacis gan nekad neesmu krāsojusi, zīmējusi man tāpat ir biezas un tumšas.
31.12.2017 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
krāsošanās man ir terapija! ļoti patīk meikaps, to izmantot, kolekcionēt, krāt, izvietot kā dekorāciju un tā tālāk :D
pats minimums ir konsīleris vismaz. bez uzacīm no mājas izeju varbūt reizi pusgadā, kad tiešām nekas neinteresē dzīvē. lieku arī mākslīgās skropstas katru dienu. man vispār ir jāsaskaita savas lūpukrāsas... :D
31.12.2017 11:13 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Agrāk nekrāsojos gandrīz nemaz. Bet tagad ir pienācis tas laiks, ka man tas ir ļooti iepaticies. Ikdienā parasti uzklāju BB krēmu, acu ēnu bāzīti, acu ēnas gaišos toņos, laineri, skropstu tušu un lūpu krāsu. Patīk kā izskatās un esmu iemanījusies no rītiem priekš krāsošanās veltīt tikai 10 min :)
31.12.2017 11:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!